Ananas

Dieta wegańska - Łódź
Dla kogo najlepsza?

Dieta wegańska jest przeznaczona dla wszystkich osób, które pragną zmienić lub zmieniły już swoje nawyki jedzeniowe w odpowiedni i kontrolowany sposób. Jest niezwykle zdrowa, ale trzeba komponować ją z głową. Menu składa się wyłącznie z produktów roślinnych (produkty odzwierzęce – np. jajka, miód, nabiał zostają wykluczone).

Ten rodzaj diety opiera się na roślinach, zbożach, orzechach, nasionach i algach morskich. Przejście na weganizm zmniejsza ryzyko zachorowania na otyłość, nadciśnienie, cukrzycę, nowotwory, kamicę żółciową itd.

Dieta wegańska pozyskuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze z produktów roślinnych (np. wapń z mleka sojowego, roślin strączkowych i niektórych warzyw; białko z orzechów, soi, soczewicy i bobu), gwarantując przy tym pokrycie dziennego zapotrzebowania.

Przy przestawieniu się na ten rodzaj żywienia zaleca się suplementację witaminy D oraz B12 (dostarczanie ich organizmowi poprzez produkty roślinny i zboża jest bardzo trudne).

Jedz tak jak lubisz

Nowość!

W naszym catering dietetycznym możesz wymieniać dania, aż z 12 diet.

Menu Dieta wegańska

Sunday, October 23,

Śniadanie

Tofucznica z grzankami posmarowanymi oliwą czosnkową i pomidorkami koktajlowymi.

II Śniadanie

Krem z kaszy jaglanej z kakao, daktylami i bananami.

Obiad

Fajitas z tofu ,papryką i czerwoną cebulą podane z guacamole i grillowanymi tortillami.

Podwieczorek

Sałatka z pieczonym batatem, rukolą, wegańskim serem i granatem polana pikantnym malinowym sosem.

Kolacja

Pulpety z ciecierzycy z sosem żurawinowym, puree z zielonego groszku i kapustą modro po koreańsku.

Możliwa wymiana posiłków każdego dnia

Dieta wegańska
przetestuj najlepsze menu

Rozkład makroskładników

Białko: 10-20% Węglowodany: 50-55% Tłuszcze: 25-35%

Dla kogo?

1. Dla osób chcących się zdrowo odżywiać.

2. Dla osób, które nie mają czasu gotować, a chciałyby pokryć zapotrzebowanie organizmu na wszytskie składniki odżywcze.

3. Dla osób, które chcą się żywić najwyższej jakości produktami roślinnymi.

Przykładowe potrawy

Cennik cateringu Afterfit - Dieta wegańska

Zniżka

U nas zniżki się łączą!

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.

Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5% rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Kaloryczność
Posiłki
Okres zamówienia
dni
Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu
Cena diety

10.0 zł / dzień

Razem: 100.0 zł za 10 dni

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

Dużo ćwiczę, a pyszna dieta pudełkowa od Afterfit jest dla mnie dopełnieniem treningu

Piotr Wiśniewski

Dzięki cateringowi Afterfit odkryłam dobrze przyprawione posiłki dietetyczne co sprawia, że nie mogę doczekać się następnego pudełka

Kaja Toczyska

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

AnanasKształt

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

Dieta pudełkowa Afterfit jest obecnie dostępna w ponad 100 miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

Mapa Polski

Dla kogo dieta pudełkowa wegańska

Dieta wegańska to sposób odżywiania, na który decyduje się coraz więcej osób. Takie menu wiąże się z całkowitym odstawieniem mięsa oraz wszelkich produktów odzwierzęcych. Należy podkreślić, że jadłospis jest odpowiednio zbilansowany i pozwala dostarczyć do organizmu wszystko to, co niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Dieta pudełkowa wegańska jest odpowiednia zarówno dla osób, które już zdecydowały się na całkowitą zmianę swych nawyków żywieniowych, jak i dla tych, które dopiero co zastanawiają się nad podjęciem wyzwania. Wbrew pozorom, eliminacja mięsa i produktów odzwierzęcych (np. nabiał, jaja) nie jest wcale szczególnie trudna. Menu bazuje na roślinach, owocach, warzywach, zbożach, nasionach, orzechach i kaszach. Poszczególne produkty, używane do przygotowania potraw są świeże i najwyższej jakości. Pozwalają one dostarczyć do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Urozmaicone i smaczne posiłki zapewniają energię do działania. Wszelkie witaminy i minerały oraz antyoksydanty pochodzą z produktów roślinnych (np. wapń z mleka sojowego, białko z orzechów itd.). Pozwalają one zachować odpowiedni wygląd oraz kondycje i sprawiają, że samopoczucie się poprawia.

Założenia diety wegańskiej

Dieta wegańska to sposób odżywiania, który wiąże się z całkowitą zmianą nawyków żywieniowych, jednakże urozmaicone menu bazujące na bogactwie produktów roślinnych nie jest wcale nudne, a wręcz przeciwnie. Smaczne i urozmaicone posiłki sprawiają, że jest się najedzonym, ale nie przepełnionym. Co ważne, decydując się na weganizm, na pewno nie będzie się narzekać na nudę. Dania zaskakują oryginalnym smakiem i różnorodnością. Należy jednak podkreślić, że przy tym sposobie odżywiania, niezbędna jest dodatkowa suplementacji witaminy D oraz B12, bowiem uzupełnienie ich z produktów roślinnych jest trudne. Dobrze zatem regularnie uzupełniać niedobory. Dieta wegańska to sposób odżywiania, na który decyduje się coraz więcej osób. Dzisiaj jest on ceniony przede wszystkim ze względu na właściwości odżywcze i oczyszczające oraz zdrowotne. Obecnie odstawienie mięsa i wszelkich produktów odzwierzęcych nie jest już tak trudne, jak kiedyś. Dieta wegańska stara się czerpać z bogactwa innych składników i w pełni to wykorzystywać. Oryginalne, niepowtarzalne smaki wegańskich potraw zawierają duże ilości błonnika, który ma bardzo dobry wpływ na organizm. Działa on pozytywnie na układ pokarmowy i pomaga walczyć ze zbędnymi kilogramami. Dieta pudełkowa wegańska jest pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Mimo radykalnego odstawienia pewnych składników, dostarcza ona wszystkie niezbędne składniki. Ponadto, pozwala ona zdrowiej żyć, co przekłada się bezpośrednio na kondycję organizmu oraz samopoczucie. Mało tego, weganizm pozwala również zminimalizować ryzyko zachorowania na otyłość, nadciśnienie, choroby sercowo-naczyniowe, cukrzycę, nowotwory i kamicę żółciową. Przejście na taką dietę oznacza zmianę nawyków żywieniowych, jednakże zróżnicowane i pyszne posiłki przypadną do gustu niemalże każdej osobie. Weganizm to styl życia, który wprowadza zmiany na lepsze!