Jak to działa

Jak działa catering dietetyczny AfterFit?

Jeśli chcą Państwo schudnąć lub po prostu zadbać o zdrowie nasza firma oferuje niezwykle bogaty i smaczny wybór diet. Korzystanie z naszych usług jest niezwykle proste i wygodne. Zastanawiasz się jak to działa? Nic prostszego…

57

Skontaktuj się z nami!

Proszę wybrać dietę, a Następnie zadzwonić pod numer 692-432-102 lub złożyć zamówienie przez formularz znajdujący się pod przyciskiem zamów. Toruń to obszar naszej dostawy.

 

13

Wybierz termin

Dalej proszę wybrać w jakim terminie chcą Państwo otrzymywać nasze zestawy dietetyczne.

 

63

Dostawa

Dietę na kolejny dzień dostarczymy do Państwa DOMU lub Biura w dogodnych godzinach.

Diety

Poznaj bogatą ofertę diet pudełkowych w Toruniu

Diety pudełkowe, które znajdują się w naszej ofercie skierowane są do ludzi aktywnych fizycznie chcących zmaksymalizować efekty swojego treningu przez odpowiednie odżywianie. Wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane i wykonane z najlepszej jakości składników. Dla naszych Klientów komponujemy również indywidualne diety pudełkowe w zależności od potrzeb.

Galeria

Galeria

Na_strone_6_xptnofNa_stronie_10_xqiwoqStrona_6_uct6drStrona4_ccwvawNa_strone_1_i3o6muStrona_8_k57mjzStrona_3_mbmhly

Cennik

Ile kosztują nasze diety?

Cennik przy zamówieniach powyżej 14 dni obejmuje 5% rabatu, powyżej 30 dni 10% rabatu.

Uważasz, że 5 dań to dla Ciebie za dużo? Nie ma problemu! Wybierz minimum 3 posiłki spośród śniadania, 2 śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji.

 

Paleo

 • Paleo 1200 kcal – 52 PLN / dzień
 • Paleo 1500 kcal – 55 PLN / dzień
 • Paleo 1800 kcal – 58 PLN / dzień
 • Paleo 2000 kcal – 60 PLN / dzień
 • Paleo 2500 kcal – 65 PLN / dzień

Sportowa na redukcję

 • Redukcja 1200 kcal – 52 PLN / dzień
 • Redukcja 1500 kcal – 55 PLN / dzień
 • Redukcja 1800 kcal – 58 PLN / dzień
 • Redukcja 2000 kcal – 60 PLN / dzień
 • Redukcja 2500 kcal – 65 PLN / dzień

Sportowa na masę

 • Masa 1800 kcal – 53 PLN / dzień
 • Masa 2000 kcal – 55 PLN / dzień
 • Masa 2500 kcal – 60 PLN / dzień
 • Masa 3000 kcal – 65 PLN / dzień

Samuraja

 • Samuraja 1800 kcal – 53 PLN / dzień
 • Samuraja 2000 kcal – 55 PLN / dzień
 • Samuraja 2500 kcal – 60 PLN / dzień
 • Samuraja 3000 kcal – 65 PLN / dzień

Odchudzająca

 • Odchudzająca 1200 kcal – 47 PLN / dzień
 • Odchudzająca 1500 kcal – 50 PLN / dzień
 • Odchudzająca 1800 kcal – 53 PLN / dzień
 • Odchudzająca 2000 kcal – 55 PLN / dzień
 • Odchudzająca 2500 kcal – 60 PLN / dzień

Standard

 • Standard 1200 kcal – 52 PLN / dzień
 • Standard 1500 kcal – 55 PLN / dzień
 • Standard 1800 kcal – 58 PLN / dzień
 • Standard 2000 kcal – 60 PLN / dzień
 • Standard 2500 kcal – 65 PLN / dzień

Wegetariańska

 • Wegatariańska 1200 kcal – 48 PLN / dzień
 • Wegatariańska 1500 kcal – 51 PLN / dzień
 • Wegatariańska 1800 kcal – 54 PLN / dzień
 • Wegatariańska 2000 kcal – 56 PLN / dzień
 • Wegatariańska 2500 kcal – 61 PLN / dzień

Wegańska

 • Wegańska 1200 kcal – 50 PLN / dzień
 • Wegańska 1500 kcal – 53 PLN / dzień
 • Wegańska 1800 kcal – 56 PLN / dzień
 • Wegańska 2000 kcal – 58 PLN / dzień
 • Wegańska 2500 kcal – 63 PLN / dzień

Rekomendacje

Rekomendacje dla Cateringu AfterFit

Oni nam zaufali!

