Ananas

Dieta bezglutenowa - Łódź
Dla kogo najlepsza?

Dieta bezglutenowa przeznaczona jest dla osób, które w swojej diecie pudełkowej z różnych przyczyn muszą wyeliminować lub ograniczyć gluten.

W naszej diecie bezglutenowej produkty zbożowe zostały zastąpione produktami naturalnie bezglutenowymi takimi jak np. kasza jaglana, kasza gryczana, ryż czy makarony kukurydziane.

W jadłospisie cateringu bezglutenowego AfterFit znajdziecie również produkty mleczne, różnego rodzaju mięso, ryby, jaja, owoce, warzywa czy nasiona i orzechy.

Z uwagi na to, że w diecie bezglutenowej mogą pojawić się śladowe ilości glutenu, nie jest na polecana dla osób z celiakią.

Jedz tak jak lubisz

Nowość!

W naszym catering dietetycznym możesz wymieniać dania, aż z 12 diet.

Menu Dieta bezglutenowa

Tuesday, April 13,

Śniadanie

Biszkoptowe omlety z grzybami

II Śniadanie

Czekoladowo-orzechowe ciastka z awokado

Obiad

Schab z suszonymi pomidorami podany z sałatką z buraczka i pieczonymi talarkami ziemniaczanymi

Podwieczorek

Muffinki z parmezanem, cukinią i komosą

Kolacja

Wołowina po burgundzku podana z komosą ryżową

Możliwa wymiana posiłków każdego dnia

Dieta bezglutenowa
przetestuj najlepsze menu

Rozkład makroskładników

Białko: 15-25% Węglowodany: 40-50% Tłuszcze: 25-35%

Dla kogo?

1. Dedykowana osobom z alergią, nadwrażliwością i nietolerancją na gluten.

2.Może być zalecana w chorobach autoimmunologicznych w tym Hashimoto a także w chorobach nieswoistych zapaleń jelit

3. Dla osób, którym po spożyciu produktów z glutenem towarzyszą objawy min. wzdęcia, bóle brzucha, nudności i wymioty, uczucie pełności, zaparcia czy gazy

Przykładowe potrawy

dieta-bezglutenowa - lodz - catering dietetyczny
dieta-bezglutenowa - lodz - dieta pudełkowa
dieta-bezglutenowa - lodz - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta bezglutenowa

Zniżka

U nas zniżki się łączą!

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.

Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5% rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Kaloryczność
Posiłki
Okres zamówienia
dni
Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu
Cena Diety

0.0 zł / dzień

Razem: 0.0 zł za 10 dni

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

Dużo ćwiczę, a pyszna dieta pudełkowa od Afterfit jest dla mnie dopełnieniem treningu

Piotr Wiśniewski

Dzięki cateringowi Afterfit odkryłam dobrze przyprawione posiłki dietetyczne co sprawia, że nie mogę doczekać się następnego pudełka

Kaja Toczyska

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

AnanasKształt

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Dla kogo odpowiednia jest pudełkowa dieta bezglutenowa?

Pudełkowa dieta bezglutenowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie. Jest ona promowana jako element zdrowego stylu życia i z tego względu tak wiele osób się na nią decyduje. Taki sposób żywienia jest idealny dla wszystkich tych, którzy chcą lub muszą wyeliminować czy też ograniczyć gluten ze swojego menu. Wrażliwość na występowanie glutenu w codziennym menu objawia się przede wszystkim nieprzyjemnymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Od teraz to, co jesz, przestanie się negatywnie odbijać na stanie Twojego zdrowia. Decydując się na bezglutenowy catering dietetyczny, w końcu odzyskasz kontrolę nad swoim organizmem, a zapanowanie nad alergiami pokarmowymi będzie dużo łatwiejsze. Spora ilość osób decyduje się odstawić gluten bez wyraźnym wskazań medycznych, a ze względu na to, że ich celem jest zdrowy tryb życia. Mało tego, pojawiają się również opinie, że eliminacja tego składnika przyczynia się do redukcji masy ciała. Pamiętajmy jednak, że gluten nie jest kaloryczny, a składniki, w których się znajduje, stanowią także źródło błonnika i witamin z grupy B. Z drugiej strony, jego odstawienie może być korzystne w przypadku chorób tarczycy, jelit, autoimmunologicznych czy też w przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego. W każdej sytuacji, kluczowe jest jednak trzymanie się odpowiedniej, zrównoważonej diety. Sam gluten jest białkiem, które spotkamy w zbożach, takich jak np. pszenica, żyto, jęczmień. Dieta bezglutenowa polega na jego ograniczeniu lub całkowitej eliminacji. Ograniczenie glutenu w diecie wiąże się z kilkoma założeniami. Należy mieć na uwadze fakt, że organizmowi należy dostarczać wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które mają wpływ na jego odpowiednie funkcjonowanie. Dieta pudełkowa bezglutenowa uwzględnia wszystkie tego rodzaju wytyczne. Zawiera ona w składzie wszystko to, co koniecznie, podobnie jak standardowa dieta zbilansowana. Jednocześnie pomaga się pozbyć nieprzyjemnych objawów nietolerancji glutenu.

Założenia diety pudełkowej bez glutenu

Jadłospis opiera się na produktach naturalnie bezglutenowych i jak najmniej przetworzonych. Kładzie on nacisk na naturalne składniki. Menu opracowane przez specjalistów jest odpowiednio zbilansowane. Poszczególne dania opierają się na pełnowartościowych składnikach i są różnorodne. W jadłospisie znajdziesz mięsa, ryby, jaja, owoce, warzywa, produkty mleczne, nasiona i orzechy. Produkty zawierające gluten zostały zastąpione bezglutenowymi odpowiednikami, będącymi głównym źródłem węglowodanów - np. kasza gryczana, kasza jaglana, ryż, makaron kukurydziany, tapioka, amarantus, nasiona roślin strączkowych itd. Dieta bez glutenu ma pozytywny wpływ na zdrowie również dlatego, że wyklucza wysoce przetworzone produkty, które w składzie posiadają szkodliwe substancje, choćby takie jak: syrop glukozowo-fruktozowy, guma guar, tłuszcze utwardzone, maltodekstryna itd. Od teraz możesz mieć pewność, że się zdrowo odżywiasz. Bezglutenowy catering dietetyczny doda Ci sił i sprawi, że po jedzeniu będziesz się po nich dobrze czuć. Całość opiera się na starannie dobranych składnikach, które są ze sobą odpowiednio połączone. Dania z menu są zróżnicowane, pyszne i na pewno Ci zasmakują! Nie będziesz narzekał na nudę i monotonię. Dieta pudełkowa bezglutenowa nie jest polecana osobom zmagającym się z celiakią, gdyż istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia śladowych ilości glutenu w składzie poszczególnych posiłków (np. produkty mleczne).