6 PROSTYCH SPOSOBÓW NA ZGUBIENIE TŁUSZCZU Z BRZUCHA

Autor : Aleksandra Łuczak
24 lipca 2017

Jeżeli za prawdziwe przyjmiemy powiedzenie, że istnieją trzy rodzaje kłamstw: zwykłe, wielkie i statystyka, to w świecie dietetyki powinniśmy parafrazować to powiedzenie na: „Istnieją trzy rodzaje kłamstw – zwykłe, wielkie i wskaźnik BMI. Wysoka masa ciała w żadnym wypadku nie równa się bowiem byciu niezdrowym (przecież składać się na nią mogą również mięśnie). Jest jednak pewien czynnik, który nigdy nie jest mile widziany, gdy patrzymy w lustro, mianowicie oponka tłuszczu na brzuchu. Zapraszamy do tekstu pt. “6 sposobów na zgubienie tłuszczu z brzucha”.

Czytaj więcej

Podobało się? Podziel się ze znajomymi.
Kaszotto z bobem, cukinią i kurczakiem

KASZOTTO Z KURCZAKIEM, CUKINIĄ, BOBEM I FETĄ [PRZEPIS]

Autor : Aleksandra Łuczak
18 lipca 2017

Czy wiesz, że kasza pęczak, ze względu na swoje właściwości odżywcze pomocna jest przy biegunkach oraz zaparciach? Dodatkowo dostarcza sporych ilości witamin z grupy B. Często na tym blogu pojawia się stwierdzenie, że jakiś produkt ‘dostarcza witamin z grupy B’. Ale czy tak naprawdę wiemy, jaki wpływ mają na nasz stan zdrowia? Sprawdźcie nasz przepis na kaszotto i polubcie ten produkt!

Czytaj więcej

Podobało się? Podziel się ze znajomymi.
Pyszny przepis na Shakshukę

SHAKSHUKA WEDŁUG AFTERFIT CATERING [PRZEPIS]

Autor : Aleksandra Łuczak

Shakshuka (czyt. szakszuka), to idealny przykład zbilansowanego posiłku dla jednej osoby. Z użyciem samej patelni (inaczej danie jednogarnkowe) można przygotować smaczne i ciekawe danie.  Wywodząca się z kuchni wschodniej potrawa, to finezyjny bałagan z użyciem warzyw oraz jaj. Ostro doprawiona cebula oraz pomidory idealnie nadają charakter wbijanym na koniec jajom. Białkowo – tłuszczowe śniadanie będzie odpowiednie dla tych, którzy ściśle liczą wspomniane makroskładniki. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, to nie ma na co czekać!

Czytaj więcej

Podobało się? Podziel się ze znajomymi.
wegetarianin catering Łódź

POCZĄTKUJĄCY WEGETARIANIN – JAK ZACZĄĆ?

Autor : Aleksandra Łuczak
17 lipca 2017

Początkujący wegetarianin – jak zacząć? Popularność diety wegetariańskiej wciąż rośnie wraz ze świadomością konsumentów, co do spożywanej żywności. Wielu z nas jednak ciężko podjąć decyzję ostateczną o wyeliminowaniu produktów zwierzęcych z jadłospisu, ponieważ nie mamy pomysłu na to, jakich zamienników użyć. A warto… 

Czytaj więcej

Podobało się? Podziel się ze znajomymi.
Najlepsze risotto kurkowe

RISOTTO Z KURCZAKIEM I KURKAMI [PRZEPIS]

Autor : Aleksandra Łuczak
14 lipca 2017

Są takie dni, kiedy chce nam się “coś”, lecz nie do końca wiemy co. Co więcej, pocieszymy niezdecydowanych, że osoby które lubią dobrze zjeść, mają tak każdego dnia. Poniższy przepis jest rozwiązaniem wspomnianego problemu. Sprawdza się zawsze, gdy mamy ochotę na “ TO coś”. Idealnie pasuje, jako propozycja obiadu, a także kolacji. Możecie zaserwować takie danie znajomym. Nie będzie reklamacji! Czytaj więcej

Podobało się? Podziel się ze znajomymi.