Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta DASH - Bydgoszcz

Dieta DASH pozwoli Ci zapanować nad dolegliwościami typu nadciśnienie tętnicze oraz wysoki poziom złego cholesterolu. Teraz w prosty sposób możesz przeciwdziałać tym stanom. Menu diety DASH wspiera układ krwionośny, z którym tak wiele osób ma ostatnimi czasy problemy. Zmień swojego nawyki jedzeniowe na odpowiednie i ciesz się lepszym stanem zdrowia!

Kluczową funkcję w menu pełni ograniczenie soli oraz wyeliminowanie produktów sztucznych i zmodyfikowanych. Ta pozytywna zmiana szybko wpłynie na stan Twojego zdrowia. Jadłospis diety DASH opiera się na chudym mięsie (indyk, kurczak, chuda wołowina, cielęcina), rybach, nabiale, warzywach, tłuszczach roślinnych i roślinach strączkowych. Odpowiednio zbilansowane dania pozwolą Ci dostarczać do organizmu wszystko to, co najlepsze. Już nie będziesz się zastanawiać, czy na pewno jesz odpowiednio. Mimo tego, że dieta DASH jest polecana głównie ze względów zdrowotnych, to takie menu wykazuje również działanie odchudzające. Przekonaj się już teraz!

Dieta DASH cieszy się ogromną popularnością z tego względu, że nie wymaga ona poświęceń ani też nie wiąże się z ograniczeniami. Każdego dnia będziesz otrzymywał pyszne posiłki, bazujące na zdrowych składnikach. W końcu zapanujesz nad swoimi dolegliwościami chorobowymi oraz nad wagą.

Monday, March 30,

Śniadanie

Twarogowe placuszki owsiane

II Śniadanie

Jogurt z sałatką jabłkowo-cynamonową

Obiad

Klopsiki greckie z sosem tzatziki podane z kaszą jaglaną i grillowanymi warzywami

Podwieczorek

Zupa krem z dyni z imbirem

Kolacja

Wytrawne rollsy z łososiem i roszponką

Przykładowe potrawy

dieta-dash - bydgoszcz - catering dietetycznydieta-dash - bydgoszcz - dieta pudełkowadieta-dash - bydgoszcz - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta DASH

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

RABAT:

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie