Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta standard - Łódź

Dieta Standard jest przeznaczona dla osób, które chcą zachować swoją aktualną masę ciała lub też lekko ją skorygować, przestawiając się przy tym na zdrowe odżywianie. Dieta Standard to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących wszystkie niezbędne składniki pokarmowe.

Pozwoli ona wcielić Ci w życie odpowiednie nawyki jedzeniowe. Od teraz posiłki przestaną bazować na przetworzonych i sztucznych składnikach. Codziennie dostarczysz organizmowi to, co najlepsze.

Dieta Standard jest odpowiednio zbilansowana, a więc gwarantuje pokrycie dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy.

Menu tej diety trafi w gust każdej osoby, która chce smacznie i zdrowo jeść, ale nie ma czasu na gotowanie, a tym bardziej na liczenie kalorii.

Monday, January 4,

Śniadanie

Sałatka Cesar z grzanką z bagietki i kurczakiem

II Śniadanie

Krem daktylowo-bananowy

Obiad

Dorsz w sosie musztardowym, mix warzyw na parze, ryż brązowy

Podwieczorek

Muffinki z parmezanem, cukinią i komosą

Kolacja

Pulpety z chorizo z sosem pomidorowym i szpinakowym tagliatelle

Przykładowe potrawy

dieta-standard - lodz - catering dietetycznydieta-standard - lodz - dieta pudełkowadieta-standard - lodz - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta standard

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Jak wygląda pudełkowa dieta standard?

Dieta standard staje się coraz bardziej popularna. Tendencja ta wynika z faktu, że dzisiaj świadomość społeczeństwa dotycząca tego, jak ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie ma to, co jemy, jest ogromna. Chcemy dobrze się odżywiać, ale jednocześnie nie zawsze mamy czas na samodzielne gotowanie w domu, liczenie kalorii i brak nam wiedzy dotyczącej tego, jak poszczególne składniki ze sobą łączyć i jak je dobierać w odpowiednich proporcjach. Pudełkowa dieta standardowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy są zabiegani, nie mają pojęcia o zasadach zdrowego odżywienia, brak im czasu na zakupy i gotowanie, a jednocześnie nie przepadają za spędzaniem wolnych chwil w kuchni. Korzystając z takiej opcji, jadłospis będzie każdego dnia zróżnicowany i dostosowany do potrzeb organizmu. Pyszne dania są odpowiednio zbilansowane i pozwalają dostarczyć do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dieta standard opiera się na zasadach racjonalnego żywienia i bazuje na zdrowych i nieprzetworzonych produktach. Posiłki w diecie standard są naturalne i pyszne. Dzięki odpowiedniemu połączeniu i prawidłowej obróbce, można poczuć pełnię smaku. Ciekawe i urozmaicone menu pozytywnie zaskakuje. Jest ono opracowane przy wsparciu dietetyków i stanowi znakomitą okazję do odkrywania nowych smaków oraz produktów. Przechodząc na taki sposób odżywiania, poszczególne dania na pewno nie będą nudne. Jadłospis eliminuje sztuczne i przetworzone składniki, zawierające puste kalorie, jedynie zapychające organizm. Duży udział warzyw i owoców w menu to bogate źródło witamin i minerałów. Całość sprawia, że organizm zaczyna lepiej funkcjonować. Różnicę odczuwa się również w zakresie poprawy kondycji.

Dla kogo dieta standard?

Białka w diecie standardowej pochodzą z produktów pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego - np. drób, wołowina, ryby, warzywa, rośliny strączkowe (soczewica, ciecierzyca, fasola itp.), nabiał. Węglowodany są pozyskiwane z kaszy (gryczana, kuskus, jęczmienna itd.), ryżu (biały, brązowy, jaśminowy itp.). Źródła tłuszczu to z kolei oliwy i oleje, nabiał, ziarna, orzechy itp.

Pudełkowa dieta standardowa jest dedykowana wszystkim osobom, które chcą się zdrowo odżywiać i mieć pewność, że posiłki będą odpowiednio skomponowane, a składniki prawidłowo połączone ze sobą. Z menu zostaje wyeliminowane wszystko to, co sztuczne. Produkty mające negatywny wpływ na stan organizmu są wykluczone. W końcu zniknie poczucie „ciężkości” po jedzeniu. Teraz nawet po posiłku, możesz się czuć najedzony, ale i gotowy do działania. Wartościowe jedzenie to urozmaicone posiłki zaskakujące smakiem i zapewniające siłę i energię. Wykluczenie z menu wszystkiego tego, co niezdrowe stanie się proste, a różnica w samopoczuciu i kondycji zauważalna. Dieta standard to odpowiednia opcja dla każdego.

Zdrowa, smaczna i odpowiednio zbilansowana dieta opiera się w tym przypadku na właściwych proporcjach składników odżywczych. Istotne jest określenie dziennego zapotrzebowania kalorycznego i trzymanie się tego. Samodzielne trzymanie się wszystkich założeń jest niezwykle trudne. W przypadku zdrowego odżywiania, kluczowe jest regularne spożywanie posiłków prawidłowo zbilansowanych. Wszystko to zapewni catering dietetyczny standard.