Catering dietetyczny AfterFit regularnie otrzymuje rekomendacje od wielu trenerów personalnych, zawodników Crossfit i sportów siłowych oraz naszych zadowolonych Klientów.

 

Mateusz Stypułkowski

Mateusz Stypułkowski

Trener Personalny,
Manager siłowni Vera Sport

AfterFit Catering to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki będą miały odpowiednio skomponowane makro składniki. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż dużo ćwiczę dlatego dieta od AfterFit jest dla mnie doskonałym dopełnieniem mojego treningu.

f6c8659878ba47dda0e4f3a79094d8c5_egkend

Marcin Zaworonek

Trener Personalny,
Zawodnik Crossfit

Korzystałem juz z 4 rożnych firm cateringu dietetycznego. Wszystkie miały jedną wadę. Smak pozostawiał wiele do życzenia. W AfterFit znalazłem przede wszystkim pyszne i dobrze przyprawione jedzenie co sprawia, że nie mogę doczekać się następnego posiłku!

68a36468edcf41d1a2b4bb2a626dc612_fx85ve

Anna Kocewiak

Trener Personalny,
Dietetyk

AfterFit Catering to różnorodność smaków, składników i staranność przygotowania. Nie mam tu na myśli tylko kwestii estetyki podania, ale również dokładność w „przenoszeniu ilości energetycznej posiłku z przepisu do pudełka”

O nas

AfterFit Catering Toruń – poznaj nas bliżej!

Catering Dietetyczny dla Ludzi Aktywnych!

logo-01 (4)

 

Pytania, które nam najczęściej zadajecie:

 

Czy w ofercie dostępne są diety dla osób nietolerujących laktozy oraz glutenu?

AfterFit zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów. Dlatego też, oferujemy catering dietetyczny bezglutenowy oraz bezlaktozowy. Rozwiązanie to jest idealne dla wszystkich osób zmagających się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi oraz alergiami. W takich przypadkach samodzielne komponowanie menu, może przysporzyć mnóstwo trudności. Jeśli nie chcesz wciąż jeść tego samego, marzysz o chwili dla siebie, to dedykowana dieta pudełkowa jest najlepszą opcją.

AfterFit proponuje dwie diety bezglutenowe i bezlaktozowe: Samuraja i Paleo. Dzięki temu, menu dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, jest dosyć rozbudowane. Nasi Klienci zyskują spory wybór. W przypadkach takich dolegliwości, łatwo zaniedbać kwestię dostarczania organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Dieta Samuraja oraz Dieta Paleo, proponowana przez AfterFit, będzie idealnym rozwiązaniem.

Dieta Samuraja jest dedykowana osobom aktywnych fizycznie, które regularnie uprawiają sport. Wiąże się to z koniecznością przyjmowania odpowiedniej ilości węglowodanów zarówno przed, jak i po treningu. Nasz catering dietetyczny udowadnia, że nawet przy ograniczonych możliwościach w zakresie spożywania wielu produktów spożywczych, można się zdrowo i pełnowartościowo odżywiać.
Dieta Paleo jest z kolei przeznaczona na osób, cierpiących na chorobę Hashimoto, celiakię oraz insulinoodporność. Każdy posiłek wchodzący w jej skład przygotowujemy z należytą troską i starannością. Udowadniamy, że nawet w przypadku takich dolegliwości, można zdrowo i smacznie zjeść!

Czy w AfterFit Catering znajdę dietę z niskim indeksem glikemicznym?

Osoby, szukające diety o niskim poziomie glikemicznym, na pewno nie będą zawiedzone! W ofercie AfterFit znajduje się kilka ciekawych propozycji. Dieta Odchudzająca oraz Dieta Samuraja (opisana powyżej) gwarantują widoczne rezultaty. Dzięki nim stracisz zbędne kilogramy. Mało tego, diety te wspierają zdrowe odżywianie, gdyż bazują na produktach o niskim i średnim indeksie glikemicznym.

Sam indeks glikemiczny to wartość określająca poziom cukru we krwi. Im wyższy IG, tym szybciej rośnie cukier, a w dalszej kolejności spada. Cały proces wygląda tak, że szybko najadamy się, ale i tak po upływie paru chwil, jesteśmy wciąż głodni. Spożywanie posiłków złożonych z produktów z wysokim indeksem glikemicznym jest niezdrowe, gdyż prowadzi do napadów głodu, objadania się oraz do jedzenia produktów słodkich. Przeciwdziałanie tego rodzaju praktykom jest bardzo proste: dieta z niskim indeksem glikemicznym. Pozwoli ona zarówno na utratę wagi w sposób zdrowy i kontrolowany. Jeśli nie wiesz, jak skomponować codzienne menu opierające się na powyższych wskazówkach, to postaw na catering dietetyczny.

Indeks glikemiczny posiłków oferowanych przez AfterFit, jest niski lub średni, a tym samym wszystko odbywa się pod kontrolą. Możesz tracić zbędne kilogramy, bez restrykcyjnego odchudzania się.
Jak zatem ten proces działa? Dieta Odchudzająca bazuje przede wszystkim na indeksie glikemicznym spożywanych produktów. Ilość kalorii nie jest tu aż tak istotna. Dla przykładu, rozpatrzmy sytuację: spożycie dziennie 1200 kcal, pochodzących z przetworzonego jedzenia, z półproduktów, nie poprawi naszej sytuacji i nie przyczyni się do schudnięcia. Dlaczego? Otóż dlatego, że dostarczamy organizmowi jedynie pustych kalorii. Tymczasem, zdrowa i skuteczna dieta gwarantuje dostarczanie wszystkich niezbędnych i pełnowartościowych składników odżywczych (chodzi tu np. o warzywa, owoce, nieprzetworzone zboża).
Dieta Odchudzająca, czyli o niskim poziomie glikemicznym, jest przeznaczona dla mało osób, które nie są aktywne fizycznie, gdyż skupia się na redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz zbudować masę mięśniową to Dieta Sportowa, będzie dla Ciebie odpowiednia.

Czy mogę stosować diety z oferty AfterFit przy stanach chorobowych?

W przypadku przewlekłych stanów chorobowych, alergii, nietolerancji pokarmowych, zdrowe odżywianie się, jest zawsze sporym wyzwaniem. Niezbędna wówczas jest konsultacja z dietetykiem, która pozwali ustalić, które produkty będą dla Ciebie odpowiednie, a jakie nie. Wprowadzenie zasad w życie i ustalanie menu według nich, stanowią spory problem. Brak pomysłu, niedostępność produktów, brak czasu- to tylko część zmartwień.

AfterFit przychodzi Ci z pomocą! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy zmagają się z różnym dolegliwościami. Dieta Odchudzająca (dla osób cierpiących na tzw. choroby cywilizacyjne: cukrzyca, podwyższony cholesterol, otyłość, choroby serca) oraz Dieta Samuraja (dla osób z chorobami metabolicznymi, immunologicznymi; dla nietolerujących laktozy, kazeiny, glutenu oraz chorych na celiakię), stanowią idealne propozycje.
Zdrowy tryb życia zawsze procentuje. Zainwestuj w swoje zdrowie, kondycję i lepsze samopoczucie. Zrzucenie zbędnych kilogramów to dodatkowa zaleta przestawienia się. Podkreślamy, że w przypadku każdej choroby, prawidłowo dobrane posiłki, są niezwykle istotne. Zdrowa dieta z dostawą to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, a jednocześnie brak Ci czasu, energii oraz pomysłu narobienie zakupów, wymyślanie posiłków i gotowanie.

W ofercie AfterFit znajdują się następujące opcje:
– catering dietetyczny wersja podstawa (zawiera 3 posiłki),
– catering dietetyczny wersja rozszerzona (zawiera 5 posiłków).

Od teraz, możesz zrezygnować z gotowania. Prawidłowo zbilansowana dieta indywidualna z dowozem to gwarancja pokrycia dziennego zapotrzebowania odżywczego i kalorycznego (przy uwzględnieniu Twojej sytuacji zdrowotnej). Codzienne posiłki zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi każdego dnia. Dieta pudełkowa to oszczędność Twojego cennego czasu!
AfterFit kładzie nacisk na to, że catering dietetyczny nie jest powiązany jedynie z odchudzaniem. Na pytania typu: „catering dietetyczny ile można schudnąć?”, nie ma jasnej odpowiedzi. Dieta pudełkowa to przede wszystkim inwestycja w zdrowie, co zawsze podkreślamy. Naszymi Klientami są osoby cierpiące na różnego rodzaju przewlekłe choroby, które chcą mieć pewność, że dostarczają organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze podane w odpowiedniej i smacznej formie.

Chcę schudnąć bezpiecznie – jaką dietę wybrać?

Zdrowa dieta odchudzająca to podstawa przy walce o wymarzoną figurę! W AfterFit podkreślamy, że do utraty tkanki tłuszczowej, zawsze należy podejść rozsądnie oraz odpowiedzialnie. Szybkie diety bez efektu jojo, dające natychmiastowe rezultaty nie istnieją, a kilogramy zrzucone w efekcie tzw. diety – cud, powracają z nawiązką.
Odchudzanie zaczyna się od dobrania diety z niskim indeksem glikemicznym (nie chodzi tu tylko o konkretny przedział kaloryczny). Dieta Odchudzająca oferowana przez AfterFit spełnia wszystkie wymogi i idealnie wpisuje się w potrzeby Klientów. Wybierają ją osoby, które chcą schudnąć zdrowo i pragną, by rezultat był trwały. Przy okazji, ich celem jest także wprowadzenie w życie zdrowych nawyków żywieniowych.

Dieta Odchudzająca AfterFit jest przeznaczona dla tych, którzy pragną skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i wyeliminować napady głodu oraz nawyk objadania się. Posiłki z Diety Odchudzającej będą odpowiednie dla osób, mogących spożywać gluten, laktozę oraz kazeinę. Będą one odpowiadać mężczyznom i kobietom, którzy nie uprawiają regularnie sportu i są mało aktywni fizycznie. Dieta Odchudzająca, znana jest też jako dieta na cellulit lub dieta na płaski brzuch.Daje ona widoczne efekty, takie jak szczupła sylwetka, która idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Dieta Odchudzająca AfterFit to gwarantuje, że wartość energetyczna posiłków pokrywa dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Nie będziesz już chodził głodny, ale również nie będziesz przejedzony.

AfterFit posiada w ofercie jeszcze jedna opcję dedykowaną osobom, chcącym zdrowo i bezpiecznie schudnąć. Dieta Paleo (czyli tzw. jadłospis człowieka pierwotnego) to ciekawa propozycja także dla tych, którzy nie tolerują glutenu, laktozy i kazeiny (w przeciwieństwie do Diety Odchudzającej, która jest dedykowana osobom bez nietolerancji pokarmowych). Paleo bazuje na surowych warzywach i owocach, jajach, rybach i owocach morza. Jest to idealna dieta pudełkowa do pracy ale nie tylko. Korzystając z tej opcji, otrzymujesz proste i pyszne dania, od razu gotowe do spożycia, bez konieczności podgrzewania.

Jak wybrać dietę dla osoby aktywnej fizycznie?

Dieta Sportowa, oferowana przez AfterFit, to idealna propozycja do wszystkich osób aktywnych fizycznie i regularnie uprawiających sport.

Proponujemy jej dwa warianty:
-dieta dla osób na redukcji,
-dieta dla osób budujących masę mięśniową.

Nasza dieta pudełkowa dla aktywnych fizycznie i dla sportowców jest odpowiednio zbilansowana. Dostarcza ona organizmowi wszystkich niezbędnych makroskładników. Składniki te, są inaczej rozłożone w przypadku poszczególnych rodzajów diet.
Diety dla osób aktywnych fizycznie mogą być mniej kaloryczne, ale tylko pod warunkiem, że dostarczymy organizmowi odpowiednich składników energetycznych (adekwatnych dla wszystkich aktywnych fizycznie). Dania z menu na masę oraz dania z menu na redukcję zawierają tzw. dobre kalorie oraz dobre tłuszcze i węglowodany. Znajdziemy je w pełnowartościowych produktach(np. awokado, orzechy, olej lniany i kokosowy).

Dietafit na dowóz to idealne rozwiązanie dla miłośników ruchu. W AfterFit podkreślamy, że zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna są ze sobą ściśle powiązane. Dieta pudełkowa cieszy się ogromną popularnością, gdyż nie traci się czasu na samodzielne wymyślanie zdrowych posiłków, odpowiednich do aktywnego trybu życia przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Mało tego, do przygotowywania zdrowych posiłków, niezbędna jest specjalistyczna wiedza. AfterFit skomponuje menu za Ciebie i dostarczy je wprost pod Twoje drzwi!

Do jakich miast dowozicie catering dietetyczny AfterFit?

Nasze dietetyczne boksy dostarczamy do następujących miast: Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrów, Andrespol, Zduńska Wola, Wiśniowa Góra, Kalonka.

Gdzie dowozimy nasze diety:

Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów, Ozorków, Łęczyca, Warszawa, Kraków, Aglomeracja Śląska, Wrocław