Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Szczecin

Dieta domowa łączy w sobie tradycyjną kuchnię oraz catering dietetyczny. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w przypadku zapracowanych i zabieganych osób, które nie mają po prostu czasu na to, ażeby samodzielnie gotować.

Menu bazuje na smakach znanych z dzieciństwa i z domu rodzinnego. Pyszne potrawy są smaczne, sycące i niezwykle pożywne, a jednocześnie zdrowe. Jadłospis jest skomponowany w taki sposób, by zapewnić Ci wszystko to, co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Warto podkreślić, że samo liczenie mikro- i makroskładników nie jest najważniejsze.

Dieta domowa obfituje w mięsa,ryby, sery, jaja, produkty zbożowe oraz owoce i warzywa. Poszczególne dania będą odpowiadały niemalże każdej osobie, która chce dobrze jadać, a jednocześnie nie chce przechodzić na tradycyjną dietę.

Jadłospis składa się zarówno z tradycyjnych dań, jak i nieco bardziej nowoczesnych. Możemy w nim znaleźć zupy, mięsa w panierce, sałatki, dania wegetariańskie, dania inspirowane kuchniami świata i nie tylko. Całość jest urozmaicona.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - szczecin - catering dietetycznydieta-domowa - szczecin - dieta pudełkowadieta-domowa - szczecin - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie