Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Częstochowa

Dieta domowa łączy w sobie elementy tradycyjnej kuchni i cechy klasycznego cateringu dietetycznego. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób, które nie mają czasu na to, żeby codziennie gotować. Jeśli słowo dieta wzbudza w Tobie mieszane uczucia, to takie menu będzie dla Ciebie idealne!

Dieta domowa bazuje na smacznych posiłkach, przypominających te, które jadało się w domu rodzinnym. Każde danie jest pożywne, sycące i smaczne. Liczenie mikro- czy makroskładników nie jest tu najistotniejsze, gdyż menu jest odpowiednio zbilansowane i dostarcza wszystkich niezbędnych produktów.

Takie menu pozwala cieszyć się odpowiednim stanem zdrowia i dobrą kondycją.Menu jest bogate w różnego rodzaju mięsa, sery, ryby, jaja, produkty zbożowe oraz owoce i warzywa.

W diecie domowej znajdziemy zarówno bardziej tradycyjne dania - jak np. mięsa smażone w panierce, zupy, jak i nieco nowocześniejsze propozycje - np. różnorodne sałatki, dania wegetariańskie, posiłki z różnych stron świata oraz desery. Każda osoba, nawet ta najbardziej wymagająca, znajdzie tu coś dla siebie.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - czestochowa - catering dietetycznydieta-domowa - czestochowa - dieta pudełkowadieta-domowa - czestochowa - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie