Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Bielsko-Biała

Dieta domowa jest idealną propozycją dla zabieganych osób, które nie mają czasu gotować, a jednocześnie pragną jadać pyszne posiłki. Całość łączy w sobie cechy klasycznego cateringu dietetycznego i tradycyjnej kuchni.

Menu jednak odpowiednio zbilansowane, dzięki czemu dostarcza wszystkich składników odżywczych, które umożliwiają utrzymanie organizmu w dobrej kondycji. Posiłki są urozmaicone i coś dla siebie znajdą w niej zarówno osoby, chcące jadać tradycyjne dania typu zupy i mięsa w panierce, jak i ci, którzy uwielbiają sałatki, desery, dania wegetariańskie i inspirowane różnymi smakami świata.

Jadłospis obfituje w różnego rodzaju mięsa, sery, ryby, jaja, produkty zbożowe oraz owoce i warzywa. Znajdziesz w nim smaczne, pożywne i sycące posiłki, które wpiszą się w Twoje potrzeby.

Posiłki w diecie domowej będą nam przypominać smaki z dzieciństwa i z domu rodzinnego. Budzą one pozytywne skojarzenia i jada się je z apetytem. Całość jest tak ułożona, że liczenie mikro- i makroskładników nie jest najważniejsze - dania są po prostu zdrowe i bogate w niezbędne produkty do prawidłowego funkcjonowania.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - bielsko-biala - catering dietetycznydieta-domowa - bielsko-biala - dieta pudełkowadieta-domowa - bielsko-biala - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie