Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta Samuraja - Łódź

Dieta Samuraja jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie. Stanowi ona połączenie diety Paleo i diety sportowej na masę. W tym menu mamy większą ilość węglowodanów niż w Paleo.

Posiłki z diety Samuraja nie zawierają glutenu oraz laktozy (tzn. produktów mlecznych). Menu przykuwa uwagę większą ilością mięsa. Posiłki są obfite również w jaja, ryby, warzywa i owoce.

Do diety Samuraja zostały wprowadzone rośliny strączkowe, które stanowią ciekawe urozmaicenie. Smaczne, zdrowe i konkretne posiłki na pewno przypadną do gustu każdej osobie, która lubi się ruszać.

Takie menu będzie idealne, dla osób cierpiących nietolerancje pokarmowe, ale chcących dostarczać organizmowi pełnowartościowych składników odżywczych. Dieta Samuraja jest idealną dietą dla osób ćwiczących, którzy pragną, aby ich sylwetka wyglądała jeszcze lepiej.

Monday, January 4,

Śniadanie

Bezglutenowa kutia makowa z bakaliami

II Śniadanie

Sałatka z wędzonym kurczakiem na kaszy jaglanej

Obiad

Nuggetsy z kurczaka w płatkach kukurydzianych z pieczonymi ziemniakami i surówką z kapusty pekińskiej

Podwieczorek

Zupa meksykańska

Kolacja

Pikantny dorsz po tajsku z warzywami z ryżem brązowym długo-ziarnistym

Przykładowe potrawy

dieta-samuraja - lodz - catering dietetycznydieta-samuraja - lodz - dieta pudełkowadieta-samuraja - lodz - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta Samuraja

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Na czym polega dieta samuraja?

Dieta samuraja to idealny plan żywieniowy, który cieszy się ogromną popularnością osób aktywnych fizycznie. Takie menu to idealny sposób odżywiania się dla wszystkich uwielbiających treningi, ruch i niewyobrażających sobie dnia bez aktywności fizycznej. Będzie ono odpowiednie dla sportowców, którzy trenują różne dyscypliny sportu. Dieta samuraja pozwoli dostosować jadłospis do treningów i sprawi, że do organizmu będą dostarczane odpowiednie składniki odżywcze we właściwie zbilansowanych ilościach. Dietę samuraja zapoczątkował i dokładnie opisał specjalista ds. żywienia i odchudzania Nate Miyaki w 2011 roku. Zwrócił on uwagę na to, że budowa masy mięśniowej i utrata tłuszczu wymaga skoncentrowania uwagi na kilku istotnych aspektach. Skupienie się wyłącznie na celu może nieść negatywne konsekwencje w postaci ryzyka zaburzeń metabolizmu i działania gospodarki hormonalnej. Z tego też względu, wypracował on sposób odżywiania, który bazuje na elementach diety paleo (jaja, kurczak, mięso z indyka itd., ryby, owoce i warzywa) oraz na bezglutenowych źródłach węglowodanów (kasza gryczana, jaglana, komosa ryżowa, ryż). Gluten, nabiał i żywność przetworzona zostają wyeliminowane. Wszystkie tego typu założenia wspierają zarówno stan zdrowia, jak i kondycję fizyczną. Założenia diety Samuraja czerpią z tradycyjnej japońskiej kuchni i są zgodne z wynikami badań naukowych. Według Miyakiego, czyli twórcy tej diety, najważniejsze jest harmonijne połączenie składników. Inspiracja japońskim sposobem jedzenia pozwala osiągnąć założone cele.

Dla kogo dieta samuraja?

Jadłospis diety pudełkowej samuraja to połączenie diety paleo i sportowej na masę. Przy tym sposobie odżywiania kładzie się nacisk na pełnowartościowe składniki odżywcze. W menu znajduje się sporo dań mięsnych, ale również ryby, warzywa, owoce i jaja, bezglutenowe zboża. Innymi składnikami są: ryż – biały i basmati, ale nie ciemny (brązowy), pseudozboża- komosa ryżowa, szałwia hiszpańska (chia), kasza gryczana, szarłat (amarantus), (quinoa), nasiona. Posiłki są zróżnicowane i zdrowe. Warto podkreślić, że jadłospis zawiera większą ilość węglowodanów, co zapewnia sporo energii. Catering dietetyczny samuraja eliminuje produkty przetworzone, gluten oraz laktozę, dzięki czemu odpowiednio wpływa na stan zdrowia i samopoczucie. Takie menu jest również idealne dla osób, borykających się z alergiami pokarmowymi. Teraz do organizmu mogą być dostarczone wszystkie niezbędne składniki odżywcze, nawet przy braku możliwości spożywania niektórych produktów.

Dieta pudełkowa samuraja wspomaga treningi, przyczynia się do poprawy kondycji fizycznej, ale również pozwala zadbać o sylwetkę. Redukcja tkanki tłuszczowej będzie się odbywała w sposób bezpieczny i kontrolowany. Organizm będzie otrzymywał niezbędne makro i mikroelementy. Niezwykle istotny jest tutaj również poziom węglowodanów - poszczególne posiłki kładą na niego nacisk i wspierają budowę masy mięśniowej i osiągnięcie celu. Uzupełnienie węglowodanów opiera się na składnikach odpowiednich jakościowo. Takie dania wpływają pozytywnie na metabolizm. Pudełkowa dieta samura wspiera treningi, ale kładzie nacisk na to, by dostarczać wszystko to, co najlepsze. Wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych na pewno zaprocentuje!