Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta Sirtfood - Poznań

Dieta Sirt polega przede wszystkim na włączaniu do menu konkretnych produktów, bogatych w polifenole czyli silne przeciwutleniacze, których rolą jest ochrona komórek ciała przed działaniem wolnych rodników, wywołujących choroby i przedwczesne starzenie się organizmu. Polifenole są również aktywatorami białek SIRT (sirtuin), które mogą spowalniać proces starzenia się, chronić organizm przed chorobami, a także przyspieszać metabolizm oraz ułatwiać spalanie tkanki tłuszczowej.Celem diety Sirt jest szybka redukcja masy ciała przy jednoczesnym efekcie głębokiej regeneracji i odmłodzenia.

Dieta sirt zakłada 4 etapy. Pierwszy etap diety trwa zwykle 1 do 3 dni i zakłada spożywanie 1000 kalorii. W skład menu wchodzą 3 koktajle i 1 posiłek sirtuinowy. Drugi etap diety zaczyna się od 4 dnia i trwa maksymalnie do 7 dnia diety. W tym czasie jadamy nie więcej niż 1500 kcal. W skład menu wchodzą 2 koktajle sirtuinowe oraz 2 posiłki stałe. Trzeci etap diety trwa od 8 dnia, przez kolejne 14 dni. Ten etap to 1 koktajl oraz 3 posiłki bogate w sirtuiny. W ostatnim etapie diety nie ma określonej kaloryczności ani zaleceń co do rodzaju pokarmów, ważne jest, aby menu obfitowało w posiłki bogate w sirtuiny.

Friday, May 22,

Obiad

Pierś z kurczaka w jogurtowej marynacie z kolorową sałatką i kaszą gryczaną białą

Koktajl 1

Marchwiowo-jabłkowy sok sirtuinowy z matchą

Kolacja 2

Malinowy sok sirtuinowy z awokado na bazie zielonej herbaty

Kolacja 3

Koktajl z ananasem i jagodami

Przykładowe potrawy

dieta-sirtfood - poznan - catering dietetycznydieta-sirtfood - poznan - dieta pudełkowadieta-sirtfood - poznan - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta Sirtfood

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie