Catering dietetyczny Afterfit

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Ananas

Catering dietetyczny Wrocław
- co nas wyróżnia?

Elastyczność

Elastyczność

W AfterFit wybierasz dowolne dania z diety! Skomponuj samodzielnie menu, dostosowując je pod swoje preferencje. Możesz zdecydować się tylko na te posiłki, które najbardziej Ci zasmakowały. U nas nie ma sztywnego jadłospisu!

Różnorodność

Różnorodność

Czerpiemy inspiracje z kuchni całego świata! Catering dietetyczny AfterFit sprawi, że nie będziesz znudzony powtarzającymi się daniami. Proponujemy Ci urozmaicone menu, w skład którego wchodzą niebanalne, oryginalne i smaczne posiłki!

Jakość

Jakość

W AfterFit każde danie jest przygotowywane ze świeżych i sprawdzonych składników! Stawiamy na najwyższą jakość. Menu układamy z pasją i zaangażowaniem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów.

Ekologia

Ekologia

W Afterfit catering wiemy jak ważne jest dbanie o środowisko. Właśnie dlatego nasz catering dietetyczny możesz zamówić w pudełkach biodegradowalnych

Jedz tak jak lubisz

Nowość!

W naszym catering dietetycznym możesz wymieniać dania, aż z 12 diet.

Dieta pudełkowa Wrocław - wybierz jedną z 16 diet z dowozem

 Dieta Paleo

Dieta Paleo

Dieta białkowo-tłuszczowa dla osób, które nie tolerują glutenu i roślin strączkowych

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta dla osób, które nie tolerują glutenu

Dieta bezlaktozowa

Dieta bezlaktozowa

Dieta dla osób, które nie tolerują laktozy

Dieta DASH

Dieta DASH

Dieta dla osób cierpiących na nadciśnienie.

Dieta detox

Dieta detox

Dieta dla osób, które chcą oczyścić organizm z toksyn.

Dieta domowa

Dieta domowa

Dieta domowa dla osób, które chcą smacznie i dobrze zjeść

Dieta keto

Dieta keto

Dieta wysokotłuszczowa, przeznaczona dla osób, które chcą w szybkim czasie zrzucić nadmierną tkankę tłuszczową.

Dieta niski indeks

Dieta niski indeks

Dieta dla osób, które mają problemy z nieprawidłowym poziomem glukozy we krwi.

Dieta odchudzająca

Dieta odchudzająca

Dieta dla osób, które chcą schudnąć

Dieta Samuraja

Dieta Samuraja

Dieta dla osób aktywnych, które nie tolerują glutenu i kazeiny

Dieta Sirtfood

Dieta Sirtfood

Dieta dla osób, które w szybkim tempie chcą zrzucić zbędne kilogramy.

Dieta sportowa na redukcję

Dieta sportowa na redukcję

Dieta dla osób aktywnych chcących zredukować tkankę tłuszczową

Dieta standard

Dieta standard

Dieta dla osób chcących się zdrowo odżywiać

Dieta wegańska

Dieta wegańska

Dieta oparta o najwyższej jakości produkty pochodzenia roślinnego

Dieta wege z rybami

Dieta wege z rybami

Dieta dla osób nie jedzących mięsa czerwonego i drobiu

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska

Dieta roślinna dopuszczająca spożywanie takich pokarmów jak jajka i nabiał

Dobierz idealną dietę pudełkową dla siebie

Zacznij jeść
zdrowo bez
wysiłku

Cześć! Zadam Ci kilka pytań, które pomogą mi dobrać idealną dietę dla Ciebie. Zaczynamy?

AnanasKształt

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Cennik naszych diet pudełkowych

Zniżka

U nas zniżki się łączą!

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.

Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5% rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Dieta
Kaloryczność
Posiłki
Okres zamówienia
dni
Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu
Cena diety

8.0 zł / dzień

Razem: 80.0 zł za 10 dni

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

Dużo ćwiczę, a pyszna dieta pudełkowa od Afterfit jest dla mnie dopełnieniem treningu

Piotr Wiśniewski

Dzięki cateringowi Afterfit odkryłam dobrze przyprawione posiłki dietetyczne co sprawia, że nie mogę doczekać się następnego pudełka

Kaja Toczyska

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

Dieta pudełkowa Afterfit jest obecnie dostępna w ponad 100 miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

Mapa Polski

Masz pytania odnośnie naszego cateringu?

Spis treści

Catering dietetyczny sprawi, że każdego dnia dostarczysz swojemu organizmowi odpowiednio zbilansowane posiłki, które zaspokoją Twoje potrzeby żywieniowe, a do tego będą dopasowane do Twojego celu oraz stanu zdrowia. Od teraz masz pewność, że jadasz właściwie. Idealna dieta pudełkowa wpisuje się w Twój cel, styl życia, codzienność, preferencje żywieniowe oraz stan organizmu. Do wyboru masz masę różnorodnych opcji, a tym samym na pewno dobierzesz menu odpowiednie dla siebie.

Każdego dnia zestaw posiłków jest dostarczany pod wskazany przez Ciebie adres. W zależności od swojego rytmu dnia, możesz zdecydować się na dostawę do domu, do pracy lub w jakiekolwiek inne miejsce. Każde danie jest hermetycznie zapakowane, a tym samym zachowuje świeżość maksymalnie długo. Pudełka z jedzeniem możesz wziąć ze sobą wszędzie- dzięki temu masz pewność, że bez względu na wszystko, będziesz jadł zdrowy i pełnowartościowy posiłek przygotowany specjalnie dla siebie. W celu zapewnienia Tobie maksymalnej wygody, dostawa zestawu odbywa się wieczorami- dzięki temu, możesz rozpocząć dzień tak wcześnie, jak Ci to tylko pasuje. Od teraz regularne odżywianie się będzie proste jak nigdy dotąd. Jeśli zawsze miałeś problem z podjadaniem, to w końcu skutecznie się go pozbędziesz. Wcielenie w życie nowych postanowień i dążenie do upragnionego celu będzie bezproblemowe. Koniec z zakupami, z myśleniem o tym, co zjeść, z gotowaniem i ze sprzątaniem. Wszystko zrobimy za Ciebie- Twoim jedynym zadaniem jest wybór odpowiedniej diety pudełkowej z dowozem.

Afterfit posiada rozbudowaną ofertę, dzięki czemu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy w stanie sprostać Twoim prośbom zawsze! Bez względu na to, czy interesuje się standardowy catering dietetyczny, czy może dieta pudełkowa odpowiednia dla osób chorych, borykających się z alergiami czy z nietolerancjami pokarmowymi, my zaproponujemy Tobie coś odpowiedniego! Każda nasza propozycja jest przygotowywana zgodnie z wymogami Klienta i zawsze kładziemy nacisk na odpowiednie, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Jeśli chcesz zdrowo się odżywiać i odczuć poprawę swojego stanu zdrowia i kondycji, to dieta pudełkowa jest tym, czego potrzebujesz.

Każdy posiłek oferowany przez Afterfit jest przemyślany i przygotowany ze składników najwyższej jakości. Stawiamy wyłącznie na sprawdzonych dostawców. Dzięki temu, że mamy kontrolę nad produktami, dostarczamy Ci odpowiednie dania. Każdy posiłek jest komponowany tuż przed dostarczeniem go pod wskazany przez Ciebie adres! Masz zatem pewność, że otrzymujesz pudełka z daniami przygotowanymi dosłownie przed chwilą. Mało tego, posiłki są pakowane hermetycznie, a tym samym zachowują one maksymalną świeżość. Dieta z dowozem wpisuje się w potrzeby każdej osoby. Teraz bezboleśnie przestawisz się na regularne i zdrowe odżywianie, a przy tym zrealizujesz swoje założenia, takie jak np. utrata dodatkowych kilogramów, odstawienie przetworzonej żywności, wyrzeźbienie sylwetki, wyeliminowane glutenu itd. Dostarczaj swojemu organizmowi tylko to, co najlepsze! Każdy posiłek z diety pudełkowej składa się z najlepszych składników odżywczych i jest odpowiednio zbilansowany. Catering dietetyczny z dostawą to wygoda!

Masz pytania?
Skontaktuj się z AfterFit