Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta bezlaktozowa - Łódź

Dieta pudełkowa bezlaktozowa przeznaczona jest dla osób z nietolerancją laktozy. Z menu zostały wyeliminowane produkty zawierające laktozę a wykorzystane zostały jego zamienniki.

Jadłospis cateringu dietetycznego AfterFit bazuje na pełnowartościowych bezlaktozowych produktach spożywczych. Mleko krowie zostało zastąpione napojami roślinnymi, mlekiem kokosowym czy mlekiem kozim.

Dieta bezlaktozowa tym samym dostarcza odpowiednią ilość białka, która pochodzi zarówno ze źródeł zwierzęcych jak i roślinnych. Prawidłowo skomponowane posiłki mają wspomóc nasze zdrowie i dore samopoczucie przy towarzyszącej nietolerancji na cukier zawarty w mleku.

Zróżnicowany jadłospis bazuje na ciekawych pomysłach, a poszczególne dania na pewno Ci zasmakują. Przechodząc na dietę bezlaktozową, zyskasz kontrolę nad alergią pokarmową i odczujesz zmianę w zakresie samopoczucia.

Monday, January 4,

Śniadanie

Jajeczne muffiny z boczkiem

II Śniadanie

Smoothie bowl z ananasem i granolą

Obiad

Schab z suszonymi pomidorami podany z sałatką z buraczka i pieczonymi talarkami ziemniaczanymi

Podwieczorek

Muffinki z parmezanem, cukinią i komosą

Kolacja

Lekka sałatka azjatycka z wołowiną

Przykładowe potrawy

dieta-bezlaktozowa - lodz - catering dietetycznydieta-bezlaktozowa - lodz - dieta pudełkowadieta-bezlaktozowa - lodz - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta bezlaktozowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Jak wygląda dieta bezlaktozowa?

Dieta bezlaktozowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób, które zmagają się z nietolerancją laktozy. Ta dosyć często spotykana nietolerancja pokarmowa potrafi skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Odpowiednio skomponowane posiłki wspomagają dobre samopoczucie i sprawiają, że stan zdrowia się poprawia. Prawidłowy jadłospis sprawia, że mimo nietolerancji na cukier zawarty w mleku, Twojemu organizmowi zostanie codziennie dostarczona niezbędna ilość składników odżywczych.

Nietolerancja laktozy to dolegliwość, z którą boryka się sporo osób. Laktoza to cukier mleczny, który jest trawiony za pomocą enzymu o nazwie laktaza. Cukier ten możemy znaleźć w mleku, serach twarogowych, jogurcie, maślance, kefirze i nie tylko. Układ pokarmowy może na ten związek zareagować różnie - w niektórych przypadkach pojawiają się problemy z jego trawieniem. Właśnie w takich sytuacjach najczęściej mamy do czynienia z nietolerancją laktozy (co diagnozuje się za pomocą różnych testów). Jeżeli po spożyciu produktów mlecznych, odczuwa się różnego rodzaju dolegliwości trawienne, to warto ustalić ich przyczynę. W przypadku stwierdzonej nietolerancji, dieta bez laktozy będzie rozwiązaniem, które pozwoli lepiej funkcjonować. Należy podkreślić, że produkty mleczne są źródłem wapnia, dlatego też tak dieta bezlaktozowa musi być odpowiednio zbilansowana. Catering dietetyczny sprawi, że nie będziesz się o to martwić.

Pudełkowa dieta bez laktozy

Menu diety bezlaktozowej eliminuje produkty zawierające laktozę, a wykorzystuje jego zamienniki. Przykładowo, mleko krowie zostaje zastąpione napojami roślinnymi - np. mlekiem kokosowym czy mlekiem kozim, a więc składnikami, które możesz spożywać bez żadnych problemów. Nie musisz się również obawiać o białko - każdego dnia będziesz przyjmować odpowiednią jego ilość, gdyż jest ono pozyskiwane ze źródeł zwierzęcych oraz roślinnych.

Poszczególne dania składają się z pełnowartościowych produktów spożywczych. Jadłospis został skomponowany w taki sposób, by wspomagać stan zdrowia i samopoczucie. Posiłki opierają się na mięsie, rybach, owocach i warzywach, orzechach, nasionach, nabiale (bezlaktozowe zamienniki produktów mlecznych), jajach itp. Taka dieta to gwarancja odpowiedniego zbilansowania i pewność, że każde danie zawiera to, co powinno. W końcu po jedzeniu będziesz się czuć lekko. Koniec z różnego rodzaju dolegliwościami, z którymi tak długo trzeba się było męczyć.

Pudełkowa dieta bezlaktozowa sprawia, że nawet przy alergiach pokarmowych i przy braku możliwości spożywania niektórych produktów, możesz dostarczać organizmowi wszystko, co najlepsze i niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Teraz będziesz się odżywiać zdrowo i odpowiednio do swojej przypadłości. Menu jest dla Ciebie całkowicie bezpieczne. Poszczególne dania wchodzące w skład jadłospisu są nie tylko zdrowe, ale również pyszne. Nie będziesz już narzekać na nudę i na to, że jadasz wciąż te same posiłki. Pudełkowa dieta bez laktozy na pewno spełni Twoje oczekiwania - będziesz zachwycony takimi daniami!