Panel klienta

  • Co nas wyróżnia
  • Dobierz dietę
  • Oferta
  • Cennik
  • Opinie
  • Kontakt
  • Blog

Panel klienta

Dieta domowa - Aglomeracja śląska (Bytom, Gliwice, Katowice, Zabrze)

Dieta domowa łączy w sobie klasyczny catering dietetyczny i tradycyjną kuchnię domową. Jest to idealna opcja dla zabieganych osób, które nigdy nie mają czasu gotować, a jednocześnie nie chcą ciągle być na diecie i się ograniczać.

Menu bazuje na smacznych posiłkach, które nawiązują do tradycyjnych dań znanych z domu rodzinnego. W diecie domowej liczenie mikro- i makroskładników nie jest najistotniejsze, aczkolwiek każdy posiłek jest starannie skomponowany.

W jadłospisie diety domowej można znaleźć dania składające się z mięs, ryb, serów, jajek, produktów zbożowych, owoców i warzyw. Posiłki typu zupy i mięso w panierce zasmakują każdemu i co istotne, są one pożywne oraz sycące.

Tradycyjne dania uzupełniono opcjami wegetariańskimi, sałatkami i posiłkami inspirowanymi kuchnią świata. Dieta domowa dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które są niezbędne do utrzymania dobrej kondycji i dobrego stanu zdrowia.

Friday, May 22,

Śniadanie

Jajka gotowane podane z sosem tatarskim i chlebem

Obiad

Kotlet schabowy z ziemnikami i marchewką z groszkiem

Kolacja

Makaron w sosie śmietanowo-grzybowym

Przykładowe potrawy

dieta-domowa - aglomeracja-slaska - catering dietetycznydieta-domowa - aglomeracja-slaska - dieta pudełkowadieta-domowa - aglomeracja-slaska - dieta z dowozem

Cennik cateringu Afterfit - Dieta domowa

Kaloryczność

Posiłki

Okres zamówienia

-
dni
+

Dodaj 4 dni, aby uzyskać 5% rabatu

CENA DIETY

0.0 PLN / DZIEŃ

RAZEM: 0.0 PLN za 10 dni

Zamów dietę pudełkową dopasowaną do Ciebie

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie