Dieta pudełkowa Sirtfood

Dieta Sirtfood
Dla kogo najlepszy?

Dieta SIRT pozwala zrzucić zbędne kilogramy, a jednocześnie zregenerować organizm. Sprawia to, że każda osoba, która postanowi przejść na ten sposób żywienia, poczuje się młodziej. Menu opiera się na konkretnych produktach zawierających w składzie polifenole, które są silnymi przeciwutleniaczami. Mają one za zadanie chronić organizm przed działaniem wolnych rodników, wywołujących m.in. choroby oraz odpowiadających za proces starzenia się organizmu. Polifenole to także aktywatory białek SIRT przyśpieszających metabolizm, ułatwiających spalanie tkanki tłuszczowej oraz pełniących funkcję ochronną.

Dieta SIRT składa się z czterech etapów:
Pierwszy z nich opiera się na spożywaniu 1000 kalorii dzienne. Znajdziemy tu posiłki takie, jak 3 koktajle oraz 1 posiłek sirtuinowy. Etap ten trwa od 1 do 3 dni.
Drugi etap opiera się na 2 koktajlach sirtuinowych oraz 2 posiłkach stałych. Nie mogą one zawierać więcej niż 1500 kalorii. Faza ta trwa około 4 dni – od czwartego dnia diety do maksymalnie siódmego.
Trzeci etap rozpoczynamy 8. dnia i jesteśmy na nim przez kolejne 14 dni. W menu znajdziemy 1 koktajl oraz 3 posiłki bogate w sirtuiny.
Ostatni, czwarty etap musi obfitować w posiłki bogate w sirtuiny. To w zasadzie jedyne zalecenie – nie ma ograniczeń co do ilości kalorii.

icon

Jedz tak jak lubisz

Nowość!

W naszym catering dietetycznym możesz wymieniać dania, aż z 12 diet.

Dieta pudełkowa Sirtfood przetestuj najlepsze menu

Rozkład makroskładników

Ze względu na specyfikę diety nie uwzględniamy rozkładu makroskładników.

Dla kogo?

1. Dla osób, które w szybkim tempie chcą zrzucić zbędne kilogramy.

2. Dla osób, które chcą zregenerować i odżywić swój organizm przy jednoczesnej redukcji masy ciała.

3. Uwaga! Diety sirtuinowej nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, ze względu na znaczne ograniczenia kaloryczne w pierwszych etapach diety. Dieta jest niewskazana również u osób chorych przewlekle m.in. na choroby układu pokarmowego. Dwa pierwsze etapy diety nie są wskazane również u osób bardzo aktywnych, ze względu na niską podaż energii.

Przykładowe potrawy

Smoothie jogurtowe z owocami leśnymi i miętą

Koktajl truskawkowy na mleczku kokosowym z czerwoną porzeczką

Spaghetti szpinakowe z pomidorkami koktajlowymi i pieczonym kurczakiem

Frittata ze szpinakiem i sosem jogurtowo-koperkowym

Cennik - dieta Sirtfood

Zniżka

U nas zniżki się łączą!

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.

Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5% rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Co mówią o nas nasi klienci?

Niebywała elastyczność oferty! Możliwość dostosowania diety do indywidualnych potrzeb jest niesamowicie wygodna i pozwala cieszyć się różnorodnością smaków!

Anna J.

Łomianki

Przepyszne potrawy! Dzięki temu cateringowi dietetycznemu udało mi się zrzucić mnóstwo kilogramów, każde danie jest nie tylko smaczne, ale i zdrowe!

Marek K.

Gdynia

Znakomita jakość składników! Każda potrawa jest świeża i pełna wartości odżywczych, co sprawia, że czuję się zdrowo i pełena energii!

Anita B.

Szczecin

Rewelacyjna obsługa klienta! Pracownicy są zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy, co sprawia, że korzystanie z usług tego cateringu to czysta przyjemność!

Wala Łala

Nowosybyrsk

Ananas Liść

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Sprawdź gdzie dowozimy

Catering Afterfit obsługuje ponad 1500 miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.