Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta Paleo - Łódź

Dieta Paleo (czyli człowieka „Paleolitu”) to dieta wysokobiałkowa. Jest ona przeznaczona dla tych, którzy chcą bezpiecznie schudnąć. Bazuje ona na naturalnych i nieprzetworzonych produktach.

Jest to dieta wysokobiałkowa, o sporej zawartości tłuszczu, a mniejszej ilości węglowodanów. Menu jest bogate w żelazo hemowe, błonnik oraz kwasy tłuszczowe omega 3. Zawiera ono sporo mięsa, ryb, jaj oraz owoców, warzyw, orzechów i pestek.

Dieta Paleo jest odpowiednia dla osób uczulonych na gluten. Eliminuje wszelką żywność przetworzoną, zboża, rośliny strączkowe, jak również nabiał (produkty mleczne).

Tego rodzaju menu pozwoli Ci wyrobić właściwe i zdrowe nawyki żywieniowe, a w efekcie utracić zbędne kilogramy. Przestawisz się na zdrowy tryb życia i zadbasz o gospodarkę lipidową oraz insulinową swojego organizmu.

Monday, January 4,

Śniadanie

Jajecznica z krewetkami i awokado

II Śniadanie

Kawowe ptasie mleczko z malinami

Obiad

Kokosowy kurczak z orzechami nerkowca

Podwieczorek

Rolada ze szpinaku i łososia

Kolacja

Pulpety z chorizo w hiszpańskim sosie z pieczonymi warzywami

Przykładowe potrawy

dieta-paleo - lodz - catering dietetycznydieta-paleo - lodz - dieta pudełkowadieta-paleo - lodz - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta Paleo

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Główne założenia diety pudełkowej paleo

Dieta paleo zyskuje coraz większe zainteresowanie głównie ze względu na pozytywny wpływ na zdrowie. Jej założenia są niezwykle proste i bazują przede wszystkim na wyeliminowaniu wszystkich sztucznych produktów. Naturalne składniki, nieskomplikowane metody obróbki termicznej i duża ilość mięsa pozwalają poczuć się dużo lepiej oraz zmienić swoje nawyki żywieniowe i styl życia. Sama nazwa paleo pochodzi od nazwy epoki - paleolitu. Jadłospis człowieka pierwotnego to inne określenie, z którym można się spotkać, przy okazji mówienia o diecie paleo. Współczesny nawyki jedzeniowe większości ludzi nie są niestety zgodne z tym, do czego przyzwyczajony jest nasz organizm. Warto podkreślić, że za jadłospisem paleo stoją badania lekarzy, biologów i dietetyków. Pozytywne skutki przejścia na takie odżywianie są zatem potwierdzone naukowo. Dieta ta nawiązuje przypuszczalnie do diety naszych przodków, jednakże nie chodzi tutaj o pełen sposób odżywiania, a o wyeliminowanie tego, czego nasi przodkowie nie jadali. Nasze ciała i organizmy przez wieki dostosowały się bowiem do sztucznych i przetworzonych produktów, które wcale nie są dla nas dobre. Jadłospis paleo eliminuje takie składniki.

Dieta paleo - dla kogo?

Dieta pudełkowa paleo jest idealna dla osób aktywnie uprawiających sport oraz dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Jadłospis zakłada spożycie nieprzetworzonych produktów. Eliminuje on wszystko to, co sztuczne oraz gluten i laktozę. Menu diety pudełkowej paleo przypadnie do gustu przede wszystkim tym osobom, które naprawdę lubią mięso w dużych ilościach. Opiera się ono również na rybach, jajach, warzywach, owocach, orzechach, pestkach i ziarnach. Poszczególne dania ograniczają tradycyjną sól kuchenną. Kluczowe jest tutaj wyeliminowanie wszystkich przetworzonych lub zmodyfikowanych genetycznie produktów. Cukier biały, tłuszcze utwardzane oraz niezdrowe oleje zostały również wykluczone. Koniec z zastanawianiem się, czy poszczególne dania zawierają sztuczne konserwanty i dodatki wpływające na smak. Od teraz, posiłki opierają się na naturalnych składnikach. Dieta pudełkowa paleo to przede wszystkim urozmaicone i smaczne dania, które są odpowiednio zbilansowane. Zapewniają one organizmowi wszystko to, co najlepsze i dbają o prawidłowe funkcjonowanie. Zdrowe dania zawierają żelazo hemowe, błonnik, kwasy tłuszczowe omega-3. Wysokobiałkowe menu dodaje sił i energii.

Dieta paleo to jedna z najpopularniejszych, nisko-węglowodanowych diet białkowo-tłuszczowych. Konsekwencjami przestawienia się na takie żywienie jest spożywanie zdrowszych produktów, które są lepsze dla nas. Co istotne, przejście na jadłospis paleo, pomaga nie tylko poprawić stan zdrowia, ale również ukształtować sylwetkę i zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Dieta paleo to zmiana stylu życia i nawyków jedzeniowych. Od teraz będą one dużo lepsze, co wpłynie na Twój stan zdrowia i samopoczucie. Posiłki bazują tylko na tym, co naturalne i nieprzetworzone. Catering dietetyczny paleo gwarantuje codzienne otrzymywanie pełnowartościowych, odpowiednio zbilansowanych posiłków o idealnej kaloryczności. Bardzo szybko odczuwa się pozytywne skutki jadania wyłącznie naturalnych składników. Paleo to styl życia!