Ananas

Dieta Samuraja - Łódź
Dla kogo najlepsza?

Dieta Samuraja jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie. Stanowi ona połączenie diety Paleo i diety sportowej na masę. W tym menu mamy większą ilość węglowodanów niż w Paleo.

Posiłki z diety Samuraja nie zawierają glutenu oraz laktozy (tzn. produktów mlecznych). Menu przykuwa uwagę większą ilością mięsa. Posiłki są obfite również w jaja, ryby, warzywa i owoce.

Do diety Samuraja zostały wprowadzone rośliny strączkowe, które stanowią ciekawe urozmaicenie. Smaczne, zdrowe i konkretne posiłki na pewno przypadną do gustu każdej osobie, która lubi się ruszać.

Takie menu będzie idealne, dla osób cierpiących nietolerancje pokarmowe, ale chcących dostarczać organizmowi pełnowartościowych składników odżywczych. Dieta Samuraja jest idealną dietą dla osób ćwiczących, którzy pragną, aby ich sylwetka wyglądała jeszcze lepiej.

Jedz tak jak lubisz

Nowość!

W naszym catering dietetycznym możesz wymieniać dania, aż z 12 diet.

Menu Dieta Samuraja

Sunday, October 23,

Śniadanie

Bezglutenowa kutia makowa z bakaliami

II Śniadanie

Sałatka z wędzonym kurczakiem na kaszy jaglanej

Obiad

Nuggetsy z kurczaka w płatkach kukurydzianych z pieczonymi ziemniakami i surówką z kapusty pekińskiej

Podwieczorek

Zupa meksykańska

Kolacja

Pikantny dorsz po tajsku z warzywami z ryżem brązowym długo-ziarnistym

Możliwa wymiana posiłków każdego dnia

Dieta Samuraja
przetestuj najlepsze menu

Rozkład makroskładników

Białko: 25-35% Węglowodany: 40-50% Tłuszcz: 25-30%

Dla kogo?

1. Dieta Samuraja jest przeznaczona dla ludzi aktywnych fizycznie o podwyższonym wskaźniku zużycia energii, którzy posiłki węglowodanowe włączają do swojego jadłospisu przed i po treningu.

2. Osób chorujących na celiakię oraz wszystkich z nietolerancją glutenu.

3. Dla osób nie tolerujących laktozy, i/ czy kazeiny.

4. Osób obciążonych chorobami metabolicznymi i autoimmunologicznymi.

Przykładowe potrawy

Cennik cateringu Afterfit - Dieta Samuraja

Zniżka

U nas zniżki się łączą!

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.

Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5% rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Kaloryczność
Posiłki
Okres zamówienia
dni
Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu
Cena diety

10.0 zł / dzień

Razem: 100.0 zł za 10 dni

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

Dużo ćwiczę, a pyszna dieta pudełkowa od Afterfit jest dla mnie dopełnieniem treningu

Piotr Wiśniewski

Dzięki cateringowi Afterfit odkryłam dobrze przyprawione posiłki dietetyczne co sprawia, że nie mogę doczekać się następnego pudełka

Kaja Toczyska

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

AnanasKształt

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

Dieta pudełkowa Afterfit jest obecnie dostępna w ponad 100 miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

Mapa Polski

Na czym polega dieta samuraja?

Dieta samuraja to idealny plan żywieniowy, który cieszy się ogromną popularnością osób aktywnych fizycznie. Takie menu to idealny sposób odżywiania się dla wszystkich uwielbiających treningi, ruch i niewyobrażających sobie dnia bez aktywności fizycznej. Będzie ono odpowiednie dla sportowców, którzy trenują różne dyscypliny sportu. Dieta samuraja pozwoli dostosować jadłospis do treningów i sprawi, że do organizmu będą dostarczane odpowiednie składniki odżywcze we właściwie zbilansowanych ilościach. Dietę samuraja zapoczątkował i dokładnie opisał specjalista ds. żywienia i odchudzania Nate Miyaki w 2011 roku. Zwrócił on uwagę na to, że budowa masy mięśniowej i utrata tłuszczu wymaga skoncentrowania uwagi na kilku istotnych aspektach. Skupienie się wyłącznie na celu może nieść negatywne konsekwencje w postaci ryzyka zaburzeń metabolizmu i działania gospodarki hormonalnej. Z tego też względu, wypracował on sposób odżywiania, który bazuje na elementach diety paleo (jaja, kurczak, mięso z indyka itd., ryby, owoce i warzywa) oraz na bezglutenowych źródłach węglowodanów (kasza gryczana, jaglana, komosa ryżowa, ryż). Gluten, nabiał i żywność przetworzona zostają wyeliminowane. Wszystkie tego typu założenia wspierają zarówno stan zdrowia, jak i kondycję fizyczną. Założenia diety Samuraja czerpią z tradycyjnej japońskiej kuchni i są zgodne z wynikami badań naukowych. Według Miyakiego, czyli twórcy tej diety, najważniejsze jest harmonijne połączenie składników. Inspiracja japońskim sposobem jedzenia pozwala osiągnąć założone cele.

Dla kogo dieta samuraja?

Jadłospis diety pudełkowej samuraja to połączenie diety paleo i sportowej na masę. Przy tym sposobie odżywiania kładzie się nacisk na pełnowartościowe składniki odżywcze. W menu znajduje się sporo dań mięsnych, ale również ryby, warzywa, owoce i jaja, bezglutenowe zboża. Innymi składnikami są: ryż – biały i basmati, ale nie ciemny (brązowy), pseudozboża- komosa ryżowa, szałwia hiszpańska (chia), kasza gryczana, szarłat (amarantus), (quinoa), nasiona. Posiłki są zróżnicowane i zdrowe. Warto podkreślić, że jadłospis zawiera większą ilość węglowodanów, co zapewnia sporo energii. Catering dietetyczny samuraja eliminuje produkty przetworzone, gluten oraz laktozę, dzięki czemu odpowiednio wpływa na stan zdrowia i samopoczucie. Takie menu jest również idealne dla osób, borykających się z alergiami pokarmowymi. Teraz do organizmu mogą być dostarczone wszystkie niezbędne składniki odżywcze, nawet przy braku możliwości spożywania niektórych produktów.

Dieta pudełkowa samuraja wspomaga treningi, przyczynia się do poprawy kondycji fizycznej, ale również pozwala zadbać o sylwetkę. Redukcja tkanki tłuszczowej będzie się odbywała w sposób bezpieczny i kontrolowany. Organizm będzie otrzymywał niezbędne makro i mikroelementy. Niezwykle istotny jest tutaj również poziom węglowodanów - poszczególne posiłki kładą na niego nacisk i wspierają budowę masy mięśniowej i osiągnięcie celu. Uzupełnienie węglowodanów opiera się na składnikach odpowiednich jakościowo. Takie dania wpływają pozytywnie na metabolizm. Pudełkowa dieta samura wspiera treningi, ale kładzie nacisk na to, by dostarczać wszystko to, co najlepsze. Wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych na pewno zaprocentuje!