Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Warszawa

Dieta domowa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby połączyć catering dietetyczny z tradycyjnymi posiłkami. Jeśli nieustannie jesteś w biegu, nie masz czasu na gotowanie, a słowo dieta budzi w Tobie niezbyt pozytywne skojarzenia, to na pewno będziesz zadowolony z takiej opcji!

Podstawą diety domowej są smaczne dania, które nawiązują do najpyszniejszych smaków znanych z dzieciństwa i z domu rodzinnego. Menu opiera się na mięsie, rybach, serach, jajach, produktach zbożowych, owocach i warzywach. Dania typu zupy, mięsa smażone w panierce budzą pozytywne skojarzenia i zawsze zjesz je z apetytem!

Całość jest niezwykle urozmaicona i w jadłospisie można również znaleźć sałatki, dania wegetariańskie, desery, potrawy inspirowane kuchniami świata. Każda osoba będzie zadowolona z pożywnych i sycących posiłków.

Menu jest prawidłowo zbilansowane. Posiłki dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych i pozwalają utrzymać organizm w dobrej kondycji. Przechodząc na dietę domową, zyskujesz pewność, że odżywiasz się zdrowo i jadasz w końcu regularnie.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - warszawa - catering dietetycznydieta-domowa - warszawa - dieta pudełkowadieta-domowa - warszawa - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie