Dieta pudełkowa Paleo Białystok

Dieta pudełkowa Paleo
Dla kogo najlepsza?

Dieta Paleo to wysokobiałkowe menu o sporej zawartości tłuszczu. Jadłospis całkowicie eliminuje żywność przetworzoną, gluten, produkty mleczne oraz sztuczne składniki.

Charakterystyka tej diety opiera się na składnikach do których przypuszczalnie miał dostęp człowiek już w okresie paleolitu. Jadłospis bazuje na naturalnych produktach, takich jak: warzywa, owoce, orzechy, grzyby, jajka, mięso i ryby.  Taki model żywienia pozwala zredukować wagę, ale i zadbać o ogólny stan zdrowia i wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe.

Posiłki z diety paleo są bogate w żelazo hemowe, błonnik oraz kwasy tłuszczowe omega 3. Ilość węglowodanów jest tu znacząco ograniczona. Z poszczególnych dań został wyeliminowany gluten, produkty mleczne oraz zboża.

 

Dieta Paleo nie jest polecana dla osób z celiakią z uwagi na fakt , że specyfika przygotowania  posiłków  nie wyklucza zanieczyszczeń krzyżowych i w posiłkach mogą pojawić się śladowe ilości glutenu.

icon

Jedz tak jak lubisz

Nowość!

W naszym catering dietetycznym możesz wymieniać dania, aż z 12 diet.

Dieta pudełkowa Paleo przetestuj najlepsze menu

Rozkład makroskładników

Białko: 20-30%  Węglowodany: 15-40% Tłuszcze: 30-50%

Dla kogo?

  1. Dla wszystkich osób, które chcą zredukować swoją masę ciała
  2. Osób z nietolerancją glutenu
  3. Dla osób nie tolerujących laktozy, i/ czy kazeiny

Przykładowe potrawy

Chlebek Paleo z pastą słonecznikową i warzywami

Kokosowe-ciasto-z-musem-brzoskwiniowym

Żeberka wieprzowe w sosie BBQ z grillowaną cukinią

Koktajl truskawkowy na mleczku kokosowym z czerwoną porzeczką

Sałatka z zielonym ogórkiem, rzodkiewką, jajkiem i suszonymi pomidorami

Cennik - dieta Paleo

Zniżka

U nas zniżki się łączą!

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.

Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.

Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5% rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Co mówią o nas nasi klienci?

Niebywała elastyczność oferty! Możliwość dostosowania diety do indywidualnych potrzeb jest niesamowicie wygodna i pozwala cieszyć się różnorodnością smaków!

Anna J.

Łomianki

Przepyszne potrawy! Dzięki temu cateringowi dietetycznemu udało mi się zrzucić mnóstwo kilogramów, każde danie jest nie tylko smaczne, ale i zdrowe!

Marek K.

Gdynia

Znakomita jakość składników! Każda potrawa jest świeża i pełna wartości odżywczych, co sprawia, że czuję się zdrowo i pełena energii!

Anita B.

Szczecin

Rewelacyjna obsługa klienta! Pracownicy są zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy, co sprawia, że korzystanie z usług tego cateringu to czysta przyjemność!

Wala Łala

Nowosybyrsk

Ananas Liść

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Zacznij jeść zdrowo bez wysiłku

Sprawdź gdzie dowozimy

Catering Afterfit obsługuje ponad 1500 miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.


podlaskie

Wszystkie Miasta
)

Główne założenia diety pudełkowej Paleo

Dieta paleo zyskuje coraz większe zainteresowanie głównie ze względu na pozytywny wpływ na zdrowie. Jej założenia są niezwykle proste i bazują przede wszystkim na wyeliminowaniu wszystkich sztucznych produktów. Naturalne składniki, nieskomplikowane metody obróbki termicznej i duża ilość mięsa pozwalają poczuć się dużo lepiej oraz zmienić swoje nawyki żywieniowe i styl życia. Sama nazwa paleo pochodzi od nazwy epoki – paleolitu. Jadłospis człowieka pierwotnego to inne określenie, z którym można się spotkać, przy okazji mówienia o diecie paleo. Współczesny nawyki jedzeniowe większości ludzi nie są niestety zgodne z tym, do czego przyzwyczajony jest nasz organizm. Warto podkreślić, że za jadłospisem paleo stoją badania lekarzy, biologów i dietetyków. Pozytywne skutki przejścia na takie odżywianie są zatem potwierdzone naukowo. Dieta ta nawiązuje przypuszczalnie do diety naszych przodków, jednakże nie chodzi tutaj o pełen sposób odżywiania, a o wyeliminowanie tego, czego nasi przodkowie nie jadali. Nasze ciała i organizmy przez wieki dostosowały się bowiem do sztucznych i przetworzonych produktów, które wcale nie są dla nas dobre. Jadłospis paleo eliminuje takie składniki.

Catering dietetyczny Paleo – dla kogo?

Catering dietetyczny Paleo jest idealny dla osób aktywnie uprawiających sport oraz dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Jadłospis zakłada spożycie nieprzetworzonych produktów. Eliminuje on wszystko to, co sztuczne oraz gluten i laktozę. Menu diety pudełkowej paleo przypadnie do gustu przede wszystkim tym osobom, które naprawdę lubią mięso w dużych ilościach. Opiera się ono również na rybach, jajach, warzywach, owocach, orzechach, pestkach i ziarnach. Poszczególne dania ograniczają tradycyjną sól kuchenną. Kluczowe jest tutaj wyeliminowanie wszystkich przetworzonych lub zmodyfikowanych genetycznie produktów. Cukier biały, tłuszcze utwardzane oraz niezdrowe oleje zostały również wykluczone. Koniec z zastanawianiem się, czy poszczególne dania zawierają sztuczne konserwanty i dodatki wpływające na smak. Od teraz, posiłki opierają się na naturalnych składnikach. Dieta pudełkowa paleo to przede wszystkim urozmaicone i smaczne dania, które są odpowiednio zbilansowane. Zapewniają one organizmowi wszystko to, co najlepsze i dbają o prawidłowe funkcjonowanie. Zdrowe dania zawierają żelazo hemowe, błonnik, kwasy tłuszczowe omega-3. Wysokobiałkowe menu dodaje sił i energii.

Dieta paleo to jedna z najpopularniejszych, nisko-węglowodanowych diet białkowo-tłuszczowych. Konsekwencjami przestawienia się na takie żywienie jest spożywanie zdrowszych produktów, które są lepsze dla nas. Co istotne, przejście na jadłospis paleo, pomaga nie tylko poprawić stan zdrowia, ale również ukształtować sylwetkę i zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Dieta paleo to zmiana stylu życia i nawyków jedzeniowych. Od teraz będą one dużo lepsze, co wpłynie na Twój stan zdrowia i samopoczucie. Posiłki bazują tylko na tym, co naturalne i nieprzetworzone. Catering dietetyczny paleo gwarantuje codzienne otrzymywanie pełnowartościowych, odpowiednio zbilansowanych posiłków o idealnej kaloryczności. Bardzo szybko odczuwa się pozytywne skutki jadania wyłącznie naturalnych składników. Paleo to styl życia!