Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk, Sopot)

Dieta domowa to opcja skierowana do wszystkich zabieganych osób, które nie mają czasu gotować, a jednocześnie cenią sobie tradycyjne posiłki. Menu perfekcyjnie łączy kuchnię domową oraz catering dietetyczny.

Smaczne dania, które przypominają te, jakie jadaliśmy w domu rodzinnym, zasmakują każdemu. Jadłospis został jednak urozmaicony o nowoczesne elementy. W diecie domowej samo liczenie mikro-i makroskładników nie jest najważniejsze.

Odpowiednio zbilansowane menu zostało ułożone w taki sposób, by dostarczało wszystkich składników odżywczych, niezbędnych dla dobrego stanu zdrowia i dobrej kondycji organizmu.

Dieta domowa opiera się na różnego rodzaju mięsach, rybach, serach, jajach, produktach zbożowych, owocach i warzywach. Obok tradycyjnych dań, nawiązujących do kuchni znanej z dzieciństwa, występują nowoczesne propozycje, takie jak np. sałatki, dania wegetariańskie z różnych stron świata, słodkości i nie tylko. Na pewno każda osobaw takim jadłospisie znajdzie coś dla siebie.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - trojmiasto - catering dietetycznydieta-domowa - trojmiasto - dieta pudełkowadieta-domowa - trojmiasto - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie