Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Bydgoszcz

Dieta domowa jest dedykowana wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować, są w nieustannym biegu, a jednocześnie niezbyt entuzjastycznie podchodzą do wszelkiego rodzaju diet. Menu łączy w sobie tradycyjną kuchnię i cechy typowego cateringu dietetycznego.

Smaczne i zdrowe posiłki przypominają te, znane z domu rodzinnego. Nie trzeba tu liczyć mikro- i makroskładników. Menu diety domowej jest odpowiednio zbilansowane i dostarcza wszystkich składników odżywczych. Będziesz czuł się zdrowo, a jednocześnie cieszył się dobrą kondycją.

Dieta domowa jest urozmaicona. Z jednej strony znajdziesz w niej posiłki takie, jak zupy i mięsa w panierce, z drugiej zaś, w menu nie brakuje sałatek, słodkości, dań wegetariańskich i tych, inspirowanych kuchnią świata.

Jadłospis jest bogaty w różnego rodzaju mięsa, sery, ryby, jaja, produkty zbożowe oraz owoce i warzywa. Każda osoba znajdzie w nim coś dla siebie. Poszczególne posiłki są pożywne i sycące i trafiają w gust nawet najbardziej wymagających osób.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - bydgoszcz - catering dietetycznydieta-domowa - bydgoszcz - dieta pudełkowadieta-domowa - bydgoszcz - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie