Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta DASH - Białystok

Pudełkowa Dieta DASH będzie dla Ciebie idealna, jeśli zmagasz się z nadciśnieniem i zbyt wysokim poziomem złego cholesterolu. Teraz w prosty i bezbolesny sposób możesz wspomagać swój system krwionośny. DASH to prawdziwy hit - dieta ta nie wymaga poświeceń, wyrzeczeń i nie jest pełna ograniczeń. Jedz zdrowo i pysznie, czyli tak, jak lubisz!

Taki jadłospis przynosi wiele zbawiennych efektów dla zdrowia. Chroni on przed cukrzycą, otyłością, przeciwdziała chorobom serca, udarom, mózgu, miażdżycy i osteoporozie, a oprócz tego zmniejsza ryzyko rozwoju nowotworów. Mimo tego, że DASH ma stosuje się w celach leczniczych, to pozwala również zapanować nad swoją wagą. Przy minimalnym wysiłku możesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Dieta DASH kładzie nacisk na ograniczenie soli oraz wyeliminowanie wszystkiego tego, co sztuczne. Pozwala to zmienić Twoje nawyki jedzeniowe na dużo zdrowsze. Różnicę w zakresie samopoczucia odczujesz niezwykle szybko. W menu znajdziesz zróżnicowane dania opierające się na chudym mięsie, rybach, warzywach, nabiale, nasionach, roślinach strączkowych, tłuszczach roślinnych. Będziesz na pewno zachwycony takim menu. Każdego dnia otrzymasz zdrowe i zróżnicowane posiłki, które trafią w Twoje poczucie smaku. DASH pozwoli Ci w prosty sposób zapanować nad dolegliwościami, z którymi walczyłeś latami. Twój organizm Ci za to podziękuje!

Monday, March 30,

Śniadanie

Twarogowe placuszki owsiane

II Śniadanie

Jogurt z sałatką jabłkowo-cynamonową

Obiad

Klopsiki greckie z sosem tzatziki podane z kaszą jaglaną i grillowanymi warzywami

Podwieczorek

Zupa krem z dyni z imbirem

Kolacja

Wytrawne rollsy z łososiem i roszponką

Przykładowe potrawy

dieta-dash - bialystok - catering dietetycznydieta-dash - bialystok - dieta pudełkowadieta-dash - bialystok - dieta z dowozem

Masz więcej pytań? Zajrzyj tutaj.

SPIS TREŚCI

DIETA

OGÓLNE

Rozkład makroskładników

+

Dla kogo?

+

Cennik cateringu Afterfit - Dieta DASH

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

RABAT:

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie