Ananas

Dieta bezlaktozowa - Łódź
Dla kogo najlepsza?

Dieta pudełkowa bezlaktozowa przeznaczona jest dla osób z nietolerancją laktozy. Z menu zostały wyeliminowane produkty zawierające laktozę a wykorzystane zostały jego zamienniki.

Jadłospis cateringu dietetycznego AfterFit bazuje na pełnowartościowych bezlaktozowych produktach spożywczych. Mleko krowie zostało zastąpione napojami roślinnymi, mlekiem kokosowym czy mlekiem kozim.

Dieta bezlaktozowa tym samym dostarcza odpowiednią ilość białka, która pochodzi zarówno ze źródeł zwierzęcych jak i roślinnych. Prawidłowo skomponowane posiłki mają wspomóc nasze zdrowie i dore samopoczucie przy towarzyszącej nietolerancji na cukier zawarty w mleku.

Zróżnicowany jadłospis bazuje na ciekawych pomysłach, a poszczególne dania na pewno Ci zasmakują. Przechodząc na dietę bezlaktozową, zyskasz kontrolę nad alergią pokarmową i odczujesz zmianę w zakresie samopoczucia.

Jedz tak jak lubisz

Nowość!

W naszym catering dietetycznym możesz wymieniać dania, aż z 12 diet.

Menu Dieta bezlaktozowa

Sunday, October 23,

Śniadanie

Jajeczne muffiny z boczkiem

II Śniadanie

Smoothie bowl z ananasem i granolą

Obiad

Schab z suszonymi pomidorami podany z sałatką z buraczka i pieczonymi talarkami ziemniaczanymi

Podwieczorek

Muffinki z parmezanem, cukinią i komosą

Kolacja

Lekka sałatka azjatycka z wołowiną

Możliwa wymiana posiłków każdego dnia

Dieta bezlaktozowa
przetestuj najlepsze menu

Rozkład makroskładników

Białko: 15-25% Węglowodany: 40-50% Tłuszcze: 25-35%

Dla kogo?

1. Skierowana do osób nietolerujących laktozy.

2. Dla osób, którym po spożyciu produktów mlecznych towarzyszy uciążliwe uczucie dyskomfortu min. wzdęcia, bóle brzucha, kolki, zaparcia, gazy, biegunki.

3. Dla osób, które zrezygnowały z jedzenia nabiału.

Przykładowe potrawy

Cennik cateringu Afterfit - Dieta bezlaktozowa

Zniżka

U nas zniżki się łączą!

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.

Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5% rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Kaloryczność
Posiłki
Okres zamówienia
dni
Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu
Cena diety

10.0 zł / dzień

Razem: 100.0 zł za 10 dni

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

Dużo ćwiczę, a pyszna dieta pudełkowa od Afterfit jest dla mnie dopełnieniem treningu

Piotr Wiśniewski

Dzięki cateringowi Afterfit odkryłam dobrze przyprawione posiłki dietetyczne co sprawia, że nie mogę doczekać się następnego pudełka

Kaja Toczyska

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

AnanasKształt

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

Dieta pudełkowa Afterfit jest obecnie dostępna w ponad 100 miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

Mapa Polski

Jak wygląda dieta bezlaktozowa?

Dieta bezlaktozowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób, które zmagają się z nietolerancją laktozy. Ta dosyć często spotykana nietolerancja pokarmowa potrafi skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Odpowiednio skomponowane posiłki wspomagają dobre samopoczucie i sprawiają, że stan zdrowia się poprawia. Prawidłowy jadłospis sprawia, że mimo nietolerancji na cukier zawarty w mleku, Twojemu organizmowi zostanie codziennie dostarczona niezbędna ilość składników odżywczych.

Nietolerancja laktozy to dolegliwość, z którą boryka się sporo osób. Laktoza to cukier mleczny, który jest trawiony za pomocą enzymu o nazwie laktaza. Cukier ten możemy znaleźć w mleku, serach twarogowych, jogurcie, maślance, kefirze i nie tylko. Układ pokarmowy może na ten związek zareagować różnie - w niektórych przypadkach pojawiają się problemy z jego trawieniem. Właśnie w takich sytuacjach najczęściej mamy do czynienia z nietolerancją laktozy (co diagnozuje się za pomocą różnych testów). Jeżeli po spożyciu produktów mlecznych, odczuwa się różnego rodzaju dolegliwości trawienne, to warto ustalić ich przyczynę. W przypadku stwierdzonej nietolerancji, dieta bez laktozy będzie rozwiązaniem, które pozwoli lepiej funkcjonować. Należy podkreślić, że produkty mleczne są źródłem wapnia, dlatego też tak dieta bezlaktozowa musi być odpowiednio zbilansowana. Catering dietetyczny sprawi, że nie będziesz się o to martwić.

Pudełkowa dieta bez laktozy

Menu diety bezlaktozowej eliminuje produkty zawierające laktozę, a wykorzystuje jego zamienniki. Przykładowo, mleko krowie zostaje zastąpione napojami roślinnymi - np. mlekiem kokosowym czy mlekiem kozim, a więc składnikami, które możesz spożywać bez żadnych problemów. Nie musisz się również obawiać o białko - każdego dnia będziesz przyjmować odpowiednią jego ilość, gdyż jest ono pozyskiwane ze źródeł zwierzęcych oraz roślinnych.

Poszczególne dania składają się z pełnowartościowych produktów spożywczych. Jadłospis został skomponowany w taki sposób, by wspomagać stan zdrowia i samopoczucie. Posiłki opierają się na mięsie, rybach, owocach i warzywach, orzechach, nasionach, nabiale (bezlaktozowe zamienniki produktów mlecznych), jajach itp. Taka dieta to gwarancja odpowiedniego zbilansowania i pewność, że każde danie zawiera to, co powinno. W końcu po jedzeniu będziesz się czuć lekko. Koniec z różnego rodzaju dolegliwościami, z którymi tak długo trzeba się było męczyć.

Pudełkowa dieta bezlaktozowa sprawia, że nawet przy alergiach pokarmowych i przy braku możliwości spożywania niektórych produktów, możesz dostarczać organizmowi wszystko, co najlepsze i niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Teraz będziesz się odżywiać zdrowo i odpowiednio do swojej przypadłości. Menu jest dla Ciebie całkowicie bezpieczne. Poszczególne dania wchodzące w skład jadłospisu są nie tylko zdrowe, ale również pyszne. Nie będziesz już narzekać na nudę i na to, że jadasz wciąż te same posiłki. Pudełkowa dieta bez laktozy na pewno spełni Twoje oczekiwania - będziesz zachwycony takimi daniami!