Ananas

Dieta sportowa na redukcję - Łódź
Dla kogo najlepsza?

Dieta sportowa na redukcję jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W okresie redukcji tkanki tłuszczowej bardzo duże znaczenie ma dobrze zbilansowana dieta, oparta na odpowiednich składnikach.

Sama redukcja tkanki tłuszczowej jest procesem długotrwałym i bardzo istotną kwestią jest bezwzględne trzymanie się odpowiedniego zapotrzebowania kalorycznego.

Dieta na redukcję opiera się na dostarczaniu organizmowi większej ilości białka, przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów.

Białko w zwiększonych proporcjach „podkręca metabolizm”, spalając tkankę tłuszczową, ale chroniąc przy tym mięśnie. Tym samym, budowanie odpowiedniej figury, powinno przebiegać bezproblemowo.

Jedz tak jak lubisz

Nowość!

W naszym catering dietetycznym możesz wymieniać dania, aż z 12 diet.

Menu Dieta sportowa na redukcję

Sunday, October 23,

Śniadanie

Sałatka Cesar z grzanką z bagietki

II Śniadanie

Koktajl z awokado i masłem orzechowym

Obiad

Pierś z kurczaka grillowana w ziołach, ryż brązowy z warzywami na parze

Podwieczorek

Sałatka z pieczoną dynia, szpinakiem, suszonymi pomidorami i fetą.

Kolacja

Naleśniki owsiane z białym serem, miodem i orzechami.

Możliwa wymiana posiłków każdego dnia

Dieta sportowa na redukcję
przetestuj najlepsze menu

Rozkład makroskładników

Białko: 25-30% Węglowodany: 40-45% Tłuszcze: 25-30%

Dla kogo?

Dieta skierowana do osób, które w miarę aktywnie uprawiają sport i pragną zredukować tkankę tłuszczową, a nie maja czasu ani wiedzy potrzebnej do przygotowania odpowiednio zbilansowanych posiłków.

Przykładowe potrawy

Cennik cateringu Afterfit - Dieta sportowa na redukcję

Zniżka

U nas zniżki się łączą!

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.

Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5% rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Kaloryczność
Posiłki
Okres zamówienia
dni
Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu
Cena diety

10.0 zł / dzień

Razem: 100.0 zł za 10 dni

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

Dużo ćwiczę, a pyszna dieta pudełkowa od Afterfit jest dla mnie dopełnieniem treningu

Piotr Wiśniewski

Dzięki cateringowi Afterfit odkryłam dobrze przyprawione posiłki dietetyczne co sprawia, że nie mogę doczekać się następnego pudełka

Kaja Toczyska

Afterfit catering to różnorodność składników i smaków. To najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałem.

Marcin Zaworonek

Catering dietetyczny Afterfit to przede wszystkim wygoda i pewność, że moje posiłki dietetyczne będą miały odpowiednio skomponowane makroskładniki.

Maciej Wasilewski

AnanasKształt

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Sprawdź gdzie dowozimy catering dietetyczny

Dieta pudełkowa Afterfit jest obecnie dostępna w ponad 100 miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

Mapa Polski

Założenia diety sportowej na redukcję

Dieta sportowa na redukcję bije rekordy popularności wśród osób, które chcą zgubić tkankę tłuszczową, ale i uwydatnić mięśnie. Właśnie to ostatnie założenie jest niezwykle istotne i determinuje ono cały jadłospis. Redukcja bardzo często jest błędnie postrzegana jako głodówka lub jako sposób, by schudnąć. Tymczasem jej założenia i cel są zupełnie inne. Pudełkowa dieta sportowa na redukcję jest dedykowana osobom aktywnym fizycznie. Ten dokładnie opracowany schemat żywienia jest przede wszystkim nakierowany na zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i pozbycie się zbędnych kilogramów przy jednoczesnej ochronie mięśni. Sam proces niwelowania tkanki tłuszczowej może być rozłożony w czasie i żeby zakończył się sukcesem, niezbędne jest przestrzeganie zasad, systematyczność oraz odpowiednie treningi. Zapotrzebowanie kaloryczne pełni niezwykle istotną funkcję w przypadku jadłospisu na redukcję. Odpowiednio wyliczony bilans energetyczny daje pewność, że organizm każdego dnia otrzymuje dokładnie tyle kalorii, ile powinien. W przypadku diety na redukcję niezbędne jest regularne spożywanie posiłków w określonych odstępach czasu, dzięki czemu można uniknąć katabolizmu. Zachowanie systematyczności wpływa pozytywnie na metabolizm i pobudza organizm do spalania tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnej ochronie mięśni. Przed rozpoczęciem walki z nadwyżką tkanki tłuszczowej i zbędnymi kilogramami, istotne jest określenie masy ciała, jakiej chcemy się pobyć. Ważne jest również zaznaczenie, z których obszarów należy zredukować tkankę tłuszczową. Takie przygotowanie do diety zaoszczędza czas i daje pewność, że całość będzie prawidłowo ułożona. Po przejściu na dietę sportową na redukcję dobrze jest monitorować swoje postępy, a tym samym wykonywać okresowe pomiary poziomu tkanki tłuszczowej, sprawdzać wagę i mierzyć poszczególne partie ciała. Takie czynności dają nam odpowiedź na pytanie, czy dany jadłospis i inne działania dają pożądane efekty, czy niekoniecznie.

Dla kogo dieta sportowa na redukcję?

Dieta sportowa na redukcję składa się z odpowiednio zbilansowanych posiłków, które dostarczają do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Nie bez znaczenia są tutaj źródła tych składników. Jeśli chodzi o węglowodany, to ich źródłem są przede wszystkim produkty o niskim indeksie glikemicznym. Białko jest pozyskiwane z chudych mięs i ryb oraz produktów mlecznych. Ciekawe urozmaicenie, które jest pomocne w redukcji, stanowią jaja oraz zdrowe tłuszcze (nienasycone). Jadłospis diety sportowej na redukcję bazuje na posiłkach ze sporą ilością chudego mięsa drobiowego, ryb, warzyw, owoców i chudego nabiału. Dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu i sporej zawartości białka, menu wpłynie pozytywnie na przemianę materii, a w rezultacie do spalania tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnej ochronie mięśni. Poszczególne dania zaspokajają głód, a jednocześnie trzymają się dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Odpowiednia pudełkowa dieta sportowa na redukcję pozwoli cieszyć się z osiągnięcia upragnionego celu, a więc z wymodelowania sylwetki i pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Kluczowe jest połączenie jadłospisu z przemyślanym planem treningowym. Proces gubienia tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej ochronie mięśni powinien się odbywać w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb.