Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Białystok

Dieta domowa łączy w sobie elementy cateringu dietetycznego i tradycyjnej kuchni. Takie menu idealnie sprawdzi się w przypadku osób zabieganych i zapracowanych, które nie zawsze mają czas na to, by samodzielnie gotować, a jednocześnie nie chcą być na określonej diecie i rezygnować z poszczególnych produktów.

Menu kładzie nacisk na to, aby posiłki były smaczne i nawiązywały do potraw znanych z domu rodzinnego. Jednocześnie są one na tyle urozmaicone, że w poszczególnych propozycjach nie zabraknie sałatek, deserów, dań wegetariańskich czy tych inspirowanych kuchnią świata.

Różnorodne posiłki wchodzące w skład diety domowej są prawidłowo zbilansowane i pozwalają dostarczyć do organizmu wszystko to, co niezbędne do jego zdrowego funkcjonowania. Takie dania wpiszą się w potrzeby niemalże każdej osoby.

Menu opiera się na różnego rodzaju mięsach, serach, rybach, jajach, produktach zbożowych oraz na owocach i warzywach. Osoby tęskniące za potrawami z dzieciństwa na pewno będą zachwycone posiłkami typu zupy i mięsa smażone w panierce.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - bialystok - catering dietetycznydieta-domowa - bialystok - dieta pudełkowadieta-domowa - bialystok - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie