Ładowanie statystyk opinii...
Ładowanie wyróżnionych opinii...
Oceń Afterfit także poza stroną
"zdrowo, smacznie, dobry bilans - czego chcieć więcej! kontynuujemy już kolejny raz i jesteśmy zadowoleni, dziękujemy! :)"
"Dieta z wyborem posiłków do polecenia, zawsze można wyszukać danie, które będzie odpowiadało i w miarę smakowało."
"jako wieloletni klient zauważam ostatnio znaczną poprawę smaku zamawianych potraw...polecam wszystkim"
"Bardzo dobry i różnorodny catering. Może trochę warto by było pochylić się nad śniadaniami. Pasta z jogurtami i owsiankami na zmianę może nieco nużyć. Ale zdarzają się również odskocznię w postaci..."
"Wszystkie dostawy na czas, elastyczny wybór jedzonka - pyszne potrawy, porządne opakowania. Polecam."
"Jedzenie bardzo dobre,dostawy bezproblemowe ogólnie mega polecam "
"Jak zawsze niezawodni! Jedzonko pyszne i dostarczone na czas ! Polecam wybór menu jak i cały catwring "
"Polecam serdecznie wszystkim ❤ Każdy znajdzie smak dla siebie Dostawa na czas szybko i sprawnie Polevam"
"Bardzo dobre jedzenie pierwszy raz zamawiałam posiłki, super smak i jakość . Polecam szczególnie przy diecie bezglutenowej. Smacznie i zdrowo. Na pewno będę jeszcze zamawiać "
"Trochę zbyt cz ęsto i zbyt dużo owsianek. Ogólnie: Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim wege. Fajnie, gdyby była możliwość wyboru menu w wersji wegańskiej."
"Nic dodać nic ująć. Współpracuje z Afterfit od dawna i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zawsze świeże i pyszne potrawy. Polecam"
"Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, spora różnorodność diet i posiłków i dobra obsługa klienta w razie problemów. Polecam!"
"Bardzo fajny catering. Posiłki smaczne i można bez problemu się najeść. Jak wrócę do do domu na pewno zamówię ponownie."
"Bardzo dobre posiłki, pożywne i zawsze urozmaicone, rzadko się powtarzają. Dostawa na czas. Polecam."
"Jedzenie było bardzo smaczne i dobrej jakości. Dla mnie osobiście minusem było, że kilka dań było ostrych, ale jak na 5 dań dziennie przez 2 tygodnie to i tak małe uniedogodnienie :) "
"Polecam catering afterfit potrawy są smaczne i urozmaicone jak. Dla mnie wszystko jest dobre polecam "
"Afterfit to strzał w dziesiątkę. Każdy dzień przynosi nowe smaki, a posiłki wyglądają i smakują naprawdę dobrze. Zdecydowanie polecam."
"dostawy na czas nie bylo niespodzianek - jednak troche jedzonko sie pogorszylo chyba zmiana dostawcy nie wyszedl na dobre jak w hrabim"
"Jedzenie jest bardzo smaczne.Duży wybór pozwala na urozmaicone posiłki.Wszystko jest dostarczane na czas.Polecam.Na pewno zamówię kolejny raz."
"Catering spełnił moje oczekiwania pod względem jakości i wygody. Dostawy przebiegają sprawnie, a jedzenie smakuje naprawdę dobrze."
"Doceniam świeżość składników i ciekawe połączenia smakowe. Widać, że menu jest przygotowywane przez osoby znające się na zdrowym odżywianiu."
"Na tle innych cateringów AfterFit wyróżnia się bardzo dobrą jakością posiłków. Jedzenie jest świeże, smaczne i odpowiednio zbilansowane."
"Jestem zadowolony zarówno z jakości jedzenia, jak i ceny. Catering spełnił moje oczekiwania i chętnie go polecam."
"Smaczne śniadania, obiady i kolacje. Widać, że firma dba o jakość składników i przygotowanie posiłków."
"Bardzo dobra jakość obsługi oraz jedzenia. Każdego dnia można liczyć na różnorodne menu i ciekawe połączenia smaków."
"Świetna opcja dla osób, które chcą zdrowo jeść bez spędzania czasu w kuchni. Posiłki są smaczne i dobrze zbilansowane."
"AfterFit to jeden z lepszych cateringów dietetycznych, jakie miałem okazję testować. Świeże produkty, dobre smaki i atrakcyjna cena."
"Smaczne i świeże jedzenie każdego dnia. Dostawy są punktualne, a menu nie nudzi się nawet po dłuższym czasie. Polecam."
"Catering AfterFit pozytywnie mnie zaskoczył. Posiłki są różnorodne, dobrze doprawione i sycące. Świetny stosunek jakości do ceny."
"Bardzo dobra jakość posiłków i różnorodne menu. Jedzenie jest świeże, smaczne i estetycznie podane. Duży plus za przystępne ceny w stosunku do jakości."
"Kolejny miesiąc z cateringiem minął i nie zamierzam zrezygnować. Cenię sobie różnorodność potraw smakowitość i jakość produktów. "
"Bardzo smaczna dieta. Dostawa na czas i wszystko idealnie zapakowane. Zostanę u Was na dłużej i będę polecać znajomym. "
"Bardzo smaczna dieta. Dostawa na czas i wszystko idealnie zapakowane. Zostanę u Was na dłużej i będę polecać znajomym. "
"Jedzonko jest pyszne, w opcji z wyborem menu bardzo różnorodne. Nie odnotowałam żadnych problemów z dostawą - po miesiącu z całokształtu jestem bardzo zadowolona."
"Proszę dodawać więcej natki pietruszki do sosów i potraw jeśli można :)"
"Jedzenie bardzo dobre. Co najważniejsze – nie ma monotonii codziennie jest coś innego do wyboru. Korzystam jak narazie od miesiąca i w dalszym ciągu zamierzam."
"zdrowo, smacznie, dobry bilans - czego chcieć więcej! kontynuujemy już kolejny raz i jesteśmy zadowoleni, dziękujemy! :)"
"zdrowo, smacznie, dobry bilans - czego chcieć więcej! kontynuujemy już kolejny raz i jesteśmy zadowoleni, dziękujemy! :)"
"Trzeci miesiąc korzystam z diety paleo i jestem zadowolony, polecam, dobrze zbilansowana dieta i smaczna. "
"Smak potraw, estetyka posiłku bez zarzutu, nie wszystkie składniki mi odpowiadają, więc je odrzucam, dostawa w porządku, jedynie torby, w które pakowane są pudełka są czasami uszkodzone, a pudełka..."
"Smaczne potrawy, duża różnorodność potraw, estetycznie zapakowane. Jednak czasami torby, w których są pudełka są uszkodzone a pudełka poprzewracane. "
"Bardzo smaczne posiłki, urozmaicone. Dostawa zgodna z oczekiwaniami. Polecam "
"Wszystko smaczne. Polecam "
"Firma uczciwa - gdy coś się nie zgadza w dostawie, zwracają koszty. Zbyt często tortilla z paskudnym wnętrzem o smaku pomidorów lub inną zawartością, mięso wołowe jak zawsze twarde, zbyt twarde dla..."
"Firma uczciwa - gdy coś się nie zgadza w dostawie, zwracają koszty. Zbyt często tortilla z paskudnym wnętrzem o smaku pomidorów lub inną zawartością, mięso wołowe jak zawsze twarde, zbyt twarde dla..."
"Dieta była zamówiona dla mojej 17 letniej córki w celu urozmaicenia posiłków. Wg jej opinii smothie, sałatki, sniadania b. dobre. Corka poleca!"
"Kolejny raz wracam do swojej diety. W rybach pojawiły się ości, nigdy dotąd tego nie było. Poza tym wszystko ok. Polecam."
"Wszystkiego dostarczone w terminie Jakość bardzo dobra Smak również odpowiada mojemu gustów Polecam "
"Nic nowego pewnie nie napiszę :-) Wszystko w porządku, fajne jedzenie, smaczne i masz je bez wysiłku. "
"Jestem bardzo zadowolona, posilki są smaczne i różnorodne, a przy tym czuje się nasycona. Szczerze polecam :) "
"Wspaniala dieta duży wybór dostawa na czas Dania przygotowane że szczególną starannością. Dieta polecam "
"Polecam, pysznie i rozmaicie. Można trafić duże promocje. Jeden z lepszych cateringow. Zachęcam....."
"Zamawiam już od dłuższego czasu i śmiało mogę polecić, dostawy zwykle o tych samych porach, dobrze zapakowane, wszystko świeże smaczne - bez zarzutów"
"Opinia jak co miesiąc - niezmienna. Smacznie i zgodnie z zamówieniem"
"Od dawna zamawiałem AfterFit i było mega. Ostanio coś się sknociło i już zamawiac nie będę niestety. Mam nadzieję, że jeszcze u nich się odmieni. "
"Jak zawsze smacznie, zdrowo i na czas. Wszystkie posiłki przygotowane zgodnie z opisaną i wybraną dietą."
"Cóż tu można oceniać jeżeli wszystko jest na PIĘĆ.Trzymajcie tak dalej.Pozdrawiam w pełnym zadowoleniu."
"Korzystam z diety Keto 8 od AfterFit już od dłuższego czasu i oceniam zamówienie na ok. 4/5. Catering ma sporo zalet, ale też kilka rzeczy do poprawy. Co zachwyca: Największym atutem AfterFit..."
"Byłam bardzo zadowolona z pudełek, jedyne do czego mogłabym się doczepić to to, że jak dieta wege z rybami to codziennie była ryba na obiad. Wystarczyłoby jakby była co drugi dzień na przykład. ..."
"Wszystko w terminie i naprawdę smaczne. Szkoda tylko, że nie mogę zmienić owsianki na coś innego, nie znoszę jej, ale w sumie da się przeżyć."
"duża różnorodność posiłków, produkty są świeże, nie choruje po nich i przede wszystkim smakują, polecam"
"Firmę oceniam bardzo wysoko pod każdym względem. Jest to moje chyba siódme zamówienie i jeszcze się nigdy nie zawiodłem. Polecam wszystkim zainteresowanym, duża możliwość wyboru posiłków z kilku..."
"Wszystko w klasie, jak zwykle zresztą. Smaczne posiłki, dostawa bez zarzutów, generalnie trzymają poziom."
"Korzystam z tej diety od dłuższego czasu i jestem zachwycony. Dostawy są zawsze na czas, kurier nigdy nie zawiódł. Same posiłki są wyjątkowo smaczne, świeże i bardzo dobrze doprawione. Menu jest..."
"Polecam serdecznie przepyszne Dostawa na czas i wszystko dobrze spakowane. Różnorodność smaku dla każdego zawsze coś pysznego "
"Smaczne świeże jedzonko. Wszystko mi smakuje. Nie chodzę głodna. Idealnie. Dostawa na czas. Polecam!"
"Bardzo dobre jedzenie. Duży plus to możliwość wybory menu z trzech opcji. Gorąco zachęcam i polecam wszystkim."
"Dobre i zróżnicowane posiłki, z „domowym vibe”, jest szansa że szybko się nie znudzą. Jedynym problemem jest dostawa."
"Wszystko zgodnie z zamówieniem. Catering różnorodny i smaczny. Dostawa na czas. Polecam ten catering. "
"Wszystko w porządku. To moje kolejne zamówienie: zawsze na czas, dieta urozmaicona, smaczna. Polecam"
"To był już drugi miesiąc mojej przygody z dietami AfterFit. Wszystko było w porządku, różnorodność i smak dań były na wysokim poziomie, obsługa klienta też. Jedyny minus jest taki, że ostatniego..."
"Dostawa bez zarzutu. Kurier zawsze na czas. Jedzenie pyszne. Zamawiam od pol roku i jest coraz lepiej. "
"Jestem bardzo zadowolona, dlatego wróciłam po raz kolejny. Najleszy catering, chociaż trochę za często są pasty na śniadanie. "
"Jestem bardzo zadowolony z cateringu. Potrawy smakują dobrze, wyglądają rewelacyjnie, waga pomału leci w dół. "
"Polecam serdecznie Wybraliśmy dietę keto i ma dużo wybór posiłków oraz wszystko wygląda smacznie "
"Jedzenie smaczne, dobrze doprawione, ładnie wygląda. Jeden malutki minusik za słabe zgrzanie foli na opakowaniu. Dostawa na czas. Polecam!"
"Niezwykle smaczne, świetnie i pomysłowo skomponowane posiłki, które kusza wyglądem i smakiem. Catering wybrany po raz kolejny i na pewno nie ostatni! "
"Po raz kolejny niezawodny After fit.Dania smaczne,różnorodne posiłki z różnych części świata.Godny polecenia."
"Jak poprawić sobie humor? Jak wprawić się w dobry nastrój? Odebrać zamówienie z Afterfit! Smacznie, zdrowo, idealnie! Polecam :)"
"Jak poprawić sobie humor? Jak wprawić się w dobry nastrój? Odebrać zamówienie z Afterfit! Smacznie, zdrowo, idealnie! Polecam :)"
"Bardzo fajny catering, posiłki smaczne dla mnie, świeże, wegan opcje! Czasami drobne pomyłki ale dobry kontakt, wszystko idzie załatwić. Polecam! "
"Bardzo sycące i smaczne potrawy. Ciekawe propozycje, dostawy kompletne, na czas, bez wpadek. Polecam spróbować "
"Pulpeciki, wrapy, pasty, serniczki i szczawiowa. Nie ma dnia w którym posiłki nie wpływają na moje samopoczucie. Dzięki Wam, każdy dzień to radość jedzenia. Dziękuję! Przepyszne!"
"Aj te wspaniałe posiłki! Codziennie rano czekam na kolejną pyszną dostawę! Zawsze smacznie, kolorowo, zawsze tak jak chcę. Przepysznie!"
"Zdecydowanie polecam catering dietetyczny After Fit! Jedzenie jest zawsze świeże, różnorodne i naprawdę bardzo smaczne, co przy dietach pudełkowych nie zawsze jest oczywiste. Posiłki są dostarczane..."
"Polecam, cena do jakości jak najbardziej super. Smak i jakoś produktów na najwyższym poziomie. Zdecydowanie bym powtórzyła."
"Polecam. Bardzo smaczne posiłki , na czas- plus bardzo dobry kontakt z cateringiem. Tylko w ten sposób udaje mi się schudnąć. "
"Jak zawsze super ekstra Dostawa na czas Dobrze zapakowane bezpiecznie Wszystko zawsze bez problemów "
"Dieta bardzo mi smakuje, dodatkowo jest bardzo wygodna. Dostawy pojawiają się na czas i nie mam żadnych zastrzeżeń. "
"Korzystam z cateringu After Fit od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona. Posiłki są smaczne, różnorodne i świeże, a menu dobrze skomponowane. Dania są odpowiednio doprawione i nie sprawiają..."
"Bardzo smaczny i różnorodny catering. Posiłki są świeże, sycące i zawsze dostarczane na czas. Duży plus za jakość składników i wygodę. Polecam AfterFit!"
"Bardzo smaczne posiłki i dostarczane na czas. Polecam"
"Drobne problemy z dostawą, dwa razy brakowało posiłku, a raz dostawa była była mocno opóźniona."
"Wszystko bardzo smaczne. Polecam"
"Korzystam regularnie i mogę śmiało polecić. Jedzenie świeże, estetycznie przygotowane i naprawdę smaczne. Widać, że dbają o jakość produktów, a ceny nadal pozostają uczciwe."
"Testowałem już kilka diet pudełkowych i Afterfit wypada naprawdę solidnie. Jedzenie jest smaczne, porcje odpowiednie, a menu ciekawe. Największy plus to wysoka jakość przy normalnej cenie."
"Catering godny polecenia. Produkty świeże, posiłki różnorodne i dobrze doprawione. Najbardziej podoba mi się to, że za sensowne pieniądze dostaje się naprawdę wysoką jakość."
"Zamawiam od kilku miesięcy i wciąż jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jedzenie świeże, dobrze doprawione i przede wszystkim sycące. Jak za taką jako ść, ceny są naprawdę bardzo rozsądne."
"Dobre sałatki. W obiadach i wielu potrawach zdecydowanie za dużo mięsa, a bardzo mało surówek. Dostawy na czas. "
"Od kilkunastu miesięcy zamawiam to pyszne jedzonko... nie ma możliwości, żeby nie smakowało... Domownicy zawsze liczą, że czegoś nie dam rady zjeść, czekając na resztki,,, Łosoś jest rewelacyjny"
"bardzo polubiłam codzienne dostawy, wygoda i komfort. Trochę w diecie brakowało mi owoców a poza tym wszystko ok. "
"To już ktores podejscie do cateringu, nie zawsze chce mi się gotować. Zawsze wybieram afterfit, nie mam potrzeby zmian. Bardzo dobre jedzenie"
"Polecam serdecznie wszystkim Dostawa na czas Odpowiednio zapakowane Pyszności same jak zawsze Polecam"
"Jedzenie smaczne, sycące i ładnie zapakowane, szczerze polecam, na czas bez kłopotu i nie trzeba zmywać "
"Ogólna ocena bardzo dobra, smaczne jedzenie i różnorodne. Minusy dla mnie w potrawach to ości filecie i skórka jabłka w smoothie :) "
"To już drugie moje zamówienie i nadal jestem bardzo zadowolona. Jedzenie smaczne i różnorodne, zapakowane bezpiecznie. Dostawa regularna, na czas - bez zastrzeżeń."
"zdrowo, smacznie, dobry bilans - czego chcieć więcej! kontynuujemy już kolejny raz i jesteśmy zadowoleni, dziękujemy! :)"
"zdrowo, smacznie, dobry bilans - czego chcieć więcej! kontynuujemy już kolejny raz i jesteśmy zadowoloni, dziękujemy! :)"
"jesteśmy z Wami od listopada 2025 i przez ten czas ani razu Was nie zdradziliśmy, no chyba że na cheat weekend :) dzięki!"
"jesteśmy z Wami od listopada 2025 i przez ten czas ani razu Was nie zdradziliśmy, no chyba że na cheat weekend :) dzięki!"
"Większość dań bardzo smaczna , mogło być wyjmowany pojemnik na sałatki bo trzeba przekładać "
"After fit jak zawsze nie zawodzi, posiłki są bardzo smaczne. W tym zamówieniu zdarzyło się że nie dostałam swojego posiłku, ale wszystko zostało wyjaśnione, zamówienie zostało przedłużone a ja..."
"Dieta spełniła moje oczekiwania o dziwo cały czas trzyma dobry poziom dostaw, jakości pudełek, wyboru menu no i oczywiście jakości jedzenia. Polecam."
"Mój ulubiony catering. Smaczny, o wysokiej jakości, w przystępnej cenie, z pomocną obsługą i dostawami na czas. Szczerze polecam "
"Kolejne zamówienie z Afterfit. Ogólnie, bez zastrzeżeń. Dobrze przygotowane posiłki. Zdarzyły się drobne wpadki w tym zamówieniu. "
"Wyśmienita dieta. Wreszcie znalazłem coś dla siebie. Zamawiam już od dłuższego czasu i jeszcze się nie zawiodłem. Darmowa konsultacje z dietetykiem bardzo na plus. Polecam ten catering "
"Super smaczne jedzono, świetne Dania dodatkowe - czekam na zestaw kotlet drobiowy plus ziemniaczki z surówką "
"Polecam, jedzonko smaczne , super Dania dodatkowe - czekam na zestaw kotlet drobiowy plus ziemniaczki z surówką "
"Jak zwykle pyszne,urozmaicone jedzonko Dostawy zawsze o czasie duży plus za rabaty na naklejkach pudełek! "
"Pyszne jedzonko,zawsze na czas i w umówionym miejscu ,różnorodne i dobrze zapakowane.Polecam serdecznie "
"Jak zawsze polecam Na czas dostawa Jakoś pierwsza klasa Pyszne i różnorodne posiłki dla każdego na pewno"
"-1 gwiazdka za dostawę, bo jednego dnia paczka w ogóle nie przyszła oraz -2 za różnorodność - w diecie samuraja chlebek paleo jest kilka razy w tygodniu, jeśli ktoś nie przepada, może się szybko..."
"Nic dodać, nic ująć - najlepszy catering! Dostawa zawsze na czas, kontakt z obsługą 10/10, dania smaczne. Szczerze polecam "
"Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie. Możliwość wyboru z trzech opcji posiłku to super sprawa. Polecam."
"Desery z kawą miały zdecydowanie minimalną ilość kawy, przez co były mdłe i nieprzyjemne w jedzeniu. "
"Zbyt tłuste żeberka i niektóre dania z kurczakiem. Poza tym w deserach kawowych jest wyczuwalnie mniej kawy. "
"Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zamówienia dostawa zawsze na czas bez problemów posiłki zapakowane bardzo estetycznie bardzo lubię zestawy z zupą u deserem."
"Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Dieta 1500 ale sycąca. Dowóz zawsze na czas i zgodny z zamówieniami."
"Z każdym dniem jest coraz lepiej! Dzisiejsza kolacja to absolutny sztos - ukłony dla Kucharzy. Szczerze polecam. Dobra jakość w korzystnej cenie "
"Korzystam z Afterfit od kilku miesięcy i generalnie jestem zadowolona. Potrawy są smaczne i różnorodne. "
"Jedzonko w punkt, dostawy na czas. Posiłki różnorodne i syte."
"Wszystko na najwyższym poziomie, to nie jest moje pierwsze i na pewno nie ostatnie zamowienie, polecam. "
"Ekstra jak zawsze. Szczelnie zapakowane. Produkty świeże a smak obłędny popraw. Polecam każdemu Dostawa na czas"
"Catering godny polecenia. Dania smaczne, dobrze doprawione i różnorodne. Na duży plus kontakt z obsługą. Na pewno będę wracał "
"Posiłki są smaczne, różnorodne i dobrze doprawione, dzięki czemu dieta nie jest monotonna. Duży plus za świeże składniki oraz estetyczne podanie dań. Doceniam również punktualne dostawy i wygodę..."
"Wszystko było pyszne! Ani razu nie trafiłam na posiłek, który by mi nie smakował. W ciągu miesiąca żaden posiłek się nie powtórzył. Jedynie mogłoby być dodawane więcej warzyw."
"Dania bardzo dobre i co najważniejsze, w pełni sycące. W ciągu miesiąca żadne danie się nie powtórzyło."
"Ostatnio mam wrażenie, że trochę pogorszyła się jakość, ale jeszcze sprawdzam. "
"Polecam ten catering. Super jakość przy bardzo dobrej cenie. Duży wybór dań dla każdego. Polecam."
"Catering na wysokim poziomie dla wymagających. Super jakość w przystępnej cenie. Menu różnorodne, a dania smaczne i dobrze doprawione. Dostawa na czas, Obsługa pomocna. Czuję się dopieszczony...."
"Catering na wysokim poziomie dla wymagających. Super jakość w przystępnej cenie. Menu różnorodne, a dania smaczne i dobrze doprawione. Dostawa na czas, Obsługa pomocna. Czuję się dopieszczony...."
"Jestem bardzo zadowolony! Wreszcie znalazłem coś dla siebie. Świetna dieta w dobrej cenie. Szczerze polecam!"
"Polecam!"
"Dobre, smaczne, zgodne z opisem oraz estetycznie zapakowane posiłki. Dostawa diety w umówionym czasie."
"Bardzo smaczne jedzonko. Prawdziwe domowe. "
"Jest tam bardzo zadowolony, że można sobie bardzo dobrze dopasować dietę poprzez wybór menu. Szczególnie na duży plus zasługuje możliwość ustawiania diety, aby było dużo Białka, mięsnego. Nikt nie..."
"Od dawna zamawiam ten catering i widzę że porcje są coraz mniejsze pomimo tej samej kalorycznosci. Natomiast potrawy są tak samo smaczne i różnorodne"
"Jeśli chodzi o dostawę było zawsze wszystko w porządku ale tylko jeden z kurierów zastosował się do zaleceń uzgodnionych z BOK, żeby paczkę oddawać do rąk własnych niezależnie od godziny. Zdarzały..."
"Jestem bardzo zadowolona z cateringu, jak za każdym razem, bo to nie pierwsze moje zamówienie u Państwa. Będę kontynuować po urlopie. "
"Mój ulubiony catering ❤"
"Jestem bardzo zadowolona z cateringu, wszystko mi bardzo smakowało, parę dań mi nie podeszły, myślę że wrócę "
"Byłam zadowolona z dostarczonych posiłków.Jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne.Na pewno zamówię kolejny raz.Jedynie do czego mogę się przyczepić to dostawy.Byly w różnych godzinach.Czasami dostawy..."
"jedzenie bardzo dobre, świeże, polecam :) "
"A mi nadal wszystko smakuje pomimo, że jestem już z tym cateringiem parę miesięcy. Najważniejsze, że nie muszę gotować robić zakupów i wymyślać codziennie co ugotować na obiad ;-) "
"Jestem na Afterfit już chyba ze 2 lata. Rewelacja, smaczne odchudzanie."
"Catering rewelacja- jedzonko pyszne, nic mnie nie zawiodło a wręcz z każdym dniem pozytywnie zaskakuje. "
"Wszystko pyszne, dania wyraziste a samo menu różnorodne. Dostawy na czas i bardzo sprawna obsługa klienta. Szczerze polecam "
"Bardzo smaczne dania, świeże produkty, gorąco polecam"
"Jedzenie ogólnie bardzo ok. Czasami mam wrażenie, że różnorodność jest zbyt mała, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony i chyba zdecyduję się na przedłużenie"
"Jedzenie na bardzo dobrym poziomie, tylko może dwa lub trzy razy trafiłem na jakieś zrosty czy chrząstki zamiast mięsa. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Trzymajcie dalej poziom."
"Każdego dnia jestem zaskoczona moimi daniami, wszystko jest super doprawione, dania rożnorodne i bardzo smaczne, "
"Pyszne, zróżnicowane posiłki. Polecam!"
"wiecej ryb mniej peczaka"
"Super opcja przy szybkim trybie życia i braku czasu. Smaczne i super zbilansowane posiłki polecam :) "
"Super opcja dla każdego kto w dzisiejszych czasach jest zabiegany i z różnych przyczyn nie gotuje bądź chce urozmaicenia :) "
"Najlepsi! Dzisiaj składam kolejne zamówienie na następne dwa tygodnie. Dieta niski indeks to sztos. Polecam! "
"Kolejne zamówienie za mna. Dieta bardzo smaczna. Może więcej warzyw bym dala a mniej węglowodanów. Dostawy na czas. "
"Kolejny raz z AfterFit - smak, jakość i urozmaicenie posiłków bez zastrzeżeń. Polecam ( choć przydałyby się naleśniki)"
"Super zbilansowane dania! Dobry smak i konsystencja, pyszne sosy ❤ jezeli ktos sie zastanawia czy warto oczywiscie ze tak! Nawet to jedno pudelko w tygodniu potrafi odciazyc czlowieka w codziennym..."
"Najlepsi z najlepszych! "
"Z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek dla cateringu After fit! Korzystam z ich usług od ponad miesiąca i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim dania są niesamowicie..."
"Z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek dla cateringu After fit! Korzystam z ich usług od ponad miesiąca i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim dania są niesamowicie..."
"Świetny polecam "
"Doskonałe posiłki. Smaczne, różnorodne i perfekcyjnie doprawione. Ponieważ muszę ponosić dodatkowe koszty za dostawę (w innych firmach jest gratis) próbowałam znaleźć jakiś porównywalny jakościowo..."
"smacznie, zdrowo, na czas =)"
"Bardzo smaczne jedzenie. Zaskakujące, ciekawe smaki. Można by wprowadzić (za dopłata) pudełka biodegradowalne, lub opakowania zwrotne. Ja bym z tego skorzystał. "
"SUPER"
"Posiłki urozmaicone. Nie powtarzają się. Smacznie, zdrowo. Jestem mile zaskoczona. Polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia."
"Dieta bardzo urozmaicona. Smacznie i zdrowo. Potrawy dobrze przyprawione, tak jak lubię. Posiłki spore. Polecam."
"Nie lubię jedzenia keto. MIestety nie smakowało mi - za dużo mięsa. Wybrałem wybór menu - o niebo lepiej :)"
"Pyszne, świeże posiłki i estetyczne opakowania. Dostawa zawsze przed 6 rano. Bardzo urozmaicone menu!"
"Pierwszy posiłek z zamówionej diety niezgodny z opisem ...na śniadanie miała być zapiekanka jajeczna z cukinią, fetą i ziołami ...cukini w niej nie było za to był zielony groszek konserwowy. ..."
"Jakość dań - super ! coś się zmieniło na gorsze w kwestii terminowości dostaw - przez ostatnie miesiące było super - ten miesiąc trzy poważne wpadki, łącznie z całkowitym brakiem dostawy."
"Super catering bardzo dobra jakość produktów bardzo dobra cena do jakości zdecydowania polecam ten catering."
"Super polecam. Bardzo pyszne posiłki ze składników wysokiej jakości. Duży wybór dobry stosunek ceny do jakości."
"Bardzo smaczne :) polecam!"
"Potrawy smaczne i zróżnicowane. Długo korzystałem z cateringu. Wysoki poziom był cały czas utrzymywany. Kilka razy w ciągu 3-4 miesięcy był problem z dostawą. Bardzo odpowiednie dla mnie menu z..."
"Dzisiejszy Łosoś na obiad to absolutny sztos! Dziękuję, że jesteście. Robicie świetną robotę. Polecam wszystkim niezdecydowanym "
" Skoroszyce catering dietetyczny. Zawsze smaczne i świeże ! Bardzo różnorodne posiłki. Dostawa zawsze na czas."
"Jestem zadowolony i szczerze polecam dietę od AfterFit. Zamawiam już długo i jeszcze się nie zawiodłem. Dania są smaczne i zróżnicowane. Dobry stosunek ceny do jakości. Oby tak dalej "
"Jestem zadowolona z usługi, czułam że składniki są dobrej jakości i samo wykonanie też super, tylko po prostu nie moje smaki? Stąd ocena smaku 3/5"
"Bardzo dobra dieta, polecam każdemu dającemu o figurę i zdrowie. Dobre desery i koktajle. Dużo sosu, co dodaje smaku "
"Jestem naprawdę miło zaskoczona tą dietą. Naprawdę mi prawie wszystko smakuje i jem to z chęcią. Macie naprawdę dobrego kucharza! "
"SUPER :-)"
"W zasadzie wszystko jest ok, kompletna dostawa, smaczne posiłki. Przedłużyłem o kolejne dni, zobaczymy "
"Polecam Afterfit oraz dietę „domową”. Posiłki były zawsze smaczne i świeże. Każdego dnia dieta była dostarczona na czas. Odjęłam gwiazdkę za różnorodność, ponieważ niektóre dania już mi się..."
"Dania na słodko powinny mieć wytrawną alternatywę. Nie sycą, denerwują i podnoszą cukier."
"danie polędwiczki w sosie porzeczkowym czy innym jest dla rodziny wielodzietnej, za dużo tego mięsa, proszę wkładać więcej surówek, bo surówki we wszystkich potrawach są bardzo małe"
"Wszystko dobre. Dostawy na czas, bez braków. Wszystko w najlepszym porządku. Polecam"
"Wszystko dobre. Dostawy na czas, bez żadnych braków. Zero problemów. Wygoda. Chudnę. Polecam."
"Wszystko dobre. Dostawy w terminie. Nigdy niczego nie brakuje. Żadnych problemów. Polecam"
"Polecam"
"Dieta odchudzająca bardzo dobra i pożywna, różnorodność potraw - nie powtarzają się. Dostawy na czas. "
"AfterFit to strzał w 10! Jeden z lepszych cateringów oferujących dietę z niskim indeksem. Wysoka jakość w przystępnej cenie. Polecam!"
"Polecam! Zawsze odpowiednio na czas, świeże, przez to, ze tyle opcji do wyboru, naprawdę się nie nudzi☺"
"Duże porcje, przez pierwszy tydzień super, potem już dosyć powtarzające się smaki. Ryba mi nie smakowała totalnie. Ciekawe smakowo desery. Warto spróbować, jeśli masz kod promocyjny. "
"Dieta smaczna, dostawy bez zarzutu, plus za możliwość modyfikacji dni dostaw w trakcie trwania zamówienia. Czasem powtarzalna"
"Kolejny raz zamówienie, tym razem od razu na 2 miesiące. Polecamy - dobry bilans, smaczne, duże porcje, obsługa klienta na najwyższym poziomie, promocje, aktywnie. "
"Kolejny raz zamówienie, tym razem od razu na 2 miesiące. Polecamy - dobry bilans, smaczne, duże porcje, obsługa klienta na najwyższym poziomie, promocje, aktywnie. "
"Razem z Mężem korzystamy z cateringu AfterFit już od wielu miesięcy i na pewno złożymy jeszcze niejedno zamówienie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzonko jest bardzo dobre. "
"To już moje kolejne zamówienie i jak zawsze jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest przepyszne, a dostawy zawsze terminowe. Korzystałam z kilku cateringów, ale jak dla mnie AfterFit jest..."
"Pierwszy dzień diety bardzo fajny - wszystkie dania bardzo smaczne i urozmaicone . Oby tak dalej to zostanę tutaj na dłużej :)"
"Bardzo smaczny i pożywny catering. Dania zróżnicowane i dobrze zbilansowane. Ogólnie, bardzo dobry i godny polecenia."
"Smacznie i zdrowo jak zawsze"
"Dieta bardzo dobra, smaczna, dowóz zawsze na czas "
"Ten zestaw Spirtowa na redukcję był wg mnie najciekawszy. Świetna jakość i bez nudy. Czasem było troszkę zasłone. Ale ogólnie byłam bardzo zadowolona."
"Bardzo dużo białka w posiłkach. Jedzenie urozmaicone codziennie coś innego Smacznie zdrowo i ciekawie.Polecam."
"Bardzo dobre posiłki. Przyprawione idealnie.Dania urozmaicone i nie powtarzające się. W tej diecie napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam, smacznie i niedrogo."
"Bardzo smaczne i świeże posiłki. Dostarczane zawsze na czas i zgodnie ze złożonym zamówieniem."
"Wszystko super napewno powtórzę Dania świeże i idealnie przygotowane nie mam żadnych zarzutów . Tak samo godziny dostaw na czas "
"Super, jestem zachwycona. Rzadko zdarza się, żeby coś mi nie smakowało. Dieta zawsze odwieziona na czas, warzywa smaczne i świeże. Pozdrawiam serdecznie "
"Pyszne, świeże, różnorodne posiłki. Smaczne dania, zdrowe, doprawione. Polecam każdemu, komu zależy na kontroli kalorii i bilansie wartości odżywczych "
"Nie mam żadnych zastrzeżeń! Dostawa przez 2 miesiące była zawsze o czasie, ani razu nie było jakieś pomyłki w posiłkach. Dobre i smaczne, choć czasem miałam wrażenie, że ciągle ta sama sałatka się..."
"Catering smaczny aczkolwiek czasami mogłyby być bardziej różnorodne dania. Na plus też to, że dostawa jest zawsze na czas więc. Polecam "
"Już kilka miesięcy zamawiam ten catering i jestem zadowolona. Nigdy nie było problemów z dostawą, dania w miarę różnorodne i smaczne, mimo, że nie lubię większości przypraw, to ten catering mi..."
"Dania są pełne białka, często do wyboru kurczak, indyk, ryby nawet w kilku daniach jednego dnia. Potrawy rzadko się powtarzają. Jest to najlepszy katering z jakiego korzystałam. "
"Jestem bardzo zadowolona z diety. Dostawa na czas, pyszne i różnorodne dania. Zamawiam od 4 miesięcy i jest coraz lepiej. Fajnie gdyby przy posiłkach można było dopisać komentarz, gdy coś jest nie..."
"Korzystam z Wyboru Menu i to naprawdę robi robotę – w końcu jem to, na co mam ochotę. Jedzenie jest świeże, smaczne i różnorodne, więc nic się nie nudzi. Jeśli ktoś się waha, to serio polecam..."
"Super! Po krótkim testowaniu innych cateringów z przyjemnością wróciłam do Afterfit! Wszystko bardzo smaczne, świeże, starannie przygotowane. "
"Z całego serca polecam catering Afterfit! Jedzenie jest nie tylko przepyszne, ale też świetnie zbilansowane w końcu dieta, która naprawdę daje efekty i jednocześnie sprawia przyjemność. Każdy..."
"Jedzenie pyszne, estetyczne. Można poznać nowe smaki, których w domu się nie gotuje. Zawsze coś dla siebie można wybrać z propozycji. "
"Zamówienie bez większych zastrzeżeń. Dostawa na czas, smak potraw dobry, wygodna możliwość wymiany posiłków. "
"Najlepszy catering z dietą z niskim indeksem. Szczerze polecam "
"Posilki są bardzo smaczne. Bardzo dobry kontakt z obsługą cateringu. A najważniejsze.....kilogramy w dół. Bardzo skuteczna dieta. Polecam "
"Ogólnie OK. Zdarzają się niestety dni ( 3 lub 4 na 30 dostaw) gdy folia zabezpieczająca była zbyt słabo zgrzana przez co zawartość wyciekła do toby papierowej."
"Super dieta . Róznorodna , sycąca . Porcje odpowiednie . Potrawy smaczne . Dostawa bez zarzutu . Polecam"
"Wybór Menu to strzał w dziesiątkę! Dania smaczne, dobrze doprawione a samo menu różnorodne. Super jakość w dobrej cenie. Mogę szczerze polecić "
"I w tym miesiącu wszystko było w należytym porządku Jakość dobra Smak również Wszystko na czas"
"kolejny miesiac bardzo smaczny :D"
"Wszystko smaczne i świeże. "
"Żona bardzo zadowolona. Obecnie potrzebuje diety z niskim IG i ta się bardzo sprawdza."
"Bardzo polecam ten pakiet z wyborem menu. Jest wystarczający żeby zbilansować sobie odpowiednie makro."
"Testowałam wiele diet, ale afterfit wygrywa - pyszne, różnorodne i co ważne syte dania, mega polecam! "
"Smaczne, urozmaicone posiłki, świeże składniki i wygodna dostawa. Bardzo dobra jakość, zdecydowanie polecam :)"
"Catering super, polecam, duża różnorodność, smaczne posiłki. Zamówiłam już kolejne pudełka :D Teraz dietę fit wypróbuję :)"
"Generalnie dieta smaczna, korzystalam z kilku cateringow i tutaj chyba najbardziej mi smakowalo ;) nie mam za bardzo do czego sie przyczepic. Raz tylko dostawala trafila pod inny adres ale po..."
"Bardzo smacznie. Polecam. Kolejny raz się nie zawiodłam, zapewne zamówię kolejny raz. Sprawna dostawa."
"Bardzo polecamWszystko smaczne.Zupa pieczarkowa z jarmużem pyszota "
"Bardzo polecam."
"Posiłki smaczne i różnorodne. Apetycznie podane. Uwielbiam Wasze sałatki i ciasteczka z melonem, natomiast zdecydowanie powinniście udoskonalić spody ciast, ktore pozostawiają wiele do życzenia,..."
"Zmieniałam inny catering na AfterFit i nie żałuję, Porcje dużo większe, wszystko smakuje jak powinno. POLECAM"
"Zmieniałam inny catering na AfterFit i nie żałuję, Porcje dużo większe, wszystko smakuje jak powinno. POLECAM"
"Jak co miesiąc oceniam dobrze, jednak nie obyło się bez kilku wpadek z dostawami no i niestety po raz kolejny dania z wołowiną jakościowo (mięso) nie nadawały się nawet dla psa. Liczę, że zostanie..."
"Testowałem kilka cateringów, ale ten przypadł mi najbardziej do gustu. Dobry stosunek ceny do jakości, różnorodne menu i doprawione dania. Szczerze polecam i pozdrawiam całą Załogę! Robocie dobrą..."
"Bardzo polecam, smaczne jak zawsze , super opcja dania dodatkowe , czekam na wersje „kotlet drobiowy z ziemniakami i surówką” "
"Bardzo polecam, smaczne jak zawsze , super opcja dania dodatkowe , czekam na wersje „kotlet drobiowy z ziemniakami i surówką” "
"Bardzo polecam, smaczne jak zawsze , super opcja dania dodatkowe , czekam na wersje „kotlet drobiowy z ziemniakami i surówką” "
"Super catering! Szczerze polecam "
"Pyszne, zdrowe i różnorodne. Dostawa zawsze na czas, raniutko i przedewszystkim to schudłem na diecie."
"Jeden z lepszych cateringów, jakie próbowałam. Posiłki są smaczne, szczególnie śniadaniowe pasty i keto chlebki!"
"Polecam serdecznie wszystkim Zdrowe zbilandowane posiłki dla każdego Dostawa na czas bez problemów "
"Wszystko było świeże i pyszne, najlepsze pudełka jakich miałam okazję spróbować :)"
"Cudowne smaki, swietna jakosc, jestem z AfterFit od miesiecy i jesli nadal bedzie tak smacznie to nie zmienie dostawcy zdrowia, ktore doswiadczam kazdego dnia. Tak trzymac!"
"Polecam Afterfit . Dobra i smaczna dieta ."
"Bardzo dobrze oceniam, żadnych ocen ujemnych, dania są bardzo smaczne a dodatkowo jest możliwość wyboru, jakość składników, dostawa bez zarzutów. Składam dziewiąte jak się nie mylę zamówienie i..."
"Polecam serdecznie wszystkim Dostawa na czas, pojemniki dobrze zabezpieczone, wytrzymują całą drogę nawet"
"Jak zawsze pysznie, świeżo i na czas. Obsługa klienta bardzo miła. Powoli widać zmiany w menu, o co zawsze prosiłam w komentarzach, więc tym bardziej jestem zadowolona. Polecam dietę wegańską w..."
"Polecam "
"Wszystko super, dostawa na czas , produkty świeże i różnorodne ."
"Polecam serdecznie wszystkim Nawet nastolatek zajada ze smakiem warzywa w obiadach :) polecam smak i jakość "
"Jestem zadowolona z dostarczonych posiłków.zamawiam już kolejny raz.dieta jest urozmaicona i smaczna.znowu jestem w trakcie nowego zamówienia.Jestem na tak i na tą chwilę będę zamawiać kolejne..."
"Szczerze polecam "
"Dania smaczne i różnorodne. Dobry stosunek ceny do jakości. Mogę szczerze polecić "
"Z każdym dniem coraz lepiej :)"
"Bardzo smaczne potrawy, dobrze doprawione i zbalansowane. Dodatkowo, duży plus za zupy - każda była przepyszna."
"Z kateringu i jego obslugi jestem bardzo zadowolona. Jedyne co zmienilabym to przepis na słodkie omlety, nie są dobre według mnie. Podobnie desery. Omijam. "
"Jesteśmy zadowoleni, to nasz 7 miesiąc razem. przy opcji 3 dań do wyboru zawsze udaje nam się smacznie na coś zdecydować."
"Minął kolejny miesiąc razem, nadal polecamy i nadal wykupujemy kolejny miesiąc. Wybór z 3 opcji jest dla nas strzałem w 10!"
"Wszystko jest bardzo smaczne! świeże. Dania są różnorodne. Naprawdę polecam."
"Jak zawsze wszystko pyszne i dobrze zapakowane. Każdy znajdzie ze smaków coś dla siebie w bogatym menu"
"Sprawna dostawa, jedzenie smaczne. Całkiem fajne propozycje dań do wyboru. Ogólnie polecam, to kolejne moje zamówienie."
"Polecam"
"Wszystkie posiłki bardzo smaczne, dobrze doprawione. Duży wybór dań i wszystkie dania zawsze świeże."
"Kolejne moje zamówienie w AfterFit i po raz kolejny pełne zadowolenie. Wygląd, smak i stopień doprawienie potraw jak zwykle Top. Dodawszy do tego super punktualne dostawy czyni AfterFit absolutnym..."
"Catering, któremu jestem wierna od początku roku i nie zamierzam szukać innego ❤ Przede wszystkim za opcję posiłków wegańskich ❤"
"POLECAM!"
"Szczerze polecam dietę z niskim indeksem z tego cateringu "
"Każdy dzień zaskakuje smakiem. Polecam :)"
"Smaczna i różnorodna dieta w rozsądnej cenie. Dużo dań na cieplo. Świetne śniadania. "
"Jedzenie jest przepyszne, nigdy dotąd nie jadłem tak dobrze na co dzień."
"Niska zawartość białka jak na dietę sportową. Korzystając wcześniej z opcji wyboru dań (przy tej samej kaloryczności) podstawowej diety tego samego dostawcy, byłam w stanie tak dobrać posiłki, że..."
"Bardzo smaczna i urozmaicona dieta. Posiłki ładnie i smacznie skomponowane "
"Wszystko super i smacznie Zamówienia na czas, bez problemu. Różnorodność w daniach, każdy znajdzie coś dla siebie."
"Posilki smaczne i dostarczane bezproblemowo. Polecam ten catering ponieważ są profesjonalistami. Jestem bardzo zadowolona. "
"Dobra dieta w przystępnej cenie "
"Świeże produkty, dobry stosunek ceny do jakości. Mogę szczerze polecić. Zamawiam po jednym dniu na wypadek jakby mi się znudziło i tak od kilku miesięcy :)"
"Wreszcie znalazłem coś dla siebie. Polecam "
"Super "
"Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Jestem fanką zup, nigdy mnie nie zawiodły. Bardzo lubię wszelkiego rodzaju pasty i wegetariańskie pasztety "
"Wspaniała dieta super wybór dostawa na czas .różnorodne potrawy z każdego zakątka świata godna polecenia dieta .opakowania wysokiej jakości "
"Próbowałam już wiele różnych kateringów. Ten smakuje mi najlepiej. Jako cukrzyk, powiem że nie skaczą mi po diecie keto cukry. Dodatkowo jem wszystko z przyjenoscia"
"AfterFit to świetny catering – smaczne, świeże posiłki, dobre zbilansowanie i duża różnorodność. Dostawy zawsze na czas, porcje sycące, a menu ułatwia trzymanie diety bez wyrzeczeń."
"Zawiodłam się, ciężko na tej wege diecie uzyskać sensowne ilości białka, dużo potraw "marnuje" tę pulę kalorii, która jest do wykorzystania tylko zapychając - nie po to zamawiam dietę pudełkową..."
"Pyszne jestem bardzo zadowolona z diety "
"Bardzo smaczne, najlepsza dieta jaką miałam "
"Bardzo bogaty wybór posiłków. Tak naprawdę nie wiadomo co wybrać:) Nie ma praktycznie rzeczy do ktorej można sie przyczepić. Wszystko smakuje , dostawa zawsze na czas. Polecam :)"
"Dieta jest super! Posiłki różnorodne, dobrze doprawione, smaczne. Sama bym takich potraw nie wymyśliła. Polecam!"
"Lubię ten catering. Bardzo smaczne jedzenie. Zawsze jest jakiś deser do wyboru co dla mnie jest na plus bo lubię takie rzeczy. Polecam. "
"Świetna proporcja ceny do jakości. Już drugi raz zamawiam ten catering i się nie zawiodłem. Oby tak dalej"
"Osobiście bardzo polecam catering Afterfit! Zamówiłam głównie z myślą, by schudnąć i był to naprawdę świetny wybór, bo efekty są dokładnie takie, jakie chciałam. Dzięki temu odchudzanie nie jest..."
"Zróżnicowane i smaczne jedzenie. To już moje 3 zamówienie z tego cateringu, niezmiennie polecam!! "
"Najlepsza dieta jaka kiedykolwiek miałam i od dawna zamawiam tylko ta zawsze smacznie i bardzo zróżnicowana ! "
"Dieta jest smaczna, smakuje całej rodzinie w tym dzieciom, potrawy pyszne i różnorodne. Zamówiłem kilka razy i zawsze spoko. "
"Afterfit to strzał w dziesiątkę Jedzenie jest mega smaczne, świeże i serio można się nim najeść. Duży plus za różnorodność – codziennie coś innego, zero nudy. Wszystko przyjeżdża na czas, ładnie..."
"Myślałem, że przy diecie DASH jedzenie będzie mało smaczne ale wręcz przeciwnie... nie wszytkie ale większość jest super!"
"Zaczęłam od innej firmy cateringowej. Tutaj już drugie zamówienie. Wszystkie dania mi smakowały. Polecam."
"Wszystko okej. Czasami niestety za dużo grzybow, pieczarek, buraków. Ale poza tym dość okej. Szkoda tylko że o 23:00 przyjeżdża transport a jest napisane że ma być między 2:00 a 5:00"
"Już ponad rok stołuje się u After Fit. Jak dla mnie dobre u urozmaicone jedzenie, są zawsze na czas."
"AfterFit łączy dobry smak z przemyślanym, zbilansowanym podejściem do odżywiania. Posiłki są świeże, różnorodne i dopasowane do różnych potrzeb żywieniowych, a jedzenie naprawdę sprawia przyjemność...."
"Smak posiłków , wygląd potraw, estetyczne opakowanie ciągle na najwyższym poziomie, czasami błąka mi się po głowie myśl ze sprobuje cos innego ale nie wiem czy to będzie zmiana na lepsze wiec..."
"Wracam ponownie do afterfit cateringu, tym razem z wyborem menu. Dieta jak zawsze bardzo smaczna. Firma stosuje się do uwag wskazanych przy dostawie. Polecam!"
"Catering dietetyczny był świetny – smaczne posiłki, świeże składniki i wygoda na co dzień. Zdecydowanie polecam! mega!!!"
"Posiłki są urozmaicone, smaczne, wystarczy tylko podgrzać. Wszystko jest estetycznie zapakowane, nic nie cieknie. Dostawa zgodna z zamówieniem. Gorąco polecam. Ja osobiście zamawiam jednorazową na 5..."
"nie testowałam lepszego cateringu. smacznie i zdrowo i zawsze na czas, warto spróbować też tej paleo, bardzo ciekawa dieta"
"Według mnie bardzo dobry katering - różnorodny, większość dań całkiem ok, niektóre nawet pyszne, zdarzają się słabe, ale raczej rzadko. Żona jest bardziej wymagająca i zazwyczaj może max 2-3 dania..."
"Niedawno zmieniliśmy dostawcę jedzenia na afterfit, z polecenia znajomych. Na razie jesteśmy zadowoleni! "
"Dieta wegańska jest smaczna, sycąca i dobrze zbilansowana a przy tym różnorodna."
"wszystko było dobre, dostawa o czasie, dania zgodne z wyborem, bez pomyłek, bez uszkodzeń, tak trzymać"
"Duża różnorodność potraw, bardzo smaczne i estetycznie podane, dostawy bez uwag. Brawo! "
"Po paru miesiącach przerwy i zmianie wariantu diety zauważam, że: - nadal pojemniczki nie mają opcji odczepienia surówki/sosu, więc po podgrzaniu w pracy czasem jest lipa (np. sos na bazie..."
"Kolejna udana dieta. Nie muszę myśleć czy będę miala co jeść bo wiem, ze na pewno bedzie ok. Wszystko smaczne, na czas. Oczywiście zamawiam dalej. "
"Wszystko bardzo pyszne, cena przystępna dla każdego!Bardzo lubię ten catering ze względu na wybór menu, co jest dla mnie bardzo fajną opcją:) Zawsze porządnie zapakowane."
"Dieta bardzo mi smakuje. Posiłki są smaczne, wyglądają apetycznie. Dostawa zawsze na czas. Cena diety jest umiarkowana,"
"Jestem bardzo zadowolona z kateringu. Jest bardzo różnorodny, dania nie powtarzają się, caly czas jest cos nowego wiec nie przejada mi się to co jem. Dania są duze i bogate w produkty. Dobra jakosc..."
"Smaczne, estetycznie podane i co dla mnie najważniejsze- dostawa zawsze na czas. Do tego super kontakt z działem obsługi klienta. Polecam!"
"Dieta niski indeks glikemiczny naprawdę pyszna i dobrze się po niej czuję, nie jestem zaspana i nie muszę myśleć co dzisiaj zjem na obiad, polecam serdecznie!"
"Świetna dieta. Wszystko zgodnie z opisem. Pożywne posiłki, wyglądają estetycznie. Dobrze zapakowane. To już któreś z rzędu zamówienie i wszystko ok. "
"Świetna dieta. Wszystko zgodnie z opisem. Pożywne posiłki, wyglądają estetycznie. Dobrze zapakowane. Dostawa zgodna z zamówieniem. "
"Jak zawsze wszystko smaczne, i dobrze zbilansowane. Polecam każdy znajdzie pyszne dania w odpowiedniej cenie :)"
"Niestety nie zawsze mi smakuje ze względu na twarde gotowane warzywa i zbyt dużo dań z mięsem ."
"Dowieziona na czas, wszystkie posiłki smaczne, dobrze zapakowane i estetycznie wyglądające, na ile to możliwe przy transporcie. Dzięki!"
"Dowieziona na czas, wszystkie posiłki smaczne, dobrze zapakowane i estetycznie wyglądające, na ile to możliwe przy transporcie. Dzięki!"
"Dowieziona na czas, wszystkie posiłki smaczne, dobrze zapakowane i estetycznie wyglądające, na ile to możliwe przy transporcie. Dzięki!"
"Wszystkie posiłki są przygotowane estetycznie i mają mnóstwo składników. Dania różnorodne i smaczne, polecam. "
"dobrze "
"Bezproblemowa dostawa, zawsze na czas. Posiłki bardzo smaczne, świeże i różnorodne. Zdecydowanie polecam!"
"super jedzenie, sprawna dostawa, cenowo tez bardzo przystępnie. Polecam serdecznie każdemu zapracowanemu"
"Bardzo dobre posiłki wegetariańskie, pyszne koktajle, ogólnie wszystko na plus! Polecam ten catering!"
"Bardzo dobry catering, smaczne, dobrze doprawione dania. Żadnych wpadek ze źle zapakowanym jedzeniem. Polecam!"
"przyszedłem ponownie po kilku miesiącach "zdrady" i teraz wiem, że tylko w Afterfit jest mi dobrze. Polecam z całego serca. Już nigdy nie dostanę ananasa z cebulą - brrr !!!"
"Bardzo dobry catering, korzystam od lat kilka razy w roku. Korzystałem z wielu cateringow i AF to mój nr1z Super stosunek ceny do jakości. Bardzo dobre makro w diecie low-carb. Polecam!!"
"Próbowałam 3 innych cateringów. Do tego wracam "
"Polecam zawsze świeże i smaczne potrawy , bardzo ucieszyło mnie, że znajde również coś" słodkiego"do kawy, dostawa bez zarzutu. "
"Mimo początkowego nieporozumienia dotyczącego dostarczania pudełek, wyszliście Państwo na przeciw mojej prośbie. Daję za to ogromny plus. Nie zawiodłam się po raz kolejny."
"Uwielbiam ! Uwielbiam! Uwielbiam! Najsmaczniejsza najlepsza ! Wracam do niej po raz kolejny i ciągle mi się nie nudzi !"
"Mega smaczne posiłki. Mam wrażenie jakby każdego dnia szef kuchni gotował właśnie dla mnie :) polecam!"
"Wszystko było bardzo smaczne. Każdy posiłek dostarczał nowych doznań smakowych. Sycił ale nie obciązał. "
"Mega jakość i smak. Codziennie coś innego i smacznego :) dostawa na czas, obsługa klienta bez żadnych problemów. Polecam "
"Mega jakość i smak. Codziennie coś innego i smacznego :) dostawa na czas, obsługa klienta bez żadnych problemów. Polecam "
"Byłam nie przekonana do katerinkow I diety bo każda firma podobno nie umie gotować JEDNAK tu ciezko mi na wegetariańskiej diecie czegoś nie lubić"
"Powiem tak: dla każdego, kto nie chce ryzykować cateringów-krzaków afterfit to serio solidna, pewna baza. Wziąłem raz, a potem już zostałem. Ale też będę szczery: jestem wybredny, więc dieta z..."
"Dieta bardzo smaczna. Może znudzić różnicowanie po 3 tygodniach niemal to samo. Dzięki kateringowi mogłam przypilnować kaloryczności oraz nauczyć się jak małe porcje powinnam jeść."
"Bardzo smacznie i w przystępnej cenie. Zamówiłam już na kolejne dni. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam "
"Smaczna, zróżnicowana, trafiającą w moje smaki. Jakość jest super, polecam każdemu kto myślał nad dietą ."
"Wszystko smaczne, porcje duże, można sie najeść. Szkoda tylko, że pudełka mie mają perforacja, trzeba odcinać nożyczkami."
"Posiłki są smaczne, świeże i dobrze zapakowane. Jest spory wybór, także spokojnie mogę sobie wybrać ten, który bardziej mi odpowiada. Szczególnie kolacje, gdzie zwracam uwagę na zawartość białka,..."
"Mniam, mniam. Trzymam się diety i wyszedłem z uzależnienia od słodyczy i śmieciowego jedzenia. Sylwetka kształtuje się pięknie. Polecam dietę paleo. "
"Jestem bardzo zadowolona. Posiłki smaczne, duży wybór, schudłam"
"Jedzenie bardzo smaczne, z wyborem menu duża różnorodność, świeże, dobrze zapakowane, dostawa ok, polecam :) "
"Dieta jest smaczna i różnorodna. Opcja wymiany posiłków sprawdza się rewelacyjnie. To już moje kolejne zamówienie i na pewno nie ostatnie :)"
"Jest różnorodnie i smacznie. Bardzo smaczne smoothies, a dzieci regularnie wyjadają mi owsiankę. Bezproblemowe wsparcie klienta."
"Ogólnie jestem bardzo zadowolony i korzystam od lat. Na minus bardzo zmienił się łosoś. "
"Zamówienie diety pudełkowej było wygodne i szybkie, jedzenie przyjeżdżało na czas, a jakość posiłków była dobra."
"Pyszne, świeże posiłki i estetyczne opakowania. Dostawa zawsze przed 6 rano. Bardzo urozmaicone menu!"
"Jest dobrze, mogło by być lepiej "
"Wszystko w porządku "
"Bardzo smaczne jedzenie, opcja „dodatkowych dań” sprawia, że można fajnie skomponować niedzielny obiadek dla całej rodzinki :) "
"Wszystko super jak zawsze , mega polecam każdemu , bardzo dobre i smaczne jedzenie, dobrze zbilansowane "
"Dania bardzo pyszne. Nie powtórzył mi się jeszcze żaden posiłek. Dieta dostosowana do moich potrzeb. Smak odpowiada mojemu podniebieniu."
"Dieta godna polecenia. Posiłki dobrze zbilansowane. Każde danie urozmaicone. Smak potraw bardzo dobry, przyprawione według mojego smaku. Polecam każdemu kto chce smacznie i zdrowo się odżywiać."
"Smaczne, ciekawie skomponowane posiłki, różnorodne składniki i dobra jakość produktów. Dostawa na czas."
"Smaczne posiłki skomponowane z dobrej jakości składników. Pierwsze podejście do diety paleo, ale jednak brakuje trochę składników węglowodanowych. Mimo to była to udana próba smakowa"
"Posiłki są smaczne i różnorodne. Na każdy dzień jest przewidziane 30 dań do wyboru, co stanowi bogatą ofertę. Bardzo odpowiadają mi wszelkiego rodzaju pasty oraz sałatki na śniadania. Świetny wybór..."
"Jedzenie smaczne i dobrej jakości. Dostawy regularne i na czas. Opakowania dobrze zabezpieczają jedzenie. Jedyny minus jest taki, że czasem otwarcie butelki wymaga bardzo duż siły."
"Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten catering, brak problemów z dostawą, bezproblemowy kontakt z obsługą klienta. Dania bardzo smaczne, różnorodne, dobrze skomponowane. Będę kontynuowała ten catering "
"Jedzenie pyszne i wygląda pięknie. Zdarzyło się, że zamiast wybranej potrawy była inna. Niestety ostatnio trafiła do mnie uszkodzona paczka, pęknięte dwa pudełka, wylany sos z obiadu, potargana..."
"Afterfit dieta godna polecenia. Smaczne i atrakcyjne posiłki każdego dnia. Świetny kontakt i poziom obsługi klienta."
"Polecam dietę z Afterfit. Dobra jakość,zawsze na czas i przystępna cena."
"Dieta jest bardzo smaczna, urozmaicona i estetycznie podana. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru posiłków. Kontakt z biurem obsługi bardzo dobry. Polecam."
"Bardzo smaczne różnorodne posiłki, nawet na diecie wege jest co wybierać (choć często na obiad jest tylko jedna bezmięsna opcja) :) "
"Dla tych którzy się zastanawiają, polecam z całego serca. Wszystko bardzo smaczne,. Zawsze na czas "
"Polecam catering AfterFit za różnorodność potraw i doskonałą jakość składników. Dania były przepyszne:)"
"Po dłuższej przerwie wróciłam do Afterfit i znowu się nie zawiodłam. W diecie z wyborem zawsze znajdę coś dla siebie i nie zdarzyło się jeszcze, aby jakaś pozycja w ogóle mi nie smakowała. :) Raz są..."
"Posiłki skomponowane z dużą różnorodności, sam widok zapowiada przyjemne doznania smakowe. Porcje wystarczające, choć na pierwszy rzut oka wydają się niewielkie. Jarzyny tak jak lubię al dente a..."
"Korzystam z tego cateringu już ponad 3msc I jestem mega zadowolony. Duży wybór posiłków, nie nudzą się, porcje są konkretne a jedzenie samo w sobie bardzo smaczne. Szczerze polecam "
"To już moje kolejne zamówienie i jak zawsze jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest przepyszne. Za moją rekomendacją z cateringu korzysta również mój Mąż, Rodzina i kilku znajomych, którzy również..."
"To już moje kolejne zamówienie i jak zawsze jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest przepyszne i dostawy są zawsze terminowe. Korzystałam z kilku cateringów, ale jak dla mnie AfterFit jest..."
"Fantastyczny catering. Smaczny i świetnie zbilansowany. Potrawy są doskonale doprawione i odpowiednio zestawione."
"Czasami, ale bardzo rzadko zdarza się, że coś smakowo mi nie podejdzie - gdy jest za ostre (zbyt mocno przyprawione chili). Ale generalnie to najlepsza dieta!"
"Smaczne dania. Dobrze doprawione. Na wyróżnienie zasługują surówki i wszystkie dania z sosami (mięsa w sosach azjatyckich)"
"jedzenie dobrze zapakowane, świeże, bez większych problemów, dostawa terminowa, paczki dobrze zapakowane i zamknięte."
"Jedzonko przepyszne, polecam ten catering bardzo serdecznie "
"Posiłki są smaczne, świeże i różnorodne, a porcje dobrze dopasowane do mojego zapotrzebowania. Dużym plusem jest wygoda.Doceniam także punktualne dostawy. "
"Pysznie,świeżo,zdrowo. Polecam z całego serca. Codziennie coś innego,duży wybór,różnorodność. Dostawa zawsze na czas"
"Jedzenie pyszne,świeże,różnorodne,ładnie wygląda i pachnie. Codziennie dostarczone na czas.Polecam !"
"Zamawiamy od dłuższego czasu. Ulubiony catering. Pyszne, zbilasowane, duże porcje jak dla nas sportowców. Polecamy wszystkim."
"Zamawiamy od dłuższego czasu. Ulubiony catering. Pyszne, zbilasowane, duże porcje jak dla nas sportowców. Polecamy wszystkim."
"Dieta AfterFit to solidny catering pudełkowy – smaczne, różnorodne i dobrze zbilansowane posiłki, które realnie pomagają w odchudzaniu. Dostawy na czas, estetyczne opakowania i dobry stosunek..."
"Dania duże smaczne. Wszystko na bardzo wysokim poziomie."
"Dobra jakość, świeże produkty, urozmaicone menu, punktualna dostawa pod drzwi mieszkania. Bardzo polecam "
"Wszystko w najlepszym porządku, jedzenie bardzo dobre, fajnie skomponowane. Dla mnie jedynie śniadania na słodko nie przechodzą bo nie lubię ale cała reszta w porządku. Dostawa tez zawsze na czas...."
"Przetestowałem już wiele różnych firm, ale to jedyny catering, przy którym zostałem na dłużej. Jakość składników i różnorodność dań są po prostu bezkonkurencyjne. Wszystko przyjeżdża zawsze na czas..."
"AfterFit to dla mnie pewniak, jeśli chodzi o catering dietetyczny. Dania są różnorodne i naprawdę przyjemnie się je je na co dzień. Duży plus za możliwość wyboru menu, bo dzięki temu wybieram to co..."
"Świetny catering. Z pewnością zamówię kolejny raz. Dania bezmięsne bardzo dobrze skomponowane i smaczne."
"Dobre"
"Jedzenie jest jak najbardziej jakościowe. Smacznie, zdrowo. Chwilowo był problem z dostawą, ale obsługa klienta stanęła na wysokości zadania."
"Kolejny miesiąc diety za mną i przedłużam dalej. Nie wyobrażam sobie powrotu do gotowania robienia zakupów i wymyślania menu codziennie "
"Super ta dieta. Fajnie że w wersji keto można wybierać posiłki. Są bardzo smaczne i dobrze smakowo dobrane. Warto się skusić "
"Kolejny miesiąc za nami i już zamawiam na następny. Kolejne osoby z biura zamawiają już też te posiłki. Polecam :)"
"posilki sa bardzo smaczne to trzeba przyznac, moze nie sa zroznicowane specjalnie nawet z wyborami menu ale sa dobre. na wielki plis zasluguje to ze nie zdazalo mi sie kiec po posilkach wzdec albo..."
"Superowo dieta wspaniały wybór dań "
"W większości przypadków smaczne zdrowe posiłki. Minus za dość częste dania wegetariańskie, których nie lubię. Plus za szeroki wybór dodatkowych posiłków. "
"Świetna, godna polecenia dieta. Dania smaczne i sycące. Spokojnie można zaspokoić głód. Duża wygoda. "
"Dobra ale fit lepsza "
"Wszystko bardzo smaczne idealny zestaw na okres świąteczny. Posiłki dostarczone na czas i zachowały swoją świeżość ."
"Dieta stworzona dla mnie. Dobrane smaki, różnorodność potraw , jakość znakomita. Dostawy punktualnie. ⁹"
"wiecej ryb-mniej pęczaka."
"To już kolejny raz, jak korzystam z diety keto od Afterfit. Dieta jest doskonale zbilansowana, różnorodna, smaczna, a co najważniejsze spełnia restrykcyjne zasady diety ketogennej, jednocześnie nie..."
"Wszystko jak zawsze bardzo smaczne. Dania rozmaite i świeże. Polecam "
"Jedzenie zróżnicowane i bardzo smaczne. Super opcja z wyborem posiłków, jest to bardzo wygodne i pozwala dobrać potrawy do swoich preferencji. Możliwość zmiany dni dostawy lub przełożenia jeśli..."
"Bardzo smaczne jedzonko,kilka dań szczególnie mi smakowało np.tortilla z szarpaną wieprzowiną i wszystkie smoothie."
"Wszystkie dania bardzo smaczne, różnorodne, fajnie i apetycznie podane."
"Smacznie, zdrowo i na czas :)"
"Już trzeci miesiąc mam dietę keto i jestem bardzo zadowolonaplus dobry kontakt z firmą. Następne spróbuję dietę low carb i już nie mogę się doczekać!"
"Dieta smaczna, dobrze skomponowana, kaloryczność jest dla mnie wystarczająca. Uczucie sytości po każdym posiłku, dzięki czemu powoli tracę wagę."
"Ogólnie jedzenie jest smaczne, jednak uważamy, że jest za mało surówek do obiadu. Przeszkadza nam również wlany bezpośrednio do kaszy, ryżu czy ziemniaków sos, to powoduje, że danie po podróży jest..."
"Jakość dość okej. Różnorodność - ujdzie, ale za dużo dań z grzybami i burakiem. Często falafele, do których jest dużo sosu i trudno się tym najeść. Jeden raz problem z dostawą. Mimo wszystko dalej..."
"Wszystko pyszne. "
"Wszystko w porządku. Dieta smaczna "
"Jestem zachwycona dietą. Wybrałam klasyczną gotową dietę mięsną i ani jeden posiłek przez 28 dni nie był choćby trochę niesmaczny... wszystko naprawdę świeże i pyszne! Teraz wymieniam dietę na..."
"Sprawdziłem z ciekawości, mając za sobą już kilka innych cateringów. Smak na ogół oceniam słabo, odniosłem wrażenie że dania są regularnie niedoprawione. Średnio najlepiej pod tym względem wypadły..."
"Bardzo smakuje mi ten catering. Jednak po paru miesiącach zauważyłam, że dania się powtarzają i wybrałam inną dietę. Fajnie, że jest taka możliwość. "
"Jak zawsze posiłki smaczne, dobrze zbilansowane i świeże. Wygoda i jakość na najwyższym poziomie! "
"Lubię AfterFit, ale w przypadku Paleo jest słabo. Oprócz wieprzowiny która jest pchana codziennie i kurczaka to brakuje tu ewidentnie ryb, wołowiny i innego rodzaju mięsa. Zupy często ..."
"Jestem bardzo zadowolony z zamówienia. Posiłki smaczne, świeże, spełniające moje oczekiwania co do diety. Nie mam żadnych zastrzeżeń"
"Pyszne jedzenie, ciekawe smaki. Byłam bardzo miłe zaskoczona połączeniami na jakie nigdy bym sama sie nie zdobyla. Jedyny minus dla mnie to dodatek cukru i musze bardziej uważać na wybierane posiłki..."
"Bardzo proszę o zwracanie uwagi przy pakowaniu, czy folia dobrze się "zgrzała" z pudełkiem - czasami np. sos przelewa się do surówki. Jeśli chodzi o dostawę, to byłoby dobrze, aby nie stawiać..."
"Super dobrane, różnorodne, smaczne, dieta przynosi efekty w odchudzaniu, spokojnie i cierpliwie trzeba stosować "
"Smaczne i urozmaicone posiłki. Szczerze polecam."
"Smacznie ale brak znaczacy brak warzyw, mam wrażenie że podbijane sa kcl pustymi sosami słodkimi i wytrawnymi . Dostawa bez zarzutu mi"
"Bardzo polecam posiłki od fitcatering, smaczne, świeże, wysokiej jakości produkty oraz zawsze na czas "
"Jak zawsze zadowolenie i radość. Świetna jakość, dobra cena, różnorodność i fajne smaki! Polecam z całego serca!"
" Zawsze wszystko świeże i bardzo smaczne. Ogromnie polecam opcję z wyborem menu – dzięki temu mogłam bardziej personalizować swoje posiłki, co w przypadku pudełek bywa trudne :) "
"Dieta jedna z lepszych. Trafiło mi sie raz brak jednego posiłku. Złożyłam reklamuje ale nie otrzymałam nawet odpowiedzi. Jednak same posiłki ich smak i różnorodność na mocne 4. "
"Dostawa na czas, zgodnie z ustaleniami. Posiłki: drugie śniadania, obiad i podwieczorek są różnorodne i nie powtarzają się - mimo że nie zamawiam posiłków codziennie, to jednak zawsze są bardzo..."
"Absolutnie fantastyczna dieta! Nie mogłem odnowić przed jej zakończeniem, ale zaraz po wypłacie wracam na DASH. Dieta jest naprawę "lekka" dla ciśnieniowców! Super!"
"Catering godny polecenia. Dieta Niskie IG spełnia swoją rolę - weryfikacja sensorem wykazuje poziom cukru w normie przez cały dzień. Stosunek cena/jakość bardzo dobry. Produkty dobrej jakości,..."
"Świetnie zbilansowane posiłki, świeże i pyszne"
"Potrawy wegetariańskie niezależnie od tego z jakiego warzywa jest zrobiony "kotlet" czy "pulpet" ma bardzo zbliżony i po jakimś czasie monotonny smak. "
"Zamówienie na 3 tygodnie zawsze docierało na czas .Raz jedynie brakowało deseru ale został oddany.Jedzenie z wyborem bardzo dobre.Na pewno jeszcze skorzystam"
"Dobrze skomponowane posiłki, na prawdę wszystkie pozycje smaczne. Jak na razie najlepszy catering:-)"
"Jem ten catering już dość długo i musze przyznać, że wreszcie widzę efekt regularnego jedzenia i tego, że wszystkie odpowiednie składniki odżywcze są dostarczane. Dobrze zbalansowane posiłki. Pyszne!"
"Dobra, smaczna dieta, ale nie jakaś super. Jest całkowicie ok, dania jedne pyszne, inne poprawne. Generalnie polecam."
"Bardzo polecam Catering AfterFit. Wszystko smaczne, świeże, pyszne. Wracam już po raz kolejny. "
"Bardzo smaczne jedzenie, zawsze chwaliłem. Niestety ostatnio zostałem zmuszony, żeby przyglądnąć się dokładnie temu co jem. Zacząłem liczyć makro składniki w całym cateringu i niestety ilość..."
"Super jedzenie, szczerze polecam dieta pomogła mi zredukować wagę i poprawić jakość swojego odżywiania "
"Generalnie catering dobry, smaczny, cena dobra. Duży problem z dostawami, w ciągu jednego miesiąca było kilka incydentów z uszkodzonymi paczkami. Nie wiem, czy pęknięte pudełka są winą dostawcy, czy..."
"Słodkie dania typu ciastko lub koktail to problem. Jest to problem zwłaszcza jak nie można wybrać nic innego. Takie uwagi mają także moi koledzy."
"Ostatnio potrawy są za słone. "
"Super catering. Smaczny i urozmaicony. Polecam każdemu zabieganemu . Szkoda czasu na stanie przy garach skoro mozna zamówić gotowe"
"Plastykowe tacki fajnie gdyby się rozdzielały jak u konkurencji (łatwiej przekładać do podgrzewania). Miałem dietę keto. Porcje duże, fajnie doprawiane. Nie wszystkie dania mi pasowały, ale to..."
"Różnorodne posiłki i super kontakt z ekipą. Korzystam od paru miesięcy i zakupiłam na kolejny. Polecam!"
"Wszystko bez zarzutu, smacznie, posiłki zróżnicowane, świeże, dostawa według wskazań w zamówieniu. Zamierzam korzystać nadal."
"Posiłki bardzo zróżnicowane ,po prawie miesiącu nie przypominam sobie żeby jakiś posiłek był dwa razy . Do tego jak na mój gust bardzo smaczne :-) Kolejny miesiąc również wybór padł na Afterfit."
"Posiłki są urozmaicone i smaczne.zamowilam kolejny raz.Dostawa jest wcześnie rano, dlatego pozwala mi to zabierać posiłki do pracy.polecam wszystkim znajomym."
"Zdarzają się dni gdzie do wyboru są w każdej diecie ryby na obiad albo smoothie na podwieczorek. Licze na to, ze będzie więcej sezonowych warzyw i owoców w posiłkach "
"Jakość nie spadła z kolejnym zamówieniem dlatego zamawiam dalej i polecam. Jedzonko pyszne i syte. Dostawa na czas. Opakowania dobrze zabezpieczone."
"Super dieta. Polecam. Bardzo smaczne i syte posiłki. Dostawa zawsze na czas. Posiłki dobrze zabezpieczone. "
"wszystko super, bardzo polecam"
"Bardzo smaczny i różnorodny catering. Dostawa zawsze na czas. Mogła by być możliwość oddzielenia przed podgrzaniem części opakowania, w której znajduje się surówka/ sos. Praktycznie codziennie..."
"Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z cateringu. Dostawa na czas, smak potraw bardzo dobry. Jedzienie urozmaicone. "
"Honestly, can't find a fault here! Fresh, tasty food. Convenient packaging. Reliable delivery. (This was important for me after the previous catering lost my packages repeatedly.)"
"Pomimo zamawiania od jakiegoś czasu tego samego rodzaju diety, posiłki są różnorodne. Łatwo można zmienić konkretne jedzenie z opcją wyboru menu."
"Bardzo smaczne posiłki. Fajna jest możliwość wyboru menu, jeżeli jakiś posiłek nie jest do końca w Twoim guście. Dostawy są zawsze na czas."
"Polecam catering z AfterFit. Dowóz odbywa się w godzinach nocnych, co mi bardzo odpowiada, bo wychodzę z domu rano i mam gotowe posiłki na cały dzień. Mogę wybrać danie z 3 róznych opcji, co jest..."
"Do Afterfit wróciłam po raz kolejny. Dostawa na czas , posiłki różnorodne i smaczne. Super"
"Dieta bardzo smaczna , posiłki różnorodne nie ma monotonii. Dostawa zawsze na czas. Kontakt z cateringiem bardzo dobry, pracownicy pomocni . Polecam !!!! "
"Wypróbowałam różne diety w AfterFit i wszystkie są super smaczne. Jednak moim faworytem jest wege z rybami. Zawsze świeże,urozmaicone i pyszne. Polecam i radzę spróbować."
"Pychotka . Porcje duże . Dania sie nie nudzą . Dostawa bez zarzutu .Powrócę do tej diety . Polecam ."
"To jest super catering! Wszystko na wysokim poziomie. Jakość, smak i oryginalność potraw rewelacja. Osoby wymagające na pewno będą zadowolone :) "
"Bardzo smaczne posiłki i duża różnorodność. Dieta idealnie dopasowana do moich potrzeb i wymagań. Dostawy bezproblemowe i zawsze na umówioną godzinę."
"Znajomi widząc że tak długo korzystam i nadal wychodzę z założenia że jest to super rozwiązanie a jedzenie z tej firmy jest smaczne , zainspirowani, sami również zaczęli zamawiać polecam :)"
"Każda z opcji gotowych diet jest idealnie skomponowana , jest różnorodnie i każdy znajdzie coś dla siebie :)"
"Afterfit towarzyszy mi już ponad rok , smaczne jedzenie i możliwość zamówienia dodatkowych dań ratuje sytuacje w przypadku niespodziewanych gości na obiedzie :) super opcja, ostatnio oferta..."
"Wszystko świeże i smaczne. Próbowałam różnych firm jednak ta najbardziej mi smakuje , polecam niezdecydowanym :) "
"Najlepszy catering jaki miałam do tej pory. Pyszne jedzonko, różnorodne, świeże, zawsze na czas. Polecam. "
"Naprawdę przepyszne jedzenie. Dostarczane codziennie, punktualnie. Różnorodne dania, zawsze świeże. Opakowane w estetyczne pudełka. Bardzo smaczne, każdy znajdzie rodzaj diety dla siebie. Korzystam..."
"Świetna dieta pudełkowa, wszystko pyszne, świeże i dobrze zbilansowane, jestem bardzo zadowolony! :) dostawa na czas,,dobry kontakt ,zmiana dni dostawy bez problemu "
"Jedzenie bardzo smaczne, różnorodne. Deserki przepyszne. Całość dobrze zbilansowana, daje energie na cały dzień"
"Dieta smaczna i zróżnicowana. Pomimo dużego obniżenia kaloryczności z 2850 na 1800 nie czuję potrzeby podjadania. Efekty zauważalne, spadek wagi o 6 kg z ciągu 30 dni. Jestem zadowolony i będę..."
"jedyna uwaga to zapiekanka z pieczarkami która była na śniadanie 24.03.2026 była bardziej grzanką z pieczarkami niż zapiekanką. Strasznie twarda nie dało się zjeść jej ."
"Bardzo dobre produkty i smak potraw. W wyborze menu zawsze mozna znaleźć cos dla siebie odpowiedniego. Pyszne dodatkowe dania a przede wszystkim naleśniki. Polecam"
"Dieta "Niski Indeks Glikemiczny" - ogólna ocena Dobrze łamane na Bardzo Dobrze. Stosunkowo dużo warzyw i surówek, spore zróżnicowanie. Może jedynie po opisie dań rybnych można sobie obiecywać więcej..."
"Za namową koleżanki zdecydowałam się na zakup diety. Ku mojemu zaskoczeniu naprawdę posiłki były bardzo smaczne. Kontynuuje na kolejny miesiąc. Polecam ! "
"Mięsa niestety twarde , trzeba się porządnie narzuta żeby je połknąć . Często brokuł twardy , a powinien być minimum aldente aby był smaczny ."
"Potrawy AfterFit oceniam na 5.Różnorodne smaczne . świeże , stąd kolejne zamowienia.Polecam ."
"Duża różnorodność posiłków, smaczne, wygodnie zapakowane, bardzo ułatwiają zaplanowanie dnia. Dostawa na czas. Polecam! "
"Jedzenie jest naprawdę pyszne. Za każdym razem czuję jakbym stołowała się w super restauracji. Polecam każdemu znajomemu :)"
"Od 3 miesięcy zamawiam dietę Paleo i jestem mile zaskoczona. Posiłki są urozmaicone, smaczne i sycące. Duży plus muszę przyznać za koktajle, które są gęste i bardzo różnorodne."
"Pyszne i świeże dania, dostawa zawsze na czas. Profesjonalna obsługa i świetne menu. Gorąco polecam!"
"Jesteśmy zadowoleni, to nasz 6 miesiąc razem. przy opcji 3 dań do wyboru zawsze udaje nam się smacznie na coś zdecydować."
"Minął kolejny miesiąc razem, nadal polecamy i nadal wykupujemy kolejny miesiąc. Wybór z 3 opcji jest dla nas strzałem w 10!"
"Od dłuższego czasu stosuję dietę z Afterfit i jestem bardzo zadowolona. Wolałam jednak opcje z dostawą wieczorną i informacją sms o dostarczeniu jedzenia."
"Długo zwlekałem nad wyborem między innymi cateringami, czasami mam wrażenie że jedzenia jest za mało ale nie żałuję wyboru. Najbardziej smakują mi śniadania i kolacje :)"
"Smaczne i sycące. Duża różnorodność. Słyszałam, że oprócz plastikoweych pojemników są pojemniki ekologiczne. "
"Bardzo smaczna dieta. Posiłki dobrze skomponowane. Myślę, że można by pomyśleć o innym sposobie pakowania. "
"Dieta od AfterFit bardzo mi pasuje. Już nie pierwszy raz zamawiamy z żoną. Ona przeważnie wersje Niski IG, a ja klasyk albo fit. Bardzo polecam. Fajny smak i w moim przypadku 100% dostarczonych..."
"Super "
"Korzystam z diety vege + ryby. Jestem pozytywnie zaskoczona rybami. Bałam się że będą bez smaku ale zawsze są świetnie doprawione. Cieszy mnie że nie ma dań ostrych. Zauważam już pewną powtarzalność..."
"Dania niezmiennie bardzo smaczne i świetnie doprawione. Niestety nadal trafia się mięso koszmarnej jakości (szczególnie w daniach zbliżonych do stylu azjatyckiego), ale poza tym większość jest..."
"Naprawdę smaczne dania, dobrze zbilansowane, pyszne koktajle owocowo-warzywne i ciasta, szczególnie deser a la tiramisu. Polecam! "
"Posiłki można jeść i na zimno i na ciepło. Bardzo ładna kolorystyka. Porcje wydaja sie niewielkie ale są sycace"
"Bardzo smaczne dania"
"Catering zawsze na czas, zróżnicowany. Jeden z lepszych, godny polecenia. Skorzystam napewno jeszcze raz."
"Na czas i smacznie."
"To już 5 tydzień i wcale mi się nie nudzi! Menu urozmaicone, jedzenie dobre i świeże. Najlepsza dieta!"
"Jedzenie jest bardzo smaczne, zawsze dostarczane na czas. Posiłki są bardzo różnorodne, rzadko kiedy się coś powtarza."
"Z miesiąca na miesiąc spada jakość obiadów. Mimo zgłaszania wielokrotnie iż "mięso" obiadowe to właściwie niezjadliwe odpady dla psa nie zmienia się nic. Poza tym "drobnym" szczegółem posiłki z..."
"Zamawiałam wiele razy, ale ostatnio niestety się pogorszyło. Zdarzało się, że dania nie były świeże, surówki skwaśniałe. Desery często bez smaku. "
"Zamówienie złożyłam skuszona dobrymi opiniami. Z 5 posiłków jedynie śniadanie było smaczne. Pudding chia o smaku truskawkowym miał tylko kolor truskawek - nie miał żadnego smaku. Gnocchi, które były..."
"Zaletą była różnorodność, nie było powtórek przez ponad 3 tygodnie korzystania. Wady to niedostarczenie diety jednego dnia i uszkodzone opakowanie w jednej z dostaw."
"1. Powtarzalność posiłków 2. Terminy dostaw od lasa do sasa. Raz o godz. 23 (!) raz o godz. 3 nad ranem. 3. Bywają uszkodzone opakowania 4. Podczas transportu bywa, że torba jest wywrócona,..."
"Śniadania i drugie śniadania były zwykle ok, ale obiady smakowały zawsze tak samo. Nie ważne jak potrawa się nazywała, była w tak naprawdę w musztardowo-śmietanowym sosie. Nie będziemy zamawiać tej..."
"Catering został mi polecony przez znajomą - jako ten różnorodny i korzystny cenowo. Co do ceny się zgadzam. Jeśli chodzi o różnorodność to niestety już nie. Sos musztardowy do prawie każdej..."
"Witam. Dieta w porządku. Niestety w ostatnim miesiącu szło zauważyć pogorszenie się jakości pakowania oraz dostawy. Zdarzyły się pojemniki nie spakowane szczelnie lub zniszczone podczas transportu...."
"dieta zbilansowana i zgodna z zamowieniem ale powinno byc wiecej warzyw zielonych, mniej tluszczu i sosow. Duzo sie powtarza i mam wrazenie ze jem to samo.. brakuje totalnie owsianek i ciagle na..."
"kradzież jedzenia z którą nic się nie da zrobić :) jedzenie samo w sobie nie było złe ale nie poczułem się zaopiekowaniu przez firmę"
"No tym razem średnio to pykło. Próbowałem less gluten i laktoza i w innym cateringu było lepiej niestety. A szkoda bo After kiedyś był naprawdę dobry. Widać brakuje trochę pomysłów na dania bez..."
"dieta przeciętna, nie było pomocy ze strony supportu w sprawie kradzieżami cateringu, jedyne co to musiałem wstawać o 4:30 aby odebrać jedzenie. myślałem że firmie zależy na kliencie ale się myliłem. "
"Dieta nie przynosi efektów. Jak ma przynosić ja co chwilę dostaje jakiś syrop albo ciastoo do zjedzenia. Zarządam zwrotu i mam dość diet pudełkoweych "
"Pakujecie jakieś słodkie dania z cukru 8 to ma być zdrowe. Juz nic u was nie zamówię. Cały dzień głodny i wkurwiony. "
"Za pakowanie i dostawę daje 3* bo często z tym miałem problem co zgłaszałem. Co do różnorodności potraw mimo że inaczej nazywają się smakowały tak samo "
"Dwa dni dwie reklamacje - brak albo całej dostawy albo pojedynczego posiłku. Jeśli waszym celem zakupu cateringu jest pewnośc że codzienne rano dostaniecie jedzenie o założonej kaloryce - polecam..."
"Low in protein. Breakfasts are bad. For example, this breakfast felt very poor in quality and not enjoyable to eat. I expected a much better standard."
"Dieta z możliwością wyboru do polecenia,lecz niestety zdarzyło się tak,że w tygodniu dwa razy zamówienie nie dotarło pod wskazany adres."
"Niestety ale trochę jakość spadła na przestrzeni 2 lat bo tyle czasu zamawiałam u was . A teraz jeszcze dostawa nie dojedzie b mieszkam pół km za tablicą miasta "
"Posiłki Wege, źle skomponowane, brak odpowiednich wartości odżywczych. Bardzo mało białka, warzyw, owoców, orzechów, nasion. Nie ma z czego wybierać, posiłki powtarzają się często. Kaloryczność jest..."
"Po długiej przerwie wróciliśmy do afterfit i zawiedliśmy się. Dania często wydawały się bez smaku, sałaty czy pomidorki miały dziwny posmak. Najgorszym punktem była jednak dostawa. Po złożeniu..."
"Niestety nie mogę polecić tego cateringu dietetycznego. Zamówienie dotyczyło diety o niskim IG i było to jedno z gorszych doświadczeń z dietą pudełkową, jakie miałam. Jedzenie było bardzo słabo..."
"Jedzenie smaczne, chociaż niektóre posiłki zrobione byle jak (trzy kawałeczki nieświeżej marchwi, garstka nachosów i trochę hummusu). Mam wrażenie, że posiłki nie są sycące, jestem najedzona od razu..."
"Największym plusem jest kwestia związana z brakiem konieczności wczesnego wstawania i przyrządzania posiłków,natomiast co do smaków to niestety nigdy nie będzie smakowało jak świeże i domowe."
"dostawa nie dotarła wstałem o 3;45 wstałem (bo poinformowali mnie ze dostawa będzie między 3;45 a 5 ) aby dostawcy przekazać klucze od klatki schodowej i nic nikogo nie było"
"To już jest kolejny raz kiedy zdecydowałem się na katering Afterfit. Doznania były dosyć podobne. Początki w porządku - jedzenie smaczne, dobrze dobrane i mimo małej kaloryki człowiek czuł się..."
"Uszkodzone pudełko ze śniadaniem, przez co część jedzenia wysypała się do torby........................................."
"Jedzenie samo w sobie nie było złe, ale kiedy nadeszły święta i miała być dostarczona żywność na trzy dni, kurier oddał worki próżniowe osobie trzeciej i ostatecznie zostałem z niczym!"
"Niestety jakość posiłków się obniżyła. Śniadania, które kiedyś były różnorodne, teraz mają dużą powtarzalność i są bardzo proste (nie w dobrym znaczeniu - chleb i mało różnorodne pasty z papryką lub..."
"Bardzo dużo gotowych składników (np. majonez, musztarda, kabanosy) z mnóstwem chemii i cukru oraz dektrozy, skrobii ziemniaczanej, itp. Niby jest wybór menu, ale nie da się zrezygnować z II..."
"Prawde powiedziawszy przez wiekszosc czasu przekonywalam sie zeby zjesc przygotowane dania. W wiekszosci nie wygladaly estetycznie ale raczej smakowaly dobrze. Mimo to i tak wieksz9sc oddawalam..."
"Wszystko smakuje tak samo. Większość diety Niski IG to produkty wegańskie, których nie toleruje, i które nie są konieczne w tej diecie. "
"Ogólnie jest ok – posiłki są smaczne i dobrze doprawione, choć zdarzają się mniej wyraziste dania. Estetyka na plus, jedzenie wygląda apetycznie. Pakowanie mogłoby być lepsze, czasem coś się..."
"Mała różnorodność. Nieświeże warzywa często zgniłe. W ciastach sama żelatyna Wygląd średni. Kaloryczność wróżona z fusów"
"Dania wydają się być monotonne. Pewnego dnia wszystko przygotowane jest z suszonymi pomidorami, a następnego wszystko bazuje na pomidorach. Rozumiem, że dieta wegańska może stanowić wyzwanie, jednak..."
Oceń Afterfit także poza stroną