Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Rzeszów

Dieta domowa znakomicie łączy w sobie dania z tradycyjnego menu oraz cechy cateringu dietetycznego. Taki jadłospis jest wprost idealny dla osób, które nie mają czasu gotować, a jednocześnie nie chcą przechodzić na dietę.

Menu opiera się na smacznych, sycących, ale i zdrowych daniach, które jadaliśmy w domy rodzinnym. Liczenie poszczególnych mikro- i makroelementów nie jest tu najważniejsze, aczkolwiek całość jest prawidłowo zbilansowana, żeby dostarczać do organizmu wszystko to, co niezbędne.

Jadłospis diety domowej składa się z mięs, ryb, serów, jaj, produktów zbożowych, owoców i warzyw. Znajdziemy w nim zarówno tradycyjne dania -np. mięsa smażone w panierce czy zupy, jak i nowocześniejsze - np. sałatki, dania wegetariańskie z różnych stron świata oraz słodkości.

Całe menu nawiązuje do smaków z dzieciństwa, ale jest jednocześnie urozmaicone i na pewno będzie odpowiadać każdej osobie. Jadając takie potrawy, zapewniasz sobie wszystko to, co niezbędne do utrzymania dobrego stanu zdrowia i dobrej kondycji.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - rzeszow - catering dietetycznydieta-domowa - rzeszow - dieta pudełkowadieta-domowa - rzeszow - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie