Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta DASH - Włocławek

Dieta DASH jest przeznaczona dla wszystkich osób, które mają problem z nadciśnieniem tętniczym i poziomem złego cholesterolu. Teraz, za pomocą odpowiedniego menu, zapanujesz nad układem krwionośnym, a stan Twojego zdrowia będzie się poprawiał. W końcu poczujesz się lepiej, a zmiany będą odczuwalne niezwykle szybko.

Menu jest starannie ułożone, więc poszczególne dania na pewno Ci zasmakują. Będziesz pod wrażeniem różnorodności potraw, ciekawych smaków i połączenia produktów. Jadłospis bazuje na chudym mięsie, rybach, nabiale, warzywach i dodatkach w postaci tłuszczów roślinnych, nasion, roślin strączkowych itp. W jadłospisie kluczową rolę pełni ograniczenie soli oraz wyeliminowanie produktów zmodyfikowanych i żywności przetworzonej. Taki sposób odżywiania pozwoli Ci zmienić nawyki jedzeniowe na dużo zdrowsze. Mało tego, wszystko odbywa się tutaj przy minimalnym wysiłku - zmiany w zakresie jadłospisu nie są bolesne i nie wiążą się ze szczególnymi ograniczeniami.

Potwierdzone działanie diety DASH pozwala również ograniczyć ryzyko występowania otyłości, cukrzycy, osteoporozy oraz nowotworów. Oprócz względów zdrowotnych, taki jadłospis pozwala również schudnąć. Możesz zrzucić kilka dodatkowych kilogramów i to bez szczególnego wysiłku.

Monday, March 30,

Śniadanie

Twarogowe placuszki owsiane

II Śniadanie

Jogurt z sałatką jabłkowo-cynamonową

Obiad

Klopsiki greckie z sosem tzatziki podane z kaszą jaglaną i grillowanymi warzywami

Podwieczorek

Zupa krem z dyni z imbirem

Kolacja

Wytrawne rollsy z łososiem i roszponką

Przykładowe potrawy

dieta-dash - wloclawek - catering dietetycznydieta-dash - wloclawek - dieta pudełkowadieta-dash - wloclawek - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta DASH

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

RABAT:

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie