Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta DASH - Częstochowa

Dieta DASH jest stosowana głównie w celach leczniczych. Poleca się ją osobom, zmagającym się z nadciśnieniem oraz ze zbyt wysokim poziomem złego cholesterolu. Nie wymaga ona dużo poświęceń, nie wiąże się z ograniczeniami, a pozytywne efekty jej działania widoczne są niezwykle szybko. Przekonaj się sam!

Jadłospis będzie Cię zaskakiwał wyjątkowym smakiem, oryginalnymi połączeniami składników oraz zróżnicowaniem. Na pewno nie będziesz narzekał na nudę! Menu ogranicza sól oraz wyklucza produkty przetworzone. Dzięki temu będziesz miał pewność, że jadasz zdrowo. Dieta DASH bazuje na daniach z następujących składników: chude mięso, ryby, nabiał, warzywa, tłuszcze roślinne, rośliny strączkowe. Owoce również występują w poszczególnych posiłkach, niemniej ze względu na fruktozę, ogranicza się ich ilość. Takie posiłki będą wspomagać Twój układ krwionośny.

Jeśli chcesz codzienne otrzymywać pyszne posiłki, które pozwolą Ci zmienić nawyki jedzeniowe na zdrowe i dostosowane do Twojego stanu, do DASH na pewno spełni Twoje oczekiwania. Sam przekonasz się, że odpowiedni jadłospis nie musi się wcale wiązać z wyrzeczeniami, a wręcz przeciwnie. Mimo tego, że dietę tę stosuje się w celach leczniczych, to pozwala ona też schudnąć.

Monday, March 30,

Śniadanie

Twarogowe placuszki owsiane

II Śniadanie

Jogurt z sałatką jabłkowo-cynamonową

Obiad

Klopsiki greckie z sosem tzatziki podane z kaszą jaglaną i grillowanymi warzywami

Podwieczorek

Zupa krem z dyni z imbirem

Kolacja

Wytrawne rollsy z łososiem i roszponką

Przykładowe potrawy

dieta-dash - czestochowa - catering dietetycznydieta-dash - czestochowa - dieta pudełkowadieta-dash - czestochowa - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta DASH

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

RABAT:

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